Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 24. 5.
Ela
16°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.03.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Exmanželka Edita tvrdí, že Bičan na dcéry neposiela ani cent: Uchýlila sa k radikálnemu kroku!

134 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
N8E6
23.3.2019 10:15 | |
+2 -17
Reagovať
Chlapi přiznejme si,kolkí na jeho místě a s jeho prachama by jsme nevyměnili starou za novou manželku?!
retardo_SK1
23.3.2019 10:36 | |
+7 -1
nemusí to tak byť. Ak tá žena sa správa k chlapovi ako dobrá manželka, nebude zkrz j€bačku rozbíjať rodinu.
N8E6
23.3.2019 16:12 | |
+0 -1
jo.zmejlil jsem se,chtěl sem napsat... za nový auto...
N8E6
23.3.2019 10:11 | |
+16 -4
Reagovať
Pan Bičan je prostě "harakter".
clinton1211
23.3.2019 08:32 | |
+32 -5
Reagovať
Kto takému komedianskému čurákovi platí také peniaze a za čo vlastne??? Však ten nevie poriadne nič, ani rozprávať....to je demokracia na americký spôsob , za čo tí skurvený komedianti berú takéto peniaze a za čo vlastne???? A hlupáci slováci tomuto čudu ešte tlieskajú...nakopať do vajec a postaviť k pasu do výroby za 500 euro to si zaslúži takýto hlupák.
retardo_SK1
23.3.2019 08:35 | |
+9 -10
za posledných 12 rokov tú vládol Ficov sociálny štát. tak asi vieš, kde máš hľadať čurákov.
N8E6
23.3.2019 10:13 | |
+2 -2
SMER vládne od r.2012,takže podle tebe je už r.2024.
bobor5
23.3.2019 10:25 | |
+1 -3
clinton, teba je h.o.vn. o do toho kto mu platí...
retardo_SK1
23.3.2019 10:38 | |
+2 -1
detailista - 2006-2010 2012-2019. za tie dva roky Radičovej vlády sa nestihli ani vybaliť. Väčšina úradníkov bola dosadená za Fica.
bobor5
23.3.2019 10:43 | |
+0 -1
N8E6, ešte trochu poobhajuj svoje hlúposti...
usakoliva
23.3.2019 07:35 | |
+34 -2
Reagovať
Je to nesympaticky clovek, jeho nova...je zlatokopka leniva, ublizuje svojim detom,atd.,atd., avsak vadi mi,ze je plateny aj z mojich dani, poplatkov, take h---o
retardo_SK1
23.3.2019 08:33 | |
+2 -10
neviem o tom , že by psychiatrickí pacienti platili dane. Všeobecne si mimo a tu tak isto. Za to, že ti je nesympatický, tak si v gebule nasmradíš delircké sprostosti.
usakoliva
23.3.2019 10:28 | |
+6 -0
retardo ,Tvoj nick vystihuje Tvoje JA, staraj sa o seba, slusne som napisal,ze je nesympaticky, OK, mozem Ti JASNE: je to cocott,a kedze vystupuje v RTVS, JE palteny aj z mojich nemalych!dani, ak nechapes, Tvoj problem.lalala
retardo_SK1
23.3.2019 10:34 | |
+2 -4
písal si že je lenivá a ubližuje deťom - a to je výplod chorého mozgu. My sme platili Ficovi pobehlicu, ani sme ju poriadne nevideli a ako sa idete potrhať za Fica.
usakoliva
23.3.2019 10:49 | |
+4 -0
RATARDO : CITAJ s porozumenim: ublizuje svojim detom! No kto asi? predsa ON, PICAN, ona je leniva, kedze n e r o b i, mlada baba sa vyvaluje! takze tolko, papa PS ich rozvod ma nezaujima, ale empaticky mi vadi,ked sa ublizuje zenam a detom! RE: FICO, neviem, preco ho sem tahas, nevolili sme ho,ani nikdy nebudeme jemu podobnych ala Sficov,viagry a plagiatorov a harakterov!
lekninia
23.3.2019 07:22 | |
+37 -5
Reagovať
Najhoršie, čo mohol pre tie svoje dcéry urobiť, je striedavá starostlivosť. Tie deti nemajú domov, pendlujú od jedného k druhému. Viem o čom píšem. Moja dcéra má tiež striedavka s bývalým a dopláca na to vnučka. Každý z nich dvoch má už novú rodinu a to chúďa dieťa putuje ako pútnik, chodí už do školy a v každej z dvoch rodín majú iný prístup vo výchove, pri učení. Je to najhoršie, čo môže byť. To dieťa nepatrí nikde. Nehovorím, že by sa deti po rozvode nemali výdať s obidvoma rodičmi, ale tento systém je hlúpy výmysel. Prináša to strašné veľa problémov pre všetkých. Čo sa týka pána Bičana a jeho novej partnerky, myslím si, že jej sa stane to isté ako pani Bičanovej. Keď sa jej nasýti, nájde si inú. Pre mňa je veľmi nesympatický, jeho nevtipné vtip kovanie je skôr trápne. Pripadá mi arogantný, namyslený človek. Je to môj názor. Škoda len, že si cez deti vybavuje účty so svojou bývalou manželkou. To sa nerobí.
kokoshanel
23.3.2019 08:09 | |
+7 -22
Nevieš o com píšeš, však ak je to také zlo, nech si ju dcéra bere len každý druhý víkend. Čo by obetavá matka neurobila pre dieťa? Či až taká obetavá nie je a ubližuje dcére striedavkou? Tak máme dve nožnosti. Tvoja dcéra je sebec a presadzuje si svoje na úkor dieťaťa, ale klameš. Dieťaťu to neubližuje . Len vám ide o peniaze,
bobor5
23.3.2019 10:26 | |
+1 -7
lekninia, nejaká skúsená.. z vlastného poznania, či nejaká psychologička s patentom na rozum?
lekninia
23.3.2019 11:44 | |
+7 -0
kokoshanel ty vôbec vieš o čom je striedavá starostlivosť? Dva týždne u jedného a dva týždne u druhého. Keď nevieš o čom píšem, nepripomienkuj prosím. Striedačku chcel malej otec, nie dcéra. Ona ju chcela mať u seba, len otec si to vydupal. Tu nejde o peniaze. O žiadne peniaze. To dieťa chodí ako cestovateľ. Nemá stály domov a nemá rovnakú výchovu a veľa iných vecí, o ktorých nikto z vás nemá ani potuchy.
kokoshanel
23.3.2019 13:05 | |
+1 -4
Viem čo je to striedavá starostlivosť. Sám ju mám. Len dnes ráno ma moja 6 ročná dcéra trikrát objala v priebehu pol hodiny a povedala "Ocko ja ťa ľúbim". Mám potuchy a je to stokrát lepšie, ako špiniť na otca vydierať ho, vykrikovať, že stále dáva málo. Väčšina detí vyrastajúce v takej rodine majú ťažké psychické problémy v živote. V striedavej starostlivosti sú psychicky istejšie, lebo vyrastajú s oboma rodičmi. Ale ak máte s tým problém, nech ostane stále u otca.
deti
2.4.2019 08:39 | |
+0 -0
Striedavá starostlivosť deťom zachováva oboch rodičov a obom rodičom umožňuje svoje deti skutočne vychovávať, nielen sa s nimi navštevovať, či stretávať sa s nimi.
Alpacream
23.3.2019 06:35 | |
+12 -1
Reagovať
nekonciaci pribeh Bicanovcov ma pokracovnaie...
Pininfarina
23.3.2019 04:19 | |
+41 -4
Reagovať
Bičan je nezodpovedný chujomedán ☝️
adamsstdi
23.3.2019 00:06 | |
+56 -3
Reagovať
5 proti 5 je čuràk. 4x rozvedený....ďakujem pekne za takého vagabunda. O neho by nezakopla ani soľnička v tvare ženy
slecnadashwoodova
23.3.2019 00:02 | |
+57 -4
Reagovať
bastard! a este striedava starostlivost, najhorsie co mohol detom urobit, bastard!
kokoshanel
23.3.2019 08:01 | |
+9 -13
Striedavka nie je to najlepšie, ale aj neurotické, pomstichtivé, psychicky labilne matky majú nárok na deti. S tým sa nič nedá robiť.
deti
2.4.2019 08:41 | |
+0 -0
Striedavá starostlivosť vyrovnáva spoločensky nežiaducu absenciu otcov v porozvodovej výchove a podporuje rovnosť mužov a žien.
iliraga
22.3.2019 23:05 | |
+8 -57
Reagovať
Ak mu nechce dávať deti, tak sa nečudujem že neplatí. Dostala to nariadené súdom, musí to rešpektovať. A on by bol hlúpy keby v takom prípade platil. Má na deti rovnako nárok ako ona.
slecnadashwoodova
23.3.2019 00:03 | |
+36 -3
kde si vzala, ze mu nechce davat deti?!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Rómsky vajda
Vajda presunul sto rodín z chatrčí do bytovky: Teraz vidíme, kto chce pracovať Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Plná Steel aréna
Kongres potvrdil dejiská MS v hokeji: Kde budú najbližšie šampionáty?
Leidy Asprillovú
Tragédia v kolumbijskom futbale: Mladú reprezentantku († 22) našli mŕtvu!
Havajský
Havajský pracovník letiska sa stal hitom internetu: Cestujúcich zabáva nevídaným spôsobom
Sakari Manninen
Foto
Fínsky center to trafil excelentne: Na túto strelu nemal nárok ani Lundqvist
Vybrežený Studený
Dážď zvýšil hladiny riek: Kritická situácia je hneď v niekoľkých okresoch
Tréner Országh
Foto
Slovan v KHL s novým koučom? Na lavičku belasých mieri česká hokejová legenda
Peter prežíva
Hviezda Hornej Dolnej Peter Brajerčík prežíva bolesť: Oplakáva otca
(ilustračné foto).
Tragédia v Devínskej Novej Vsi: Ženu s dieťaťom († 5) zachytil vlak, to na mieste zomrelo
(ilustračné foto).
Vjazdy do Bratislavy sú úpchaté: Vodiči sa zdržia hneď na niekoľkých úsekoch
Loď sa spolu
Na rieke sa prevrátila loď: Zomrelo najmenej desať ľudí, ďalší sú nezvestní
Vránu po prvom
Komentátor sa pustil do českého mladíka: Nechodí do súbojov a má hviezdne maniere
Dušana († 43)
Tragická dohra streľby pre milostný trojuholník: Zastrelil sa Dušan († 43) pred policajtmi?