Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.03.2019, 14:25 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Prezident a premiér vzdali úctu zosnulému generálovi Píkovi († 96): Slová plné chvály

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
meandrosss
21.3.2019 19:05 | |
+4 -1
Reagovať
Smiesne, ako ma blokujete!
meandrosss
21.3.2019 19:07 | |
+3 -2
Ked chcem napisat, ze sa dejiny opakuju-po vzniku 255-Zakona o odboji-nakoteni partizani, o ktorych nechyrovalo ani SNP, tak som out.
meandrosss
21.3.2019 19:13 | |
+3 -2
Ked doplnim, ze tu, tato-mnoha svoloc, boli skryti "krestanski katakombaci", dokonca-ludaci ( skoro vsetci ich rodinni predchodcovia-KSC, KSS, zaboha nepriznaju: "neue politische Mode";), tak sa rehocem, smejem a vravim: ste chori, je mi vas luto! Studujte historiu -komplexne, nielen to, co sa vam hodi...chudaci! Detto aj slovensky jazyk, aby ste tu nevystupovali ako neandertalci
meandrosss
21.3.2019 19:14 | |
+3 -2
Trapne -takto tu pisat na etapy....nie mne, ale vam, zodpovedni administratori!
smrek2222
21.3.2019 17:16 | |
+5 -9
Reagovať
...pan pplk. smigovsky by si tiez zasluzil pozornost, bol prvy popraveny v ramci "narodneho sudu" , ramci retribuie, zo dna 21.septebra 1945, ....ten clovek dodrzal zakony slovenskej republiky, a dodrzal ich so vsetkym co k tomu patri/nastudovat/,a predsa bol hnusne popraveny!!!!
duga_z_garpa
21.3.2019 15:50 | |
+7 -9
Reagovať
priznam sa vedel som len o jeho otcovi tak RIP pan general a musim len konstatovat - komousom sa to tu podarilo znicit na maderu a pokracuju v tom aj teraz, Vy uz mate pokoj
greenhorse
21.3.2019 15:10 | |
+9 -8
Reagovať
pocas vojny zabijali nacisti a po vojne komunisti .... a niekedy to boli ty isty ludia
meandrosss
21.3.2019 14:41 | |
+14 -4
Reagovať
Stara, velmi stara pravda, neonazzi, a aj ti, ktori si prekrucujete dejiny podla polit.situacie a snazite sa o moc. Keby ste boli objektivni, tak uznate, ze fasizmus bol totalny hnoj-vratane Tisa, dobre, ze odvisol...sklanam sa, nie pred Clementisom, inymi...Tak, nech odpiciva v pokoji a dakujeme za jeho skutky. Nese*u ma-ci Fico, predseda vlady, ale SKUTOK, SKUTKY! To, ti, s "IQ vzdelanim"-USO, ucnovky, nemozni niemandi-aj spred NR, po revolucii, ale vzdy NIEMANDI, tu jacia!
meandrosss
21.3.2019 14:42 | |
+5 -3
Pardon: odpociva...dotykac, sorry!
meandrosss
21.3.2019 15:22 | |
+5 -3
Sorry, pardon, prepacte:komu- ako sa hodi; sprosty dotykovac, "pisanie"-chyby...: ..NIELEN pre Clementisom....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Brexit with UK
Tvrdý postoj Francúzska: Je ochotné zvážiť iba krátky odklad brexitu
Pezidentka
Foto
Japonský cisár zasadol na trón, Čaputová sa na ceremónii dopustila faux pas: Pozrite, čo ukázala slovenská prezidentka
Ukraine. City Day
USA chcú zaradiť ukrajinský pluk Azov na zoznam teroristov: Ide o informačnú vojnu?
Tureckom
Lákavá ponuka pre Turecko: USA im zrušia sankcie, ak budú rešpektovať prímerie
Predseda
Tusk odporučí ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens
Zranenia utrpelo
Prípad ukradnutej sanitky v Osle: Incident nemá súvisieť s terorizmom
Brutálny útok
Foto
Brutálny útok chuligánov Olympiakosu: Na ihrisko vtrhli s bejzbalovými pálkami
Newborn baby
Najpreferovanejšie mená pre deti v Česku: Žiadna zmena! Prvé priečky opäť ovládli dvaja favoriti
Hashem Abedi
Brat útočníka, ktorý sa odpálil na koncerte Ariany Grande v Manchestri: Som nevinný!
Ministerka
Lekári kritizujú Kalavskej zákon o reforme nemocníc, ministerstvo hovorí o nepochopení
Minister práce,
Andruskó chce na Richtera vytiahnuť špinu: Minister konečne prehovoril! A povedal toho dosť...