Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2019, 19:31 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Grécko vyšetruje útoky proti migrantom: Je za tým rasizmus?

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
2222
21.3.2019 05:32 | |
+3 -0
Reagovať
Julia2 trošku vytrt...á s negrom
animale67
21.3.2019 01:25 | |
+18 -0
Reagovať
Žeby Gréci konečne dostali rozum?
ZlySen
20.3.2019 21:45 | |
+34 -30
Reagovať
Preco staty Europskej unie ponukaju byvanie azylantom a Europania zamrzaju na uliciach ako bezdomovci to nieje normalne aby sme mi umierali na uliciach lebo nemame na platenie ubytovni a migrantom davaju vlady miliony chodte do zadku aj s rasizmom ved nas oni normalne vytlacaju a staty EU im v tom pomahaju kolko deti maju migranti a kolko Europania ako pomahaju Europske vlady Europanom s byvanim a zakladanim rodin ako???Hlavne ze migranti dostanu vsetko a Europana vyzenu na ulicu ak nema stabilny prijem nik sa s nim maznat nebude a k migrantom sa lepsie chovaju nez k nam to je vrchol
animale67
21.3.2019 01:27 | |
+4 -0
NČ... -30
stvrtok1
20.3.2019 21:41 | |
+28 -29
Reagovať
Migranti nech idu domov a tam nech hadzu kamene na dzihadistov!!!
ZlySen
20.3.2019 21:47 | |
+25 -26
Presne tak Europania budu bezdomovci pracovat za davku v hmotnej nudzi a milioni budu vrazat do pristahovalcov toto je co za system ved rasiti su oni my sme znevyhodnovani aj miy chceme mat rovnake pravo na byvanie ako maju migranti
Julia2
20.3.2019 20:55 | |
+6 -21
Reagovať
MINUSKY INAC DAVATE DOPISOVATELOVI = oliver678 !!!! NIE MNE !!! VDAKA !!! MILUJEM AJ NEPRIATELOV !!!
Julia2
20.3.2019 20:47 | |
+2 -31
Reagovať
AKO TOTO MOZE NAPISAT "INTELIGENT" ??? oliver678 ??? Ja tebe ty rasisticka pot_kania filcka by som ti rad ublizil a zatlkol ta jednou rukou do zeme, ako klinec do desky, avsak problem je v tom, ze i taky mentalny a telesny kripel, ktory si sem len chodi liecit svoje obrovske komplexy-teda ty k0_k0t, ma zialbohu svoje ludske prava, co je mi obrovskym zázrakom, ze preco ich vôbec mas a kto ti ich uznal ty zvieraci ex_kre_ment. A uz fakt odchadzam, si hlboko pod moju uroven prabiedny nacek bez vychovy, hanby a ludskosti. SKAP! KOLKO JE V TEBE ZLA ?????
Julia2
20.3.2019 20:49 | |
+4 -30
SKAP! NEBOLO ODO MNA !!! len "KOLKO JE V TEBE ZLA ??? BOLO ODO MNA !
Julia2
20.3.2019 20:51 | |
+5 -29
INTELIGENTI , TOTO JE INAC SKOPIROVANE TO,CO PISE oliver678 !!!!!! NIE JA !!!!
sinistro
20.3.2019 20:57 | |
+6 -22
tie minusky dava bidet, alias oIiver...
Julia2
20.3.2019 20:59 | |
+4 -21
Viem on je prihlaseny 3x aby mohol davat viac minusiek !!!
Julia2
20.3.2019 20:43 | |
+12 -33
Reagovať
96% ludi tmavsej pleti su takito AGRESORI , ako tento agresivny,chory inteligent - oliver678 !!!! PRECO SI TAKY AGRESIVNY A URAZAS SLUSNYCH LUDI , KTORYM ty NESIAHAS ANI PO CLENKY ??? HANBI SA !!!
oIiver678
20.3.2019 20:44 | |
+24 -13
Ty mne chudera nie si hodna ani utriet prach na mojich drahych talianskych topánkach nacek sku_r_v_eny, zde_chni luza. Ja odchadzam ty fasisticka zrudo!
sinistro
20.3.2019 20:46 | |
+14 -22
topanky? myslis tie dierave papuce z kontajnera?
oIiver678
20.3.2019 20:35 | |
+27 -27
Reagovať
Na Slovensku je zial, tento nesvar s nazvom rasizmus a extrémizmus v porovnani s inými európskymi krajinami enormne a nadstandartne sa vyskytujuci vo velmi velkej, znepokojivej miere. I preto ziadny utecenec nema zaujem o SLovensko plne nenavisti, ako i vzhladom na jeho velmi nizku uroven zivota. Sme takou ciernou dierou Europy, bohuzial, je to tak a je to v dosledku vasich velmi zlych srdc a vasich spinavych a nenavistnych dusi. Nastastie nie vsetci su taki, ako napríklad tento potrat rasisticky, ktory tu vyskakuje, ako besny, postreleny srnec v ruji-ano, jedna sa o bezkonkurencne najvacsieho a najposahanejsieho, choromyselneho jedinca s nickom "sinistro".
sinistro
20.3.2019 20:38 | |
+15 -23
zmizni ty liberalny antikrist!!!
oIiver678
20.3.2019 20:41 | |
+22 -16
Ty zmizni ty rasisticky k0_k0t, nie si tu ani vitany a navyse ti uz o chvilu zacina na psychiatrii vecierka ty nacek a sasek, taky miestny nas bici pytel, do ktorého si kazdy rad udrie. Avsak bit mrzaka tvojho rangu je naozaj pod moju uroven, ako i vôbec diskutovat s takym skrachovanym, nenavistnym luzrom ktory ma vyjadrovanie horsie a ubohejsie, nez v krcme IV cenovej skupiny, takze ty sm_rade a ha_de, ja si idem sledovat dobry film na DVD a ty si tu k0_k0_te hon_cuj a mast_urbuj pri nadavani na migrantov aj do rana, ty mentlna troska a polutovaniahodny skrachovanec. Obes sa, zd_ochni, svet sa aspon trochu ocisti o jedneho rasistického kripla. ja odchadzam, lebo si od_pad a nebudem sa s tebou ani bavit.
sinistro
20.3.2019 20:45 | |
+10 -20
tahaj, tahaj bidet a uz sa nevracaj!!!
tcpip
20.3.2019 22:08 | |
+6 -9
Oliver. A to len v okoli Vasej dediny su ludia taki zli alebo aj v susednej? https://en.wikipedia.org/wiki/Good_Country_Index Ako vidis, Slovensku prinalezi 28-me miesto zo 163 krajin. Trochu sa zaujimaj o svet, objednaj si aj ine periodikum, nielen Novy Cas.
Julia2
20.3.2019 20:33 | |
+26 -25
Reagovať
Ano JE TU RASIZMUS PACHANY NA BIELYCH LUDOCH !!!!! RASISTI SU PRAVE TI TMAVSI,TO JE TO CO NECHCE NIKTO S TYCH CHORYCH POLITIKOV VIDIET !!!!! VSETKO JE TO CHORE !!! HRUZA !!!
oIiver678
20.3.2019 20:36 | |
+24 -22
Ublizil ti nejaky tmavsi clovek nestastnica? Ze je v tebe tolko zla a zatrpknutosti!
sinistro
20.3.2019 20:39 | |
+20 -24
a tebe kto ublizil ty prasivec islamisticky?
oIiver678
20.3.2019 20:43 | |
+23 -16
Ja tebe ty rasisticka pot_kania filcka by som ti rad ublizil a zatlkol ta jednou rukou do zeme, ako klinec do desky, avsak problem je v tom, ze i taky mentalny a telesny kripel, ktory si sem len chodi liecit svoje obrovske komplexy-teda ty k0_k0t, ma zialbohu svoje ludske prava, co je mi obrovskym zázrakom, ze preco ich vôbec mas a kto ti ich uznal ty zvieraci ex_kre_ment. A uz fakt odchadzam, si hlboko pod moju uroven prabiedny nacek bez vychovy, hanby a ludskosti. SKAP!
sinistro
20.3.2019 20:32 | |
+13 -23
Reagovať
liberalna islamofilna filcka bidet, neroznasaj tu svoj gender lgbt smrad!
oIiver678
20.3.2019 20:38 | |
+22 -14
sinistro, ty na svete kus prebytocnej, silno toxickej, jedovatej zvieracej fekalie, odplaz sa har.ant naspät za matero-sestrou a sup za nou naspät do postele pod perinu, aby si ju nenechal dlho cakat ty k0:k0:t. Nikto tu nie je na tvoje choromyselne dristy rasisticko-xenofobno-islamofobno-antisemitsko-extremisticko-deviantne... vonkoncom zvedavy, ty hni:savy nakazeny ri_tny vr_ed!!
sinistro
20.3.2019 20:41 | |
+8 -17
bidet ty antisemitsky liberalny chrachel!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mature happy man
Foto
Tento FOTOkvíz by malo zvládnuť aj tanečné drevo: Otestujte sa, ako v ňom obstojíte
Evo Morales
Foto
Bolívijský exprezident Morales je už v Mexiku: Vrúcne privítanie na letisku
Na snímke
Otvorená spoveď Cibulkovej trénera: Pravda o konci slovenskej tenisovej hviezdy
Česko získa 8
Už nechceli byť závislí na Rusoch: Česi kupujú od Spojených štátov 12 vrtuľníkov
Ľubomíra
Foto
Ľubomíra urobí hlavného hrdinu aj z vašej ratolesti: Detské knižky píšem na mieru!
Ruské
Rusi zakázali českú humanitárnu organizáciu Človek v tiesni: Doplatili na kritické slová?!
Millerovci majú
Foto
Lyžiar Miller má po tragédii opäť dôvod na radosť: Dvojnásobný prírastok do rodiny
(ilustračné foto).
Žena prežívala po sexe neskutočné muky: Život ohrozujúci nález v manželových spermiách!
V prípade únosu
Kauza uneseného cudzinca spred hotela v Bratislave: Prokurátor podal žalobu na dvoch ľudí
V Michalovciach
V Michalovciach mohla o luxuse iba snívať: Toto vás odpáli! Kucherenko ukázala, odkiaľ vyšla
Čaputová si
Prezidentka Čaputová si v Prahe pripomenula Nežnú revolúciu: Jej slová by si mal prečítať každý
Don Nachbaur
Foto
Zvolen má trénera z LA Kings, pre obrancu Ivana Švarného to bolo prekvapenie