Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.03.2019, 19:30 | TOP Čas

Diskusia: Ako dobre poznáte Paríž? Urobte si kvíz o meste lásky

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
labuznik65
20.3.2019 13:10 | |
+7 -2
Reagovať
Mesto lásky? Bejvávalo, dnes je to mesto moslimského hnusu a špiny!
RUSOfilcki
20.3.2019 02:40 | |
+3 -11
Reagovať
Je po volbach. Rusofil nema co vypisovat, lebo Harabin ani zlaty rubel sa nekona, tak pise v clanku o Parizi ze Moskva a Petrohrad su krajsie. Ok vsak su to jedine dve pekne mesta v Rusku, to je fakt. Ale ked rusofil pise o Francuzsku kde je 7 mega moslimov a 2200 mesit ako o moslimskej krajine, ale to ze Rusko ma 3,5x viac moslimov ako Francuzsko a 8500 mesit.....
neminem
20.3.2019 09:34 | |
+4 -2
Tomu sa hovorí "účelové porovnanie". Rozdiel je v tom, že Francúzsko je historicky kresťanská krajina, čo sa o Rusku nedá povedať - vzhľadom k obrovskej rozlohe bolo vždy " multikulti". Myslím, že vo Francúzsku sa tiež začína prejavovať to čo im sľuboval ich veľký priateľ Muammar Kaddáfí , teda to že ich islam dobije vagínami muslimiek :)
Carlo73
20.3.2019 16:27 | |
+2 -2
Zabudol si si dať tabletky súdruh? Už dlho tu kazíš vzduch svojími duševnými prdmi.
samneill
19.3.2019 22:39 | |
+8 -6
Reagovať
Bol som tam 2 krat v roku 1990. Miloval som to tam.
meandrosss
19.3.2019 20:39 | |
+21 -42
Reagovať
Casto, velmi casto som chodila do metropoly F., od r 1987 , logicky-100%! Ja viem, ze dostanem x-vela minusiek, lebo JA! Nemozem za vas zivot, aky zijete, aky prezivate, ci chodite muklovat, al. kultura-v baganciach jacat a na namestia, hadzat kocky na inych, ako su holohlave hlavohrude, mentalne monstra: "Za Boha, za narod!". Mali ste sa ucit, mali ste miesto tychto dristov, tu, niktosi, sa vzdelavat! Potom by ste nechodili, "AZ" do ineho okresu, dediny robit ramena, kur*vy; ci umyvat zadky do AT!
meandrosss
19.3.2019 20:43 | |
+15 -32
Ja som penzistka, za taky dochodok, ze vy, najmenej styria, chodite mesacne muklovat! Moja chyba? Vasa! Zacnite od seba, nezavidte, snazte sa, dokazte! Just vam to pripominam, aby ste zacali na sebe pracovat, vzdelavat sa, boli ambiciozni, dravi, aktivni.
neminem
19.3.2019 20:45 | |
+35 -12
Opatrovateľka zaspala a nedala ti večerné tabletky ???
Time80
19.3.2019 20:57 | |
+26 -8
Svet by ťa naučil pokore
bancia
19.3.2019 20:58 | |
+23 -13
meandros ty špatný človek! Choď tieto tvoje dristy hovoriť do domova dôchodcov a im povedz že máš o nich mienku že sú chamrať lenivá a preto majú nízke dôchodky. Si sa nazbíjala ty.....
bbrblo
19.3.2019 21:15 | |
+22 -11
Naša penzistka opäť nesklamala.Nesuvisle, nič hovoriace invektivy a urážky.Musela to mať v živote ťažké,nechajte ju nech si tu uľaví.
erks
19.3.2019 22:04 | |
+15 -11
meandross so mti rano hovoril ked so msiel do prace nezabudni si dat tabletky lebo zase si sa pozerala na globus a bola si v parizi. Ludia prepacte uz jej musim odpojit internet ked niesom doma :-)
meandrossss
19.3.2019 22:25 | |
+9 -21
A-je to tu! Slovenske h***a, niemandi, niktosi, neschopaci, kadejaki luzri z fabrik, muklaci, stetky, nezamestnani, ludia bez vzdelania, kadejaki deb*ilni abdolventk strednych a vysokych pofidernych skol-akoze, najma na lepsich dedinach" odbocky, ci RKU; nazzisvoloc,bezprizorni luzri, ktori sa doma u "mamahotel", na ubytovniach schovavaju pod postel; rodicia , stari rodicia-s cervenou knizkou, teraz vsetci "krestanski partizani; byvali niktosi, robosi tupi, a'la Bilak, to zacina ficat aj teraz! Cim vacsie hovn*o, nevzdelanec, sprostiak, tym uspesnejsi, ze...Hej!
erks
19.3.2019 22:28 | |
+11 -9
Uz som ti vypol WIFI a ty mas stale internet no moja uz idem hore lebo dnes je s tebou velmi zle ...
meandrossss
19.3.2019 22:38 | |
+9 -15
Ad "erks": chudak slovensky, myslis, ze si , Ty, "00",vtipny, ako tu, kadejaki luzri?! No, mysli si, myslite si,uboziaci! Zabavajte sa, ale, v lrvom rade, ak chcete, "chamrad", pisat, tak sa naucte po slovensky! Boha, cista svoloc, ani svoj materinsky, ci statny jazyk neovlada!
erks
19.3.2019 22:45 | |
+12 -10
Ale uz dost volam pezinok nech beru aj kazajku sak dievca sa zblaznilo :-(
bbrblo
19.3.2019 23:21 | |
+16 -5
Takto to dopadne keď človek kombinuje alkohol a antidepresíva.Stara nepotrebna osamotená škatuľa tu opäť exceluje.
brit30
19.3.2019 20:23 | |
+21 -12
Reagovať
A francúzi hovoria predmestiam paríža malá afrika,,,všetci francúzi poutekali zo svojich bytov pred migrantami,a to bulvár do kvízu nedal
Romankokolmanko
19.3.2019 19:52 | |
+9 -20
Reagovať
Černy a osraty oštaty pariii..sral vás pes žabožruti.. česť výnimkám.. heheheee🎖️😀🍓
666444
19.3.2019 19:41 | |
+24 -21
Reagovať
Moskva alebo Petrohrad nebude, sme aj Slovania, nie len prozápadná kolónia a otroci ussa.
Gringo
19.3.2019 20:18 | |
+20 -6
1000 x viac Slovákov bolo v Paríži ako v Rusku. Netvrdím ale, že vidieť Petrohrad alebo Moskvu je niečo zlé.
limbova
19.3.2019 20:22 | |
+20 -12
Gringo, Petrohrad je nádherný, možno krajší, ako Paríž...
UrsulaUprkova
19.3.2019 20:54 | |
+25 -6
Bola som v Paríži, bola som v Petrohrade. Každé mesto má svoje špecifikum. A uisťujem všetkých, ktorí neboli v Petrohrade, že by oči otvárali a ústa zabúdali zatvárať. Máme čo doháňať. Paríž očarí,ale do Petrohradu sa budete chcieť opäť prísť pozrieť. Nádherné mesto.
bancia
19.3.2019 21:42 | |
+7 -7
pozrieť sa na kultúrne skvosty iných kultúr či na západ a či na východ je ok. ale kto chce mať životnú úroveň ako na východe nech ide za prácou na východ a ich rodičom také isté dôchodky vychodoslovanské :DDD
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Kto by volil koalíciu PS/SPOLU/Za ľudí Aktuality.sk
Netradičnú mušľu
Foto
Žena našla mušľu s podobizňou známeho muža: Zistíte, o koho ide, strasie vás od hrôzy
Flag of poland
Aktualizované
Voľby v Poľsku majú výsledok: Na čele krajiny zostáva strana PiS
Fire engines and
Aktualizované
Peklo na diaľnici: V Česku po hromadnej havárii horí auto, hlásia mŕtveho aj zranených!
Záber Jágra
Foto
Jágr ostal v kostole sedieť sám aj po skončení Gottovho pohrebu: Pravda o dojímavom zábere
Petr Čech
Debut v hokejovej bránke ako hrom! Petr Čech sa stal hviezdou zápasu
Na snímke zľava
Foto
Zvolen sa presadil na ľade nováčika, Slovan zastavil rozbehnutú Detvu
Nemecká
Merkelová a Macron sa zhodli: Vojna v Sýrii nás môže ohroziť
Mali byť obeťami
Tri mladučké ruské sestry znásilňoval vlastný otec: Krvavá pomsta kladivom a nožom
Maďarskí
Rusi sa tešia z postupu na EURO, Maďari zvládli zápas s Azerbajdžanom
Tréner Hapal
Hapal proti Paraguaju poriadne zamiešal zostavu: Nastúpi rozlúčkové trio hneď na úvod?
Bojovníci
Aktualizované
Sýria sa začala brániť: Na sever krajiny tiahne vládna armáda
Tajfún si
Aktualizované
Povolali armádu: Japonci evidujú už 33 obetí tajfúnu