Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.03.2019, 09:48 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Ukrajina si nevie dať rady s osýpkami: Od začiatku roka zomrelo už 11 ľudí, desiatky tisíc ochorelo

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
gigi5
19.3.2019 11:54 | |
+7 -0
Reagovať
Osýpky su este nic. Pockajte az sa rozmohne tubera. Zatial za pracou idu ti, co maju na poplatky personalkam. Ale po nich nastupi vrstva ovela biednejsich. Ukrajina??? Dotuje ju cely svet, tak kde v prdeli su tie miliardy, co tam tecu z cleeho sveta????
MariaEuro
19.3.2019 11:33 | |
+9 -2
Reagovať
Dúfam,že si tento článok prečítali aj BIO Matky!!!! Keď sa niečo stane im deťom tak sa vyhovárať zas na čo?
MariaEuro
19.3.2019 11:35 | |
+7 -1
Sorry🤗 oprava: tak sa budú vyhovárať zas na čo?
smrek2222
19.3.2019 11:41 | |
+10 -2
...ked sa nieco stane, bude to mat na starosti stat, a stat bude aj na vine...ja by som liecbu neockovaneho dietata dal preplatit rodicom....a teraz sa bavme o tom, ze kritickych je 95 %, co ak to klesne na 90 %, myslim, ze BL je najviac BIO matiek, a tam je uz limit 94 %, preboha, ved tu musi zasiahnut stat!!!!
MariaEuro
19.3.2019 13:56 | |
+5 -0
smrek222 to je pravda
smrek2222
19.3.2019 10:20 | |
+12 -4
Reagovať
to ockovanie, to sa tyka aj nas, dufam, ze NEockovane deti budu mat zakaz nvastevovat jasle s ockovanymi!!!, pretoze neockovane dieta parazituje na ockovanom a vyuziva vyhody jeho zaockovania, ja by som tiez chcel, aby boli vsetky deti zaockovane, ale jedine moje by nebolo!!!!
dzusoblok1000
19.3.2019 10:02 | |
+19 -4
Reagovať
...americky potkan im pomoze..ale do hrobu...
ibapravda3
19.3.2019 10:31 | |
+1 -13
O čom zase tliachaš ? Už od rána Ti to vyhráva alebo je to permanentné ?
barbora12840
19.3.2019 10:00 | |
+15 -2
Reagovať
Pretože pre mnohých biorodičov je očkovanie smrŕŕŕť...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Komentár Daga Daniša: Z čoho má Fico strach Aktuality.sk
Sajfovci sa
Sajfa priznáva, čo sa po narodí dcérky v jeho manželstve zmenilo: Toto si Veronika veľmi rada vypočuje
Janez Brajkovič
Iba pre silné žalúdky: Cyklista ukázal, ako vyzerajú jeho nohy po pretekoch
Polícia zadržala
Dušan nacúval na benzínke do auta: Policajti pri dychovej skúške len krútili hlavou, hrozí mu ročné väzenie
November 2006:
Foto
Štedrý Gott († 80) možno ani netušil, čo spôsobí: Dary, ktorými urobil z ľudí boháčov
Trnka pôsobil ako
Trnka konečne prehovoril: Vypočuje odporúčania a preruší funkciu prokurátora?
Martin Marinčin
Vedenie Toronta poslalo Švéda Sandina na farmu: Nádej pre Marinčina!
Napriek ťažkému
Foto
Futbalové sny nadaného Briana zmarili obavy o mamičku: Strašná rana pre osudom skúšanú rodinu!
Hlavný vyjednávač
Vyjednávač EÚ odmieta návrh novej dohody o brexite: Johnson má čas do utorka
Britská bežkyňa
Britská atlétka prekonala ďalší rekord: Takto bežať polmaratón?
Kate a William sa
Foto
Vojvodkyňa Kate poctila miestneho návrhára: Aha, čo si na seba obliekla v Pakistane
Zábery z filmu
Foto
Patríte k jeho fanúšikom? TOP 11 faktov o Jokerovi, ktoré vás prinútia obdivovať film ešte viac
Na snímke
Čepelová sa v Moskve dlho nezdržala, po necelej hodine na turnaji končí