Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 7. 12.
Ambróz
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.03.2019, 22:55 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Rusko rozmiestni na Kryme jadrové bombardéry: Reakcia na americký protiraketový systém

69 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Intermedary
19.3.2019 06:13 | |
+27 -7
Reagovať
Rumuni boli odjakziva,taky mentalne zaostaly polocigansky narod,takze ani sa necudujem,ze to amerike umoznili!!!Ved ini obcania vyspelsich krajin s vyssim IQ,by sa okamzite proti rozmiestnovaniu rakiet namierenych na velmoc,okamzite burili!!!
liliputin
19.3.2019 06:18 | |
+8 -27
Rumuni boli jediný kto nás sem neprišiel okupovať s ruskou cvargou. Rumuni ich poznajú. Američanov si radšej pozvali.
Intermedary
19.3.2019 06:06 | |
+39 -6
Reagovať
Ja nechapem,ze europske staty a hlavne tie vychodne,umoznia americanom rozmiestnovat rakety v ich krajinach namierene proti rusku,sak prve,co bude,tak padne ta krajina,kde su tie rakety a amici sa mozu vyskierat,lebo su tisicky kilometrov zdialeni!!!!Neuveritelne nieco!!!
clovek244
19.3.2019 06:46 | |
+5 -19
Východné krajiny majú skúsenosť s rusmi a preto radi privítajú američanov
teodorko73
19.3.2019 05:57 | |
+28 -7
Reagovať
Na svojom uzemy a na svoju obranu si mozu robit co uznaju za vhodne ! Spravne rozhodnutie !
Millas
19.3.2019 05:19 | |
+8 -26
Reagovať
Tak a už vieme prečo Ruská federácia anektovala Krym..z čisto vojenských pohútok. Ináč si neviem vysvetliť slová ruského poslanca uvedené v článku. Viem,že kedysi bol Krym ruský,ale to aj Zakarpatská Rus kedysi bola časť Rakúsko-Uhorska,Československa,Slovenska,tiež bola darovaná Ukrajine.
Millas
19.3.2019 05:51 | |
+7 -15
Čo z toho čo som napísal nie je pravda?
clovek244
19.3.2019 06:47 | |
+6 -5
Nikdy nebola darovaná, bola anektovaná
stesvine
19.3.2019 02:32
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Nihilnovi
19.3.2019 02:29
blbey.honza
19.3.2019 05:45 | |
+21 -4
Ak sú oni primitívny ty isto budeš génius a nebude pre teba problém si tú atómovú bombu vyrobiť.
Millas
19.3.2019 05:52 | |
+15 -8
honza..vieš vôbec kto vymyslel atómovú bombu?? Rusi to neboli.
BlackRony
19.3.2019 01:29 | |
+46 -6
Reagovať
Poniektorá slovač stále verí tým vrahom z USA!Aj tak skončíme-na pekáči!
BlackRony
19.3.2019 01:25 | |
+41 -8
Reagovať
Slováci poniektorí,ste ale padnutý na hlavu,že stále veríte tím americkým vrahom!
stesvine
19.3.2019 02:33
lian1999
19.3.2019 00:41 | |
+3 -20
Reagovať
neschopnost reakcie spravodajskych sluzieb,bezpecnostnych zloziek a ozbrojenych sil,neschopnost riadiacich struktur v pripade destabilizacie cudzich spravodajskych sluzieb ,ktore by vykonavali prvotne destrucne ,diverne akcie na vytvoreni chaosu ,destabilizacie verejneho poriadku a ohrozeni narodnej bezpecnosti,neshopnost zabezpecit ochranu strategickych institucii,objektov a infrastruktury,dolezitych osob.........
lian1999
19.3.2019 01:19 | |
+9 -3
obraz bezpecnostnej situacie SK
Pax12
19.3.2019 00:27 | |
+12 -20
Reagovať
Protiraketový systém má chrániť nejaké územie proti raketám na toto územie výstreleným. To je v pohode. Ja mám na oknách sieť proti hmyzu. Proti bombardérom s jadrovými zbraňami sa ako chráni ?
zaphod
19.3.2019 00:39 | |
+8 -20
Presne rovnako - raketami. A v pripade protiraketoveho systemu ci protilietadloveho systemu versus bombardery je celkom jednoduche urcit co je obranna a co utocna zbran
Pax12
19.3.2019 00:44 | |
+13 -19
Nepochopil som v čom je problém . Keď sú na mňa namierené rakety , tak im dám do cesty protiraketovú ochranu. Je to moje právo. Trest za to , že sa chránim je rozmiestnenie bombardérov. Tak sa musím brániť aj proti nim. Potom bude trestom za obranu rozmiestnenie kozmických zbraní , a logicky sa budem brániť aj proti nim.
Pax12
19.3.2019 00:51 | |
+10 -20
Rusi predávajú protiraketový systém S400 , povedzme ,že Rumuni si ho na svoju ochranu kúpia a rozmiestnia. Potom podľa rovnakej logiky , Rusi ako trest zato dajú bližšie k hraniciam Rumunska strategické bombardéry. Celé mi to pripadá choré.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Hasiči pokračujú v likvidácii požiaru paneláka v Prešove – 6. decembra 2019
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Svitko sa do Saudskej  Arábie vyberie na  konci decembra.
Svitko ide na ďalšiu Rely Dakar: Čakajú ho brutálne teplotné rozdiely!
Do hry môže zásadným  spôsobom vstúpiť prezident Andrej Kiska.
Exprezident Kiska zúri po obvinení z daňového podvodu: Fico vie vždy vopred, čo polícia robí
Nešťastie Prešovčanmi otriaslo.
Prešovom otriasla obrovská tragédia: Ľudia ukázali solidaritu, ponúkajú oblečenie aj bývanie
Maskovaní teroristi boli členmi skupiny nadšencov bojových umení
V poľskej škole bolo neohlásené cvičenie proti teroristom: Deti od strachu vyskakovali z okna
Líder centristického Demokratického hnutia (MoDem) Francois Bayrou.
Bayrou má problém: Čelí obvineniu zo sprenevery prostriedkov Európskeho parlamentu
Uchádzač o nomináciu demokratov na prezidenta Spojených štátov Joe Biden.
Biden čelí v USA kritike: Pustil sa do sporu s voličom a uf... povedal, čo nemal
Anna a Damian akoby svojim slávnym rodičom z oka vypadli.
Foto
Dcéra Borisa Beckera a syn Liz Hurley rodičov nezaprú: Dvojníci naopak
Z námestia sa krátko predtým stiahli Iránom podporované polovojenské jednotky.
V Bagdade prišlo o život najmenej 15 ľudí: Útočníci spustili paľbu z idúcich áut
Demonštranti požadujú zmeny vo vedení krajiny.
Foto
Neutíchajúce protesty v Alžírsku: Žiadajú zrušenie prezidentských volieb
Jeho telo niekoľko hodín predtým doviezlo z Británie lietadlo.
Páchateľa útoku z Londýna pochovali v Kašmíre: Jeho telo priviezlo lietadlo
(lustračné foto)
Česko sa vyhrážok Washingtonu nebojí: Od digitálnej dane neplánuje ustúpiť
Zachránený psík bol v opatere riaditeľky ZŠ Mukačevská.
Foto
Prežil výbuch plynu aj požiar: Hasiči zachránili život psíkovi z prešovského paneláku smrti