Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 25. 5.
Vivien , Urban
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.03.2019, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Ťažko chorého Miroslava prepustili z nemocnice a nechali v chlade na paletách: Z toho, čo nasledovalo, vám pukne srdce!

305 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
old-debo
27.3.2019 22:39 | |
+0 -1
Reagovať
Dúfam, že na toto nenaletí nejaký chuj a nezaplatí jeho rodine jeho pobyt v sanatóriu za 700€ za mesiac.
nat11
27.3.2019 19:28 | |
+2 -2
Reagovať
Dúfam, že nebudem musieť skapať na slovensku. Keby to bol cigán tak by ho obskakovali že až. Ale keďže he len ubohy biely platič daní tak sa neho treba v y s r a ť
old-debo
27.3.2019 22:52 | |
+2 -3
Tri mesiace si užíval pobyt v nemocnici za štátne peniaze po infarkte.Je to veľa, alebo málo? Lekár zhodnotil, že je už sebestačný po liečbe v nemocnici a nie je dôvod na nemocničnú liečbu.Že jeho rodina nie je schopná sa o neho starať na PN? Čo s tým má nemocnica? Dala ho rodina do sanatória? Lenže za to sa platí.Tak nech si to konečne tá jeho rodina uvedomí a neotravuje tu!!!Uvedomte si to aj vy blbečkovia ,že ten človek nepotrebuje nemocničnú liečbu, ale domácu opateru, tak čo tu stále drístate?
Vasniia
26.3.2019 15:53 | |
+12 -3
Reagovať
Za toto platime poistovniam,Len daj daj a ked chcemy my,tak robia vsetko preto aby oni nedali nic.Je to tak velmi smutne,co sa to deje na Slovensku.Kym je clovek zdravy,plati tak sa mlade slecinky a pani v poistovniach usmievaju a lakaju.Aj v bankach a poplatky nekrestanske.Mladi nech co najskor odidu na zapad.
petkokarpina
25.3.2019 20:25 | |
+7 -2
Reagovať
splaška čisláčik,pentliarik zajačik............
Basnik69
25.3.2019 13:57 | |
+7 -2
Reagovať
A teraz mi puklo zrdce ako v Kill Bill... Pozdravujem ludi co tieto nadpisy vymyslaju a necitia sa trapne ked po sebe citaju
jarunkapd
25.3.2019 10:23 | |
+16 -28
Reagovať
No povedený syn,nezapomněl zdůraznit,že další peníze nemá,snad otec celý život pracoval a má důchod,jinak pokud by mu dal klíče od domu nemusel by ležet na paletách. Syn je darebák a jde mu jen o peníze. fuj.
rena0123
25.3.2019 12:09 | |
+34 -5
58- ročný nemá nárok na dôchodok, pokiaľ nemá invalidný, alebo ak pracoval dostáva peniaze z PN. A čo majú dnešní mladí ľudia robiť? Ostať doma? A kto im bude platiť úvery? Ešte, tí čo bývajú spolu s rodičmi, tak sa dá o nich postarať. Ale, tí čo bývajú inde , asi ťažko. Prosím Vás, a ktorý z vás by mal nato, aby zaplatil rodičovi 700e mesačne? Tí, čo majú minimálnu mzdu, určite nie.
sinkanzen
25.3.2019 12:28 | |
+15 -3
Si si mohla precitat ten clanok skor ako si sa vy gr cala .....panko byva na ubytovni😁😁😁😁
Vasniia
26.3.2019 15:58 | |
+8 -0
jarunka Ty si neskutocne tela.
matrix201
25.3.2019 08:51 | |
+17 -5
Reagovať
Nedávno jeden môj známy mi hovoril príbeh zo Slovenskej nemocnice. Hral bowling a gula mu prešla po prstoch . Bolo po polnoci a vybral sa do nemocnice. Tam ho sprdli, že prečo ich otravuje, či nemohol prísť ráno a prečo vlastne ponocuje a doma nespí. Ten známi má cez 40 rokov a pozeral na nich či im ne...Nakoniec rozospatí doktori ho ošetrili. Samozrejme bez blbých poznámok to nebolo. Skončil so sadrou na ruke. Aj o tom to je.
sinkanzen
25.3.2019 12:25 | |
+7 -2
Pocuj, volal som na pohotovost rano nieco po 3h. Chcel som sa len radu, nakoniec mal som to vzdusnou ciarou cca 600m. No a ked som sa pytal po telefone sestricky, stale mi ponukala vyjazd lekara ku mne domov. Tak jej vravim, ze v pripade zhorsenia mozem prist peso, ze to mam cca600m. Tak naco volate, bud vam poslem sanitku alebo doktorku budit nemienim. 😁😁😁😁😁
Vasniia
26.3.2019 15:57 | |
+8 -0
Mne so zlomenou rukou na pohotovsti povedala sestricka,ze doktor spi,ci to nemoze pockat do rana? Povedala som ,ze nie,tak pan doktor ma osetril a zasadroval. Alebo som isla so synom o 21.30 na pohotovot s vysokou horuckou adoktor sa opytal,preco dieta este nespi.No mam dost A vrchol vsetkeho,ked setricka pred rokmi pri porode mi povedal,ci sa nemozem tvarit prijmnejsie,alebo sa obzerala v zrkadle a ked som poziadala o vodu,odvrkla,nech vydrzim.Hnus niektore sestry a lekarky a velka cest vynimkam.
niki51
27.3.2019 14:35 | |
+1 -0
A mna so zlomenou nohou posielali z jednej budovy do druhej ze hen tu asi 300m hore kopcom nalavo. Som si to odskackala, bol to zazitok
Jozi1950
25.3.2019 07:21 | |
+19 -2
Reagovať
to je slovenske zdravotnictvo. treba si zvykat. mam podobnu skusenost v lubovnianskej nemocnici
retardo_SK1
25.3.2019 08:29 | |
+14 -15
nebol chorý, nebolo ho treba liečiť - Nemocnica je hotel od kedy?
73Milan73
25.3.2019 07:01 | |
+36 -4
Reagovať
To je len ďalší názorný príklad toho,ako sa zachádza s ľuďmi,ktorí nemajú plnú peňaženku a tiež nie sú politicky ani inak na výslní.Ak by to bol napríklad len poslanec parlamentu,všetci by lietali okolo neho ako osy okolo tureckého medu,podobne ako pred časom okolo tej poslankyne po havárii,hoci sa iba udrela aj to iba preto,že za jazdy nebola pripútaná.Politici,mafiáni,megazlodeji a ďalší im podobní tí majú všetko zabezpečenie a tí,čo na nich robia,tí môžu zomrieť hoci aj pod plotom.
retardo_SK1
25.3.2019 08:33 | |
+15 -6
Keby bol poslanec, tak by si už vylehúval v nejakom sanatóriu, nie v nemocnici. Ale platil by si to sám. Tu je dôsledok Ficovho sociálneho štátu.
73Milan73
26.3.2019 07:13 | |
+7 -2
retardo - tebe musí ten Fico vyskakovať už aj z chladničky.Pokiaľ viem,po roku 1989 sa ničilo všetko,čo sa do 89. vybudovalo a žiaľ,neobišlo to ani zdravotníctvo.Asi si nepamätáš situáciu,keď lekári takmer zahádzali Dzurindu bielymi plášťami.Určite to neurobili od dobroty.Vymenovávať všetko,čo noví páni stihli v krátkom čase zlikvidovať je zbytočné a nie je tu ani toľko miesta,aby sa dalo všetko spomenúť.
partnerX
25.3.2019 06:35 | |
+25 -3
Reagovať
Za zdravotnictvo je z ustavy plne zodpovedna vlada. Pani ministerka asi len riesi ako kupit co najlepsie pristroje a lieky s proviziou.Jedna zena zomierala na chodbe nemocnice a tento osamely muz na paketach?! To je nie zlyhanie jednotlivcov ale systemu starostlivosti o choreho z nemocnice a doma. Z nemocnice nemozu domov prepustit na liecenie osameleho cloveka bez zabezpecenia opatery inou osobou. Mali ho dat na doliecovak,oznamit obci co sa deje, soc. urad a zabezpecit stat dalsiu starostlivost. Tieto nasledne procesy visia v lufte.
retardo_SK1
25.3.2019 08:38 | |
+14 -1
následné procesy visia na Smerákovi Richterovi a ich sociálnych úradoch.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná snímka
Muža na východe Slovenska dobili na smrť, nechali ho v odpadovej šachte Aktuality.sk
Christian Veliky
Slovensku rastie futbalový supertatlent: Mladík strelil dva góly za slávny anglický klub
Americké vojská
Vyslanie posíl USA na Blízky východ: Hrozba pre svetový mier!
Cigánski Diabli
Škandál v skupine Cigánski Diabli, hudobník dostal vyhadzov: Trestné oznámenie kvôli husliam!
Tanja bola podľa
Žena († 33) skočila z útesu s malou dcérkou v náručí: Dohnal ju k hroznému činu rozchod?!
Predseda vlády SR
Podľa premiéra je jeho návšteva v Rusku pre Slovensko veľmi dôležitá: Kľúčové témy
Rómovia na Luníku
Voľby na košickom Luníku IX: Účasť pred štyrmi rokmi trhla negatívny rekord
7-ročné dievčatko
7-ročné dievčatko v plameňoch na čerpacej stanici: Otec kvôli nevšímavosti takmer prišiel o dcéru
Tréner Ramsay
Ďalších MS v hokeji sa Slovensko tak skoro nedočká: Toto je podmienka, bez ktorej to nepôjde
(ilustračné foto).
Havária slovenskej zostavy na Dunaji: Vyhasol život mladého lodníka († 29)
Modelka Soňa
Sexi Soňa Štefková musela na premiére Cyrana prekusnúť kadečo: Vášnivé bozky i polonahého frajera!
Európsky
Volebný maratón v EÚ: V sobotu sa otvorili hlasovacie miestnosti aj v Česku, Lotyšsku a na Malte
Semifinále Rusko
Foto
Medzi Rusmi a Fínmi sa odohrala neuveriteľná dráma: Takýto koniec čakal málokto!