Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 22. 5.
Júlia, Juliana
14°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.03.2019, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Čitateľa naštvali policajti na moste, vedenie sa ich zastalo! Dopravný analytik nesúhlasí: Mali sa postaviť inam

27 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
73Milan73
19.3.2019 08:07 | |
+1 -0
Reagovať
Vedenie tých policajtov si akosi divne vysvetľuje právomoci policajtov.Jednoznačne sa dá povedať,že podľa zákonov môže občan urobiť to,čo mu zákon priamo nezakazuje.Naproti tomu štátny činiteľ môže urobiť iba to,čo mu zákon priamo dovoľuje.
HOBOJ166
19.3.2019 08:05 | |
+6 -1
Reagovať
tuto beztrestnost a aroganciu policie zaviedol kalinak, vymenou za kalinaka v sukni sa nezmwnilo NIČ..Toto bezbrehe bezpravie zastavi az...kto vlastne, nieje tu nikto kto ma chut spravir poriadky v state..
mikky9654m
19.3.2019 08:03 | |
+5 -1
Reagovať
ich nadriadený?kto? meno a tvar nech ludia vidia kto chrani takých babrakov a vypalnikov
zberatelx
19.3.2019 01:04 | |
+11 -1
Reagovať
oni možu aj priamo na prechode pre chodcov a ktomu este v zakrute
NicolausRK
18.3.2019 23:34 | |
+13 -1
Reagovať
niekoho prekvapilo ze vedenie policie sa zastava podriadených? ved 10 rokov sa zastavalo tiefenbacha, proti trestnej cinnosti bojuju novinari, policajti bojuju proti obcanom
old-debo
18.3.2019 22:53 | |
+8 -1
Reagovať
Tak policajti sa väčšinou vždy postavia, tam kde najviac zavadzajú.Je to taká ich "špecialitka". Raz ma jeden chcel skontrolovať v strede križovatky.Len kontrola.Nič som neporušil, ale on sa ma rozhodol zastaviť práve tam a skontrolovať mi doklady.Samozrejme som to ignoroval a zastavil až za križovatkou, lebo za mnou stálo zo 5 áut a bol by som zablokoval všetky smery.Bežal za mnou, ako malý chlapec, že čo som si to dovolil nezastaviť na jeho príkaz? Keď som mu "jemne" naznačil,že by som tým asi ohrozil ostatných vodičov, tak len zbežne skontroloval doklady a vraj pokračujte v jazde.No,super!
Koloz12
18.3.2019 21:43 | |
+1 -2
Reagovať
Liberumio1963 Pekna plesina.
kalioskop
18.3.2019 18:30 | |
+23 -6
Reagovať
veď " zachranujú život" a ak zachraňujú život, tak môžu aj porušiť vyhlášku. Aj mne povedali, že mi zachraňujú život, keď som išiel cez obec 62 km, tesne za tabuľou s názvom obce
72cibazol71
18.3.2019 17:45 | |
+34 -8
Reagovať
Áno, aj ja som ich videl vo všelijakých, nemožných situáciách. ktoré môžu vymyslieť len Oni. Ale čo. Veď Oni sú Oni a môžu všetko!!!!! Ešte sa nenašiel rozumný policajt na ich čelo, ktorý by ich vedel "škripnúť". S Bazovským súhlasím. Špeciálnou kategóriou sú doprovody. Vrahovia na kolesách!
72cibazol71
18.3.2019 18:00 | |
+17 -4
Doplňujem - policajné sprievody...
Anonymný nick
18.3.2019 17:37 | |
+14 -38
Reagovať
Analitici nech idu za policajtov a potom nech tlapaju ko.. Tiny.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná snímka
Lustruje kolegov a vydáva samopaly. Policajtov šikanuje šéfova sekretárka Aktuality.sk
Kmotrík zatiaľ
Známy podnikateľ Kmotrík pár hodín pred súdom: Priznal, že spoluvlastní dcérsku firmu vodární
Aneta je
Trojnásobná mama Parišková nenecháva nič na náhodu: Synov dala otestovať
Monika Beňová
Europoslankyňa Beňová pred voľbami: Mrzí ma, k čomu sa Sme rodina znížili
Narodili sa
Foto
V Poľsku sa nečakane narodili prvé šestorčatá: V nemocnici nastala panika
Na kosti sa
Foto
Tínedžerovi sa náhodou podaril objav: Kosť stará 34 000 rokov patrí vyhynutému tvorovi
The aftermath of
USA vinia Sýrčanov z použitia chemických zbraní: Ak nájdu dôkazy sľubujú odvetu
Robert De Niro
Foto
Herci Al Pacino a Robert De Niro zaskočili prítomných: Vášnivý bozk na pódiu!
Bývalá
Argentína na nohách: Exprezidentku súdia kvôli korupciu
European union
Slamky a vatové tyčinky to majú zrátané: Ministri EÚ sa dohodli na dátume ich zákazu
Burning wooden
Juh Maďarska smúti: Vyhorela stará historická pamiatka
Mountain sunset
Historický úspech Slovenska: Vysoké Tatry top európskou letnou destináciou pre rok 2019
V Sýrii prišlo
V Sýrii stále nevládne mier: Najnovšie zrážky si vyžiadali dve desiatky obetí