Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.03.2019, 14:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Pasažierka letela z auta cez dva pruhy: Mrazivá autonehoda v Rusku

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Silent_Driver
18.3.2019 20:25 | |
+5 -1
Reagovať
Od kamionistu jazdiaceho Rusko som pocul, ze poskytnutie nespravnej prvej pomoci je sudne napadnutelne. Teda je mozne, ze pomoct niekomu moze sposobit problem v zmysle vymahania ,,bolestneho,, ked on je na voziku, lebo ja som s nim nespravne po nehode hybal atd.. Ak by to bola pravda, vysvetluje to neochotu pomoct.
ZAJO3
18.3.2019 18:14 | |
+5 -0
Reagovať
má šťastie, že oproti nešiel nejaký kamión, lebo by ju rozdrtil
Halabook
18.3.2019 15:31 | |
+14 -12
Reagovať
To je tá slovanská vzájomnosť , bratstvo a pomoc... každý Rus sa na účastníkov nehody vy..se.rie..
SECMO1
18.3.2019 15:01 | |
+14 -5
Reagovať
Kamery v Rusku sú povinné. Čo pri tej divičine úplne chápem.
Feroo338-1
18.3.2019 14:39 | |
+17 -3
Reagovať
YouTube je plne ovela "mrazivejsich" nehod z celeho sveta. Najviac je z Ruska, lebo tam ma tusim uplne kazdy v aute kameru. Vlastne len vdaka kameram v aute sa podarilo nafilmovat zo vsetkych uhlov vybuch meteoritu nad Sibirou.
Feroo338-1
18.3.2019 14:46 | |
+12 -2
Videl som , ze aspon v Rusku je vela spekulantov ktori len predstieraju fiktivnu nehodu. Hodia sa na cestu pred auto a tvaria sa ze ich zrazilo auto. Lenze kamery v aute ich zamer spolahlivo usvedcia.
SECMO1
18.3.2019 14:13 | |
+30 -21
Reagovať
Nebola evidentne pripútaná. Tak je to smutné ale komické je na týchto ruských videách že auto ktoré to filmuje si ešte chvílu video matočí a potom odchádza. Kde je nutná pomoc ktorá je aj povinná? No proste soviersky zväz :-)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
ONLINE: Do ulíc vyšli stovky ľudí, pripomínajú si 30 rokov od Nežnej revolúcie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dhar a Laura sa zasnúbením pochválili na internete
Foto
Párik influencerov sa pochválil luxusnými zásnubami: Za toto im fanúšikovia poriadne naložili
V Arizone to na ľade ozaj vrelo.
Nevídaná mastenica v NHL: Pobili sa všetci hráči na ľade vrátane brankárov
Pietnu spomienku na obete komunistického režimu organizovala Konfederácia politických väzňov Slovenska pri pamätníku
Foto
Politici si pripomenuli Nežnú revolúciu: Čaputová a Pellegrini apelovali na mladých, Danko kritizoval prezidentku
Khabib Nurmagomedov obhájil v noci na nedeľu 7. októbra 2018 titul šampióna ľahkej váhy organizácie UFC proti
Prekvapivé vyjadrenie Khabiba: McGregor je od odvetného zápasu ďalej ako si myslí
Hladina vody dosiahla 1,50 metra nad hladinou mora.
Foto
Fotky skazy! V Benátkach opäť stúpla voda, viac než dve tretiny mesta sú zaplavené
Vojvoda z Yorku už v minulosti čelil vážnym pripomienkam.
Foto
Princ Andrew sa kajá po zvrátenom priateľstve s Epsteinom († 66): Sklamal som kráľovnú
Roman Kvasnica: V rokoch 1989-1991 bol prokurátorom v Bratislave.
Exprokurátor Kvasnica bol Leopoldove riešiť amnestie, nebolo mu všetko jedno: Pravda o situácii v januári 1990
Španielsky motocyklista Marc Marquez je víťazom Moto GP.
Seriál Moto GP je na konci: Márquez je jednoznačný líder a pretekársky velikán sa lúči
Prehliadky sa zúčastnil aj sám vodca Kim Čong-un.
USA a Južná Kórea zrušili spoločné manévre: Akt dobrej vôle voči KĽDR?
Adams počas cesty neposlúchol varovanie hlavnej letušky.
Foto
Will.i.am má na krku problém: Hudobníka privítala na letisku polícia
Rady: Stálo sa na všetko. Doviezli desať bicyklov, päť sa rozchytalo
Slovensko si pripomína Nežnú revolúciu: Čo chýba ľuďom z čias socializmu najviac?
Karolína upozorňuje, aby to dievčatá neprehnali
Foto
Chomisteková poriadne dráždi mužskú fantáziu: Úplne nahá na Instagrame?