Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 26. 5.
Dušan
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.03.2019, 10:39 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kráľovnej došla trpezlivosť! Alžbeta II. potvrdila rozkol medzi Kate a Meghan

53 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jerdna
19.3.2019 07:47 | |
+5 -10
Reagovať
Myslím , že najväčší problém v UK je samotná kráľovna. Už mala dávno abdikovať, alebo aspoň po 90-ke ,lebo je to tam už kvôli nej ako v tlakovom hrnci.
Slobodnapandora
19.3.2019 06:41 | |
+9 -4
Reagovať
Len sa nebojte...Megan sa ich všetkých nejako zbaví..aby bola kráľovnou...!
old-debo
18.3.2019 23:17 | |
+11 -3
Reagovať
Vyzerá,že i v tej kráľovskej rodine to ide tým smerom, že každý chce byť tam "precedom".
matkoslav
18.3.2019 22:39 | |
+22 -4
Reagovať
Tí Angličania sa z toho praveku už nevyhrabu.
ZlySen
18.3.2019 23:08 | |
+15 -1
Oni si stale myslia ze svet sa toci okolo nich omyl svet sa toci okolo Ciny cina je hnaci motor svetoveho priemyslu zastavi sa cina vsetko pojde dolu vodou
Flavia
18.3.2019 21:49 | |
+35 -2
Reagovať
Prosím vás povedzte mi čo táto rodina prežitok feudalizmu robí užitočné pre ľudstvo svojej krajiny??? Mne vôbec nie je jasné čo je ich poslaním. Briti tvrdia,že su dobrý reklamný artikel, ale ja teda neviem či na nich toľko zarobia, že sa im oplatí ich vydrziavat.
kwaker07
18.3.2019 18:55 | |
+27 -8
Reagovať
Francúzi a Rusi poriešili príživníkov na štátnom rozpočte,hoci to nemali urobit tak kruto,mohli ich jednoducho odstavit.
visitorba
18.3.2019 18:36 | |
+41 -7
Reagovať
myslím, že ako plynie čas, táto dynastia sa viac a viac diskredituje v očiach svetovej verejnosti, - je to klan, ktorý vzhľadom na to, ako žije, ako si sám zarába peniaze, žije si na 10 násobne vyššej úrovni, ako sú ich platy, z ktorých by isto nezaplatili ani nájomné a elektrinu...a rovnako by som chcel vedieť, z čoho je ich kráľovské konto 3 mld libier...tak či tak, tento klan speje k zániku...
ZlySen
18.3.2019 18:33 | |
+50 -5
Reagovať
Ja by som tej Meghan neveril ani nis medzi ocami cista zlatokopka ale zas na druhej strane dobre ze je tam lebo zas trosku dusno narobi tym prizivnikom z Winsdoru ktorym sa nechce robit len sa po recepciach a vselijakych presudocharitativnych akciach dobra nazrat kde minu na zranicu 100.000libier a vyzbieraju nejakych 2000e a chvalia sa tym aky su oni dobri pekne *** paraziti su cela kralovska rodina
visitorba
18.3.2019 18:42 | |
+20 -6
...rovnako by som chce vedieť, z čoho (a akým právom) sú náklady na ich lety po kolóniách...jeden mesačný "výlet" Wiliama s rodinou, alebo Harryho, a rovnako Charlesa po bývalých kolóniách isto stojí niekoľko miliónov libier...
visitorba
18.3.2019 18:16 | |
+32 -9
Reagovať
škoda, že sa nedožijem zániku tejto mravne pochybnej dynastie týchto priživujúcich sa na peniazoch daňových poplatníkov!
ZlySen
18.3.2019 18:34 | |
+16 -11
minuska ti davaju len nejaky prizivnici co ziju z prenajmov urokov alebo odpoctov dph
milkosh
19.3.2019 12:38 | |
+8 -0
Aj mne je ľúto,že sa toho nedožijem,a ani som nepochopila,prečo nám podsúvajú ich život,veď mi nemáme s tým nič spoločné...bola som však upozornená,že všade vo svete sa o nich píše.. minulý rok som žila 4 mesiace v USA a verte mi za tie 4 mesiace len 1 malý článok...sú radi že Slovensko žerie ich príspevky,takých naivných už dlho nenájdu,čo sa budú zaujímať o ich články...a s úprimným srdcom sa pýtam,,prečo aj?
visitorba
18.3.2019 18:14 | |
+33 -6
Reagovať
koho to zaujíma?, aféry týchto zbohatlíkov na daniach poctivo pracujúcich ľudí? - zo svojich platov by nezaplatili ani nájomné za bývanie v londýnskych a mimolondýnskych rezidenciách....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Voliči čakajú
Eurovoľby 2019: Podľa predbežných výsledkov vedie Smer, za ním koalícia PS a Spolu Aktuality.sk
Demonštranti
Žlté vesty protestovali aj pred eurovoľbami: Účasť bola nízka
(ilustračné foto).
Bohaté Švajčiarsko čelí vážnemu problému: Množstvo neplodných mužov je alarmujúce!
Martin Kohút
Lintner dostal stopku od Kohúta: Slovenský hokej čakajú v budúcej sezóne veľké zmeny
Bazilika sv
831
Pobúrenie v Trnave: Rodičia nechceli, aby ich deti sedeli na prijímaní s rómskym dievčatkom!
Český premiér
Skrytý odkaz na volebnom lístku Českej pirátskej strany: Narážal na premiéra Babiša
Lekári si
Krásna ryšavka sa zobudila ochrnutá: Lekári si nevšimli, že má zlomenú chrbticu!
muž za mrežami
Zadržaný Černákov advokát podáva odvolanie: O prípade rozhodne Najvyšší súd
Trump sa stretne
Trump sa má stretnúť s britskou kráľovskou rodinou, už teraz vyvolal rozruch: Nepreháňa to trochu?!
Zaľúbená: Karin
Tvrdohlavá mama Majtánová nechce, aby jej deti doma pomáhali: Jej názor nepochopí každý
(ilustračné foto).
Tínedžer mal neznesiteľné bolesti brucha: Šialené, čo mu lekári našli v penise
ilustračné foto
Jedna nehoda za druhou: Za hodinu a pol havarovali v Trnavskom kraji traja motorkári!
(ilustračné foto)
Brutálne napadnutie v Košickom okrese: Obvinení schovali mŕtvolu do odpadovej šachty