Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.03.2019, 16:15 | Správy | Servis | Rodina

Diskusia: Novinka v domácej starostlivosti o chorých: Kto získa dlhodobé ošetrovné?

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
DankaMg
18.3.2019 21:18 | |
+7 -2
Reagovať
Len zamestnavatel asi nebude nadseny, ked mu vypadne clovek na 3 mesiace...
1312
18.3.2019 19:06 | |
+16 -0
Reagovať
Odkaz pre natohlav....ked sa bude blížiť koniec tvojho blízkeho,o ktorého sa budeš starať po návrate z nemocnice,budeš to vidieť..ale to musíš len zažiť,aby si to pochopil s pokorou...toto malo byť v zákone vždy,ja som to potrebovala pred šiestimi rokmi,prosila som doktorov o marodku,trapilo ma,ze 30 rokov robim,nikdy som nemarodila,a ked som potrebovala ,v mojom pripade akurat tie posledne tri mesiace vratit mojej mame,tak som nemala na nic narok,len na OČR 10dni,alebo neplatene volno...RODINA je základom štátu,tak sa to hovorí,..ale u nás platí..PENIAZE su základom štátu..a známosti
natohlav
18.3.2019 16:31 | |
+13 -6
Reagovať
Ako viem, že sa príbuznému blíži koniec?
Dalila18
18.3.2019 17:19 | |
+10 -3
Potvrdí to lekár
1959okuliare
18.3.2019 17:20 | |
+13 -2
natohlav ..... TO ANI NEPOTREBUJEŠ VEDIEŤ ! Ide o to, že keď vážne ochorieš, aby Ti mal kto podať pohár vody alebo čaju, keď sám nezvládaš a aby Ti mal kto uvariť obed a zabezpečiť ostatné potreby, varenie, umývanie riadu a mnohé iné veci, ktoré pacient kvôli svojmu zdravotnému stavu sám nezvláda. Vždy je dobré mať niekoho, keď si chorý a nevládny.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Hraničné závory na Cyklomoste slobody, ktoré majú pripomenúť železnú oponu pred 30-timi rokmi
Prieskum: Čo ľuďom chýba zo socializmu a čo by im chýbalo zo súčasnosti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Martin Dúbravka chytá strelu súpera.
Dúbravka patril k najlepším hráčom zápasu: Na obancov nemal problém aj zakričať
Na následky vážnej dopravnej nehody zomrel 35-ročný vodič.
Foto
Nehoda v Michalovciach, z ktorej mrazí: Vodiča († 35) vymrštilo von z auta, zraneniam podľahol
Jadran je pre Slovákov najobľúbenejšia destinácia.
Odvážny projekt poteší mnohých dovolenkárov: Slovenskou cestou chcú spojiť Jadran s Baltským morom
Po zrážke s autom zahynul v sobotu večer 59-ročný chodec.
Foto
Tragická smrť chodca († 59) pri Trebišove: Po obchvate sa prechádzal bez reflexných prvkov
Pád Hudsona vyzeral strašidelne.
Je zázrak, že sa nikomu nič vážne nestalo: Pretekára prešla jeho vlastná motorka
(ilustračné foto)
Sme na chvoste: V rámci krajín EÚ máme jednu z najnižších minimálnych miezd
Jurčo
Jurčo si pýta pozvánku do NHL: Slovák strelil dva góly a rozhodol o víťazstve
Princ Charles s manželkou Camillou prišli na návštevu Nového Zélandu.
Foto
Princ Charles s manželkou Camillou prileteli do Nového Zélandu: Ide o vzácnu návštevu
Mrazivá zrážka pri predbiehaní v zákrute: Neohľaduplný vodič spôsobil príšernú smrť nevinnému
Mrazivá zrážka pri predbiehaní v zákrute: Neohľaduplný vodič spôsobil príšernú smrť nevinnému
Slovenský hokejový reprezentačný brankár v drese Bostonu Bruins Jaroslav Halák (vpravo) a jeho krajan a kapitán Bostonu
Halák chytil desiatky striel a dočkal sa pochvaly od trénera: Bol zďaleka náš najlepší hráč v zápase!
Takmer celé Slovensko potrápi silný vietor (ilustračné foto).
SHMÚ zdvíha varovný prst: Pozor na silný vietor vo viacerých regiónoch Slovenska