Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 25. 5.
Vivien , Urban
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.03.2019, 20:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Legendárny Elán pokrstí Tehelné pole vo veľkom štýle: Odznejú najväčšie hity, chalani sľubujú aj prekvapenie!

55 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
NigdoNegdo007
23.3.2019 05:26 | |
+10 -6
Reagovať
Vy dementi,banda tupcov, čo kydáte na našu najlepšiu kapelu! Ešte vám všetkým, čo tu dehonestujete našu najlepšiu kapelu, nezaschlo mliečko od mamičky na tých vašich sprostých drzých "pusinkách".Elán to je kurt, charizma, energia, KVALITNÁ HUDBA!Vy drzá "zlatá mládež", čo nič nikdy nedokázala!!
Jerdna
23.3.2019 17:16 | |
+2 -0
Mal som ich rád odjakživa ,mám ich platne vinyly, len potom čo začal tliachať Jožo Ráž a s akými ľuďmi sa stretal a koho chválil a chváli , tak ich už nemusím a určite nie som sám. Ešte chýba nech Kmotríka označí za Boha a zaklincuje to definitívne. Preto je najvyšší čas aby to zabalili a zostali na nich iba spomienky.
tatik60
23.3.2019 20:08 | |
+2 -0
pre-Jerdna- díky za príspevok. Prene takto som to prežil a cítil i ja .... a to som na Eláne/ tiež/ vyrástal. Nuž, čo už...
pantelej
22.3.2019 22:20 | |
+5 -9
Reagovať
Tie uškriekané 🦍 už 10 rokov končia!!! A ani zaboha skončiť!!! A nebudú o 3 roky krstiť novú autobusku?!! A o 10 rokov novú želstanicu??? A čo o 37 rokov pri dokončení D1 a D4 s R7??? Ať už konečne táhnou ho 🚽!!!
Okbor
22.3.2019 15:33 | |
+4 -17
Reagovať
Ku kapele . Na Team nikdy nebudú mať,Paľo bol talent storočia.
Okbor
22.3.2019 15:32 | |
+4 -5
Reagovať
Krstia a končia,končia a krstia..Ten ,,,národný štadión,,,hlavne že kopači do loptičky hrali kopanie v Trnave.Tak potom načo ten ,,národný štadión,,..
pantelej
22.3.2019 22:23 | |
+2 -0
Ešte vily andele musá zarobiť! Lebo od jesene bude zarábať len Gratislava!
3470
22.3.2019 13:12 | |
+3 -2
Reagovať
To uz pokrztil opyty durinda!
varujdusu
17.3.2019 16:35 | |
+19 -8
Reagovať
uz xkrat povedal Raz, ze konci, nikdy som to tomuto prezliekacovi kabatov neveril, ako spevak je dobry, ako clovek odpad
3470
22.3.2019 13:13 | |
+6 -3
Jemu sa to pomiesalo v palici na tej motorke
pantelej
22.3.2019 22:26 | |
+3 -2
Ako človek je to xuy! ERGO 💩 a 🚽. A ako "spevák" je to vreštiaca 🦍!
tihyno
17.3.2019 10:26 | |
+3 -1
Reagovať
Takže si to Slovan môže dovoliť ?
pantelej
22.3.2019 22:28 | |
+1 -0
Fotbalový áno. To len hokejový je v 💩kách.
rudychnebrat
17.3.2019 10:19 | |
+19 -23
Reagovať
Jožo, mediálny prechlastaný hipersamec - zástanca boľševického režimu a zlodejských tantiém, spolu so svojou partiou prestárnutých tajtrlíkov zo 100 krát zaniknutej skupiny, nás "ohúria" 30-rokov verklovanými hnačkami. Je to tragédia národa, ktorý nemá umelcov a tak sú za nich považovaní prechľastaní tajtrlíci...!!!!
MaleviL83
17.3.2019 09:33 | |
+23 -10
Reagovať
Elánisti,sú Páni,nejakú tú rebéliu myslím,majú plné právo si dovoliť ! ;-)
pantelej
22.3.2019 22:30 | |
+3 -1
No v prvom rade sú to škriekajúce 🦍
MaleviL83
17.3.2019 09:31 | |
+8 -6
Reagovať
Títo tiež. V poriadku ,skupinka Elán.ÁNO,Uznávam,najpopulárnejšia domáca kapela všetkých čias. KLOBÚK DOLE! -PPARÁDA ,ALE! >jak malí chlapci,100krát sa rozídu 300*sa dajú medzitým dohromady a My jednoduchí konzumenti netušíme ktorý z elánistov práve neposlúcha ,čiže ktorému z nich sa momentálne koncertovať nechce ! Tak či onak made in ELÁN boys=THIS IS,STARS! Všetkátčesť! ;-)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Repka olejná
Ministerka Matečná vysvetlila, prečo máme toľko repky. Viní z toho neziskovky Aktuality.sk
Pri výbuchu sa
Výbuch vo francúzskom Lyone: Zranenia utrpelo aj malé dievčatko
Fantastický
Foto
Šporar vyrovnal strelecký rekord ligy, Slovan sa rozlúčil s Vittekom
Za účet
Foto
Keď zbadali svoj účet v reštaurácii, nemohli uveriť vlastným očiam: Veď to je čisté zdieranie
Americký
Trump pri svojom rozhodnutí obíde kongres: Bude predávať zbrane do Saudskej Arábie
Na snímke vpravo
Zlaté Moravce oslavujú: Trenčín sa bude zachraňovať v baráži
two german
Novinky v ruskej armáde: Skúšobne zavádzajú novú hodnosť
Neslušné
Finále Európskej ligy poznačil škandál: Chelsea a Arsenal vrátili tisícky vstupeniek
Žena neverila
Žena neverila vlastným očiam: Na okraji cesty našla tú najsmutnejšiu vec
(ilustračné foto).
Čakajú na rozhodnutie krajín EÚ: Nemci chcú presadzovať daň z finančných transakcií
Hoci kvalitatívny
Nádherné slová talianskych hokejistov: Slovensko vychválili do nebies
Wolfgang Schäuble.
Predseda nemeckého snemu o probléme s migráciou: Mali by sme brať na východoeurópske krajiny väčší ohľad
(ilustračné foto).
USA zavádza prísne zákony proti interrupcii: Výnimkou nie je ani znásilnenie!