Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 9.
Móric
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 19:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Drina herečky Richterovej sa vyplatila: Stačilo málo a hviezda Susedov obrátila svoj život naruby!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
KOMENTATORzoZA
16.3.2019 05:27 | |
+5 -7
Reagovať
Keby mi hentak sadla na mojho loptosa ako na druhej fotke, nenahneval by som sa. a ak aj vie fajocku dobre spravit, ma u mna dalsie plus... inak k veci, na tej druhe fotke vypada hrozne, ked nema makeup...ale to asi 95% zien, kym sa nenagebe tym svinstvom....
pavol.kumpan
16.3.2019 13:54 | |
+4 -0
No ty musíš byť jeden nadpozemsky krásny človek, keď podľa teba je 95% žien bez make upu vyzerá hrozne. To ani nekomentujem tú tvoju prvú primitívnu vetu...
K1980
15.3.2019 23:22 | |
+3 -3
Reagovať
Emigroval vidim ale ze ty mas talent na tupost
Igor12345677
15.3.2019 21:58 | |
+8 -0
Reagovať
je to pravda v poslednej dobe me tolko spevakov a hereciek ze to normalny clovek ani nergistruje mozno som zaostaly a fakt s prepacenim kurva starnem asi fam prihlasku na poslanca
dudo331
15.3.2019 20:01 | |
+9 -5
Reagovať
o par dni budeme čítať ako ju zbalil nejaký známy muzikant alebo moderator, potom sa dočítame že ju klofol riťmuas, o par mesiacov sa zoberu, a dva roky rozvedú---no hviezdna kariera!
pavol.kumpan
15.3.2019 21:26 | |
+5 -6
Poriadne si prelešti tú vešteckú guľu a skús ešte raz...
emigroval
15.3.2019 19:18 | |
+31 -8
Reagovať
Čo je na nej hviezdne? Veď sa tam objavila iba vďaka ako-takému výzoru, keďže okolo hereckého talentu toto dievča ani neprešlo. Komparzistka....
pavol.kumpan
15.3.2019 21:27 | |
+8 -10
Ty máš na čo talent? Ina je aspoň milá a prirodzená
pravda123
15.3.2019 19:16 | |
+25 -13
Reagovať
Sympatacka a jedna zmála solidnych skromnych mladych zien v slovenskom schowbize
Tomas008
15.3.2019 19:09 | |
+26 -12
Reagovať
Herecka Richterova..prvy krat o nej pocujem...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Galko: Ak sa dostanem do parlamentu na kandidátke SaS, nikam neodídem Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Barcelone
Zlé výkony a prehra s nováčikom: Hviezdna Barcelona nevymyslela nič ani s Messim na ihrisku
Tomáš Tatar (v
Slovákom sa v príprave NHL darilo: Skórovali Tatar aj Černák
Zopakovali si to! V jedinom meste na Slovensku si volili opäť primátora
Nový Čas
Z ulíc hlavného mesta zmizli zdieľané kolobežky: Aké novinky čakajú Bratislavčanov na jar?
Srílanský
Srílanský prezident chce vyšetriť veľkonočné teroristické útoky: Zriaďuje novú komisiu
Naši chlapci si
RTVS prišla s šokujúcim tvrdením: Zápas Slovenska s Walesom bez fanúšikov!
ilustračné  foto
Vodiči, pripravte sa na obmedzenia: V Bratislave sa uskutoční Národný pochod za život
V seriáli Horná
Prekvapivé zvraty v Hornej Dolnej: Vzťah Brmbalíka a Eriky v ohrození
Veľká tragédia na Zemplíne: Anička sa so synčekom († 1) priotrávili v kúpeľni!
Vdovec po Jane
Vdovec po Jane Kocianovej († 72): Smutná pravda o posledných dňoch speváčky
SEPTEMBER 2019:
Foto
Úžasná sexy premena: Jelena Dokičová zhodila 44 kilogramov!
Ministerka
Vysvedčenie od učiteľov: Pedagógovia zhodnotili prácu ministerky školstva