Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 10. 12.
Radúz
3°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 19:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Drina herečky Richterovej sa vyplatila: Stačilo málo a hviezda Susedov obrátila svoj život naruby!

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
KOMENTATORzoZA
16.3.2019 05:27 | |
+5 -7
Reagovať
Keby mi hentak sadla na mojho loptosa ako na druhej fotke, nenahneval by som sa. a ak aj vie fajocku dobre spravit, ma u mna dalsie plus... inak k veci, na tej druhe fotke vypada hrozne, ked nema makeup...ale to asi 95% zien, kym sa nenagebe tym svinstvom....
pavol.kumpan
16.3.2019 13:54 | |
+4 -0
No ty musíš byť jeden nadpozemsky krásny človek, keď podľa teba je 95% žien bez make upu vyzerá hrozne. To ani nekomentujem tú tvoju prvú primitívnu vetu...
K1980
15.3.2019 23:22 | |
+3 -3
Reagovať
Emigroval vidim ale ze ty mas talent na tupost
Igor12345677
15.3.2019 21:58 | |
+8 -0
Reagovať
je to pravda v poslednej dobe me tolko spevakov a hereciek ze to normalny clovek ani nergistruje mozno som zaostaly a fakt s prepacenim *** starnem asi fam prihlasku na poslanca
dudo331
15.3.2019 20:01 | |
+9 -5
Reagovať
o par dni budeme čítať ako ju zbalil nejaký známy muzikant alebo moderator, potom sa dočítame že ju klofol riťmuas, o par mesiacov sa zoberu, a dva roky rozvedú---no hviezdna kariera!
pavol.kumpan
15.3.2019 21:26 | |
+5 -6
Poriadne si prelešti tú vešteckú guľu a skús ešte raz...
Anonymný nick
15.3.2019 19:18 | |
+31 -8
Reagovať
Čo je na nej hviezdne? Veď sa tam objavila iba vďaka ako-takému výzoru, keďže okolo hereckého talentu toto dievča ani neprešlo. Komparzistka....
pavol.kumpan
15.3.2019 21:27 | |
+8 -10
Ty máš na čo talent? Ina je aspoň milá a prirodzená
pravda123
15.3.2019 19:16 | |
+25 -13
Reagovať
Sympatacka a jedna zmála solidnych skromnych mladych zien v slovenskom schowbize
Tomas008
15.3.2019 19:09 | |
+26 -12
Reagovať
Herecka Richterova..prvy krat o nej pocujem...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kočner je na sankčnom zozname USA, zmrazia mu účty Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Shadow and gun
Muž zavraždil deti († 15, † 16) svojej partnerky: Ďalším výstrelom rozhodol o svojom osude
Hromadné orgie: Aj takáto scéna bola súčasťou módnej prehliadke značky Desigual
Hromadné orgie: Aj takáto scéna bola súčasťou módnej prehliadke značky Desigual
Satanisti v maskách vyhnali ľudí z kostola: Keď sa dali na útek, takto z nich vyháňali diabla
Satanisti v maskách vyhnali ľudí z kostola: Keď sa dali na útek, takto z nich vyháňali diabla
Na snímke tréner Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer.
Solskjaer má napriek slabým výsledkom plnú dôveru: Za desiatky miliónov privezie tieto posily
V roku 2019 v lete zaznamenali v Gŕonku dve najväčšie topenia ľadovcov od roku 2012.
Najnovšie zistenia vedcov naháňajú strach: Katastrofa, čo sa deje v Grónsku!
Tory Ojedaová.
Foto
Žena, ktorá žije so štyrmi partnermi, zistila, že je tehotná: Kto bude otcom, vás prekvapí
Václavské námestie obsadili tisícky ľudí, ktorí požadujú odstúpenie Babiša.
Foto
Václavské námestie obsadili desaťtisíce ľudí, ktorí žiadajú odstúpenie Babiša: Premiér reaguje
Známi slovenskí herci nahovorili klasické rozprávky.
Hviezdy Oteckov si zaspomínali na detstvo: Z tohoto mali najväčší strach
Michal Jedlička.
Tréner Slovenska po vysokej prehre neskrýval rozčarovanie: Z výsledkov som nahnevaný!
Poznáte ich?
Foto Kvíz
Spoznáte 10 slávnych osobností podľa jedinej fotky? Tento kvíz dá na 100 percent iba expert
Po výbuchu plynu v paneláku na Mukačevskej ulici zasahovalo vyše 140 hasičov.
Pre obete tragédie v Prešove sa vyzbieralo vyše 1,6 milióna eur: Pravda o tom, na čo budú peniaze použité
Sťahovanie sa zaobišlo bez incidentov.
Foto
Z tábora v Bosne začali sťahovať stovky migrantov: Z toho, kam ich vezú, sú niektorí znechutení