Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Zúfalé priznanie Slovenky, ktorá pracuje v obchodnom reťazci: Takto sa k nám správajú zákazníci!

566 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
DiveHusi
16.3.2019 15:28 | |
+34 -0
Reagovať
Dnešná skúsenosť: pán mordujúci sa s dokladaním ťažkého a chladného tovaru pri chladiacich boxoch nechal všetko tak a po mojej otázke ma osobne doviedol k hľadanému tovaru a ešte mi aj zaželal pekný deň. Ďakujem a tiež Vám želám všetko len to najlepšie!
VONAJABLKA
16.3.2019 15:13 | |
+7 -28
Reagovať
Nic v zlom, ale kazdy kto sa chce zamestnat v obore kde sa pracuje s ludmi , tak musi pocitat bohuzial pociatat s tym ze ludia maju rozne povahy. A ja som pred nedavnom zazila v Lidli opacnu situaciu, kedy bola predavacka prijemna ako trn v riti. Slusne som sa opytala ci budu este piect francuzske bagety. Reakcia predavacky bola : PECU SA ,BUDU ZA 10 MINUT !!! S.K.U.R.V.E.N.Y ,V.Y.J.E.B.A.N.Y LIDL !!! DO P.I.C.E !!! Co k tomu dodat?
kobra4
16.3.2019 15:20 | |
+35 -6
Však ti dala info. na tvoju otázku. Si nechápavá?! Čo ich mala za teba aj zaplatiť. Sprostá arogantná krava si ty.
scotts
16.3.2019 15:36 | |
+19 -1
doma mas upecene hned, ako to vlozis do rury? teda nie za 10 minut ci za pol hodinu? v tomto state ci vacsie zakopmlexovane hou no, tym nadrapeneisie. ale mas pravdu - co k tomu dodat...
Vasniia
16.3.2019 15:37 | |
+18 -4
Tak si si to mala upiect doma a nie nadavat na tu,co to nepecie Ty laznicka.
DiveHusi
16.3.2019 15:48 | |
+8 -2
Dodať nič, už bolo povedané viac, než bolo treba :-)
VONAJABLKA
16.3.2019 16:05 | |
+16 -2
Asi som to zle napisala,alebo ste to zlepochopilu. To som nenadavala ja ale ta predavacka. To co som napisala velkymi pisnenami su slova tej predavacky.
Predavacka
16.3.2019 15:08 | |
+53 -4
Reagovať
Zdravim vospolok, pracujem v obchodnom reťazci 2 roky a tak trošku moje postrehy, prípadne porovnanie pred a po r. 89. V dobe minulej bolo napr. zaužívané, že zákazník si po sebe odniesol košík, vozík tam kde patrí, blok so sebou, alebo do KOSA. Dnes keď tak pozorujem akokeby niektorí jedinci prišli z pralesa alebo púšte. Košík hodí, prípadne položí kde chce, na zem najlepšie. Ale veď ďalší si dom bude dávať chlieb, trošku špiny nezaškodí. Bloky po zemi, veď načo do koša. Tak kde býva a pracuje asi nemajú, tak nepozná. Ďalšia vec - niektorí nafeteni, nápiti a už sú pánmi sveta.Rozkrikuju sa na celej predajni. Nehovoriac o niektorých zákazníkoch špinavých a smradľavych ako SVINE, a to všetko dýchame a berieme peniaze a vydávame ostatným. Ale aj to je zákazník. Zažila som aj taký prípad, za pri kase mu HOVNA padali spod nohavic. Niektorí dôležití si prídu do predajne vybavovať aj VELMI dôležité telefonaty už cítite tú dôležitosť, ze ho ani nenapadne prerušiť hovor keď platí, hlavne typu či doma sú vynesene smeti, čo povedala Danka Janke a pod. Ďalší bod - pri nákupe sa používali výhradne košíky, vozíky. Dnes automatika po rukách, ale vaša vec. Keby ste aj ten tovar čo nechcete vrátili späť na miesto. Hlavné chladené a mrazené. Veď čo odpíše sa, je potravín dostatok, tak hyrme.Co sa týka niektorých poznámok k hlavne vulgarizmov, osobných urážok, tak to si vyprosime. To skúšajte doma s vašimi rodinnými príslušníkmi!!! Takých zákazníkov som začala aj vyblokovavat. Ďalší bod - vaše ratolesti a domáci milackovia. Ratolesti na kolobezkech po predajni, skeatboardoch, korculiach, miláčikov vodite do predajne na rukách vo vozíkoch.Na predajni pri vchode sú také zázračné nálepky, ktoré ak nechápete radi vám vysvetlíme. A nakoniec zlodejickovia naši milí. Niektorí sú takí machri, že do Hnúšte 0,39 cenovú tyčinku. Tomu teda klobúk dolu. A či sa týka zrania a pitia po predajni, keď ste už takí hladní a smädní, tak nechajte kúsok jedla v sáčku, aby sme to mohli nablokovat.
Intermediary
16.3.2019 15:14 | |
+18 -5
Presne tak je to. V Tecscu sme raz nakupovali a medzi regálmi sa niesol strašný zápach ktorý bol čoraz silnejší ako sme sa približovali k jednej zanedbanej žene. Bola zosratá takpovediac až za ušami. Na chrbáte jej svietili výkaly.
norja
16.3.2019 15:15 | |
+19 -1
Predavačka- toto všetko je úpadok morálky a nedeje sa ia v obchodoch. Zájdi na zastávku MHD, žel. stanicu, čakáreň...tak, ako sa vyskytnú protivní kupujúci, stáva sa aj opačne.
norja
16.3.2019 15:17 | |
+10 -1
Inter- to je extrém a na takých by mali dohliadnúť SBS
Intermediary
16.3.2019 15:19 | |
+7 -3
Vtedy tam mali ešte málo esbeeskárov. Tí čo boli sledovali kamerový systém a ten zápach nezistí.
Vasniia
16.3.2019 15:24 | |
+7 -41
Predavacka,mala si viac studovat a makat na sebe a ucit sa komunikaciu s ludmi
neminem
16.3.2019 15:06 | |
+15 -31
Reagovať
Opakujem! Teta predavačka plače na nesprávnom hrobe. Každý zákazník navštívi jej pracovisko s cieľom rýchlo a dobre nakúpiť. To, že ona nemá vytvorené podmienky na prácu, nie je vina zákazníka. Za to že ona má umytý krájač a zákazník chce nakrájať syr v rámci deklarovaných otváracích hodín, nemôže viniť zákazníka. Buď jej zaplatia čas na jeho umytie po zmene alebo sa zavrie jej pracovisko potrebný čas pred koncom zmeny a ona nech to rieši s nadriadeným alebo nech drží hubu a krok :)
Intermediary
16.3.2019 14:55 | |
+12 -5
Reagovať
Najväčší salámisti sú v poľskom obchode Mercury market a v nemeckom OBI.sk Tam aj keby žena rodila tak ju hádam prekročia a idú ďalej.
Intermediary
16.3.2019 14:48 | |
+18 -7
Reagovať
No za socíku sme ako deti čakali dve hodiny kým dovezú chlieb. Ked ho doviezlo skriňové auto Barkas tak ešte ho šofér so závozníkom vykladali. Zavolali aj dobrovoľníkov a tí si reťazovo po dva chleby hádzali cez schody až do predajne do políc Nikto nemal žiadne rukavice, takže chleby prešli cez mnohé neumyté ruky. Ked sa začalo predávať tak samozrejme prví známi, rodinka, kamoši, a až nakoniec my deti. Predavačka po deťoch ktoré sa strkali a predbiehali vrešťala ako keby bola krotiteľka tigrov a nie žena za pultom. Neviete o čo ste prišli...
norja
16.3.2019 15:07 | |
+4 -6
😀😀😀asi tak!
wemo
16.3.2019 14:19 | |
+23 -3
Reagovať
To není iba o zákazníkoch ale z veľkej mieri o zamestnávateľovi!!!
kobra4
16.3.2019 13:53 | |
+40 -4
Reagovať
Ja sa správam k predavačkám slušne. A obdivujem ich prácu za pokladňou. By som to nevydržal robiť ani 3 hodiny. A práca na pošte za priehradkou detto. Slabé zaslúžené peniaze na výplatnej páske.
Unitedsa888
16.3.2019 13:51
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Bilirubin
16.3.2019 14:29 | |
+9 -29
United, mínuskujú ťa tí jednoduchí, čo nemajú s čím porovnávať, lebo nohu ešte za hranice nevytiahli.
1admiralka
17.3.2019 06:33 | |
+9 -1
Osobná skúsenosť.Nakupovala som v Interšporte,kde som potrebovala poradiť od predavača...bol ústretový ...no potom prišla nejaká pani (tzv vedúca)a šup vyčítavý komentár ,že v sklade sú nevybalené krabice nech sa nevykecáva...mladík sa zahanbil ospravedlnil sa a poslušne odkráčal ..a ja som tam ostala ako dement...to akože čo???? Je to jednoducho o ľuďoch!!!!
stackoverflow
16.3.2019 13:03 | |
+29 -5
Reagovať
Vyberajte pri volbe z obcianskych kandidatov, nie kapital a politickych strannikov.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ján Richter
Nižší trest za prípravu vraždy: Andruskó chce vypovedať o Jánovi Richterovi a Denise Sakovej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Predseda vlády SR
Premiér o obžalobe v prípade Kuciaka: Verím, že je dosť dôkazov, aby páchatelia boli potrestaní
Režisérka Zuzana
Režisérka Zuzana Piussi sa stala na súde Kočnerovou dôverníčkou: Do filmu nemôžem dať všetko
futbal
Foto
Anglickí fanúšikovia hromžia na vypredaný Slovan: Deti? Polovica bude mať bradu a cigaretu v ústach!
Mladomanželia
Svadba sa zmenila na katastrofu: Mladomanželia a desiatky hostí skončili v ukrutných bolestiach
Wej Feng-che,
Napätie medzi Taiwanom a Čínou narastá: Odvážne vyhlásenie ministra obrany vzťahy ešte viac vyostrí
Minister
Minister spravodlivosti podal disciplinárne konanie voči Jankovskej a Harabinovi
Muža vypátral
Muž utiekol z miesta, policajný pes ho vypátral: Neuveríte, kde sa skrýval
Belinda Bencicová.
Zoznam je kompletný: Benčičová urobila zo Sereny náhradníčku
Gott poslúchol
Foto
Umelec z Plzne si uctil Karla Gotta, výsledok pripomína... Veď posúďte sami: Ten obraz už z hlavy nevymažete!
Hercova dcéra
Herec Batthyány prezradil veľkú rodinnú novinku: Budem dedko
Podporovatelia
Zakladateľ WikiLeaks sa objavil na pojednávaní: USA žiadajú vydanie Assangea, jeho osud je v rukách súdu
Nečakané prekvapenie na koncerte Tublatanky: Maťo Ďurinda dal mikrofón do rúk niekomu inému