Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Zúfalé priznanie Slovenky, ktorá pracuje v obchodnom reťazci: Takto sa k nám správajú zákazníci!

566 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Viladi256
18.3.2019 08:42 | |
+24 -4
Reagovať
A prečo nezverejníte aj priznanie zamestnancov nádnárodnych otrokárni , presstitúti ?
Lignum
18.3.2019 07:46 | |
+37 -1
Reagovať
Treba oceniť takýto článok - že je téma zverejnená. Ale takých povolaní je viac . V obchodných reťazcoch je to napr aj pracovník SBS - skúšky zo zákona o civilných bezpečnostných službách skladá za prítomnosti policajta z okresného riaditeľstva, krajského riaditeľstva a ministerstva vnútra, stojí ho viac ako 200 Euro , ale ŽIADEN ZÁKON HO NECHRÁNI !!!!!!!!!! Na príkaz majiteľov reťazcov musí byť slušný a musí strpieť všetky urážky a ataky. Aj fyzické ....a neverili by ste koľko ich pri strážení majetku je. Každého pol roka sú inventúry a vtedy vám zamestnávateľ vysvetlí, či si peniažky / 2,76 E Brutto / zaslúžite.........
Blanche
20.3.2019 17:38 | |
+10 -1
Lignum Velmi dobre ti rozumiem lebo tiež mam take skušky za sebou a prax v niekolkych bankach a v jednom obchode to bolo Tesco na Zlatych kde som robila len mesiac kedže som čakala na miesto v banke no čo som tam zažila a hlavne v noci ( 2 nočne po sebe! ) ani sadnut mi nedovolili musela som sa prechadzat inak mi hneď vo vysielačke dali pokyn, pi 3 tyždnoch som po jednej nočnej 12-ke skolabovala od vyčerpania a hned som v skuš.dobe odišla ... lenže, nechceli mi zaplatit celu sumu, 500€ som si vybojovala až po ohlaseni na inšpekciu ...jednalo sa o SBS D.I.Seven ktori nedodržovali zakonik a ešte tam zamestnali agres.typka ktory namiesto 07.hod.ma prišiel vystriedat o 10.30! Potom som pracovala už len pre Group 4 Falck a Fenix International ktore boli ferovejšie,a šefovia boli ustretovi aj ked tiež tych hodin bolo dost..nie je SBS ako SBS moje odporučanie: nikdy nechodte do D.I.SEVEN
Blanche
20.3.2019 17:43 | |
+0 -2
Oprava: 500SK tam malo byt,sorry :)
l.sun
17.3.2019 17:31 | |
+84 -3
Reagovať
Pracoval som v bani,mál som tám len kamárátov,čo ak ťá privalí prídu a pomôžu,kto pomôže predačovi v supermarkete,keď príde nejaký zákazník,ktorý mal špatný deň a príde sa vybúriť na predavačoch,preto obdivujem predavačov,prajemm ím veľa zdravia a trpezlivosti.
neminem
17.3.2019 19:48 | |
+8 -61
Predavač v supermarkete nevlastní supermarket, čiže nejde mu o život a keď nejde o život .... Predavač ponúka predpísaným spôsobom prikázaný tovar, nič viac, nič menej. Ak sa nechá vytočiť zákazníkom alebo šikanovať majiteľom, je to jeho problém. Mimochodom všetky škody na tovare znáša majiteľ - samozrejme nie vtedy ak predavač niečo evidentne potiahne :)
cvirajz
18.3.2019 09:18 | |
+18 -0
Keďže pracuje ide mu o svoj život a keď pracuje napr.s lehotou spotreby pri potravinách ide mu aj o Tvoj život,teda ak to robí zodpovedne.
zuza2231
17.3.2019 16:27 | |
+32 -2
Reagovať
podobne ako v obchodných reťazcoch je to aj v zdravotníctve :( ..... vivat nas zakaznik nas pan
Viladi256
18.3.2019 08:43 | |
+25 -1
a podobne je to vo všetkých odvetviach kde prichádzaš do styku s luďmi....
kassa.vlado
17.3.2019 16:09 | |
+70 -4
Reagovať
Keď čítam komentáre je mi do smiechu,lebo na SLOVENSKU žijú naozaj ,len Hovädá,ktoré nemajú ani Máčik slušnosti a preto to všetko vyzerá ako vyzerá.Hurá Slovenské Hovädá odbaviť sa na Predavačkách.Hurááááááááá
Aajanka
17.3.2019 12:30 | |
+39 -3
Reagovať
V našej obci máme Coop Jednota kde sa všetci poznáme :-) Nikto nikoho nenahana a pekne čakám v rade kým sa všetci vykecaju. Nálada je tam vždy dobrá :-)
VONAJABLKA
18.3.2019 11:16 | |
+14 -3
Aj v nasej obci je Coop Jednota a jedine co tam predavacky vedia,tak ohovarat a od kazdeho vyzvedat najnovsie drby.
mckey
17.3.2019 11:22 | |
+22 -105
Reagovať
Pani , bez urážky, Vy ste ale...izda!!!!Čo si myslíte, že v iných zamestnaniach prichádzajú ľudia do práce na poslednú sekundu?????Tak isto obyčajne hodinu vopred, a musia sa pripraviť podľa povolania na výkon práce....!!!!!A musia makať do poslednej sekundy, nemôžu sa vyhovoriť , že 10 minút pred koncom smeny už nebudú robiť!!!!!Celé to Vaše "sťažovanie" je scestné a je to hlúposť. Ak sa Vám nepáči chodťe makať inde a uvidíte!!!!
bubl
17.3.2019 15:04 | |
+24 -14
Len omedzeny blbec co si necha kadit na hlavu moze robit 2h denne pre niekoho zdarma! To je mesačne 40h za 5dni v tyzdni. 480h ročne, to je 20dní v roku ste 24h v praci. Len chory človek toto môže vykonavat zadarmo. Ved ak niekde niesom zaplateny od vstupu na pracovisko az po odchod tak idem pracovat tam, kde mi riadne platia. Keby slovaci boli národ čo drži spolu, tak by sa vsetci dohodli spoločne ze to zadarmo robit nebudu a jednoducho by sa vzopreli a urobili dohodu kde im vykonanu pracu zaplatia od vstupu na pracovisko. Ale to občania nemôžu, lebo by s nimi zamestnavatel pozametal 😂😂👍🏻. Ste vy normalny?? Robit niekde denne 2h zdarma??????? Fakt ste OVCE!!!!
bubl
17.3.2019 15:05 | |
+31 -7
Mckey- ty budes jeden z tych podarenych zamestnavatelov-odieračov!!
bubl
17.3.2019 15:08 | |
+23 -5
Pre mna je taky človek chudák, nesvojprávny človek čo robí niekomu zadarmo. Ludia majte svoju hrdost a nenechavajte sa viac zdierat. Je to vase zdravie a vase odpracovane peniaze!! Mate mat zaplatenych kazdych 5minut v praci!!! Okradate vlastnu rodinu o vas čas mimo rodinu a o peniaze!!!
Lignum
18.3.2019 07:53 | |
+23 -1
bubl - sčasti máš pravdu , ale musíš zohľadniť zamestnanosť v regióne. Tá sa zlepšila len v posledných dvoch rokoch.Sú regióny kde je doteraz 15-20 % reálna nezamestnanosť. A za druhé - môžeš si vyskočiť, ale iba vtedy ak ťa niekto chráni - napr. odbory. A na Slovensku na rozdiel od Česka odbory v nákupných reťazcoch nie sú !!!!! čia je to vina - neviem.
Lignum
18.3.2019 09:38 | |
+18 -0
....Slovákom ešte nedošlo, že odbory nie sú prežitok socializmu, ale výdobytok kapitalizmu !
TARDILO
21.3.2019 16:23 | |
+5 -1
MCKEY, daj si sprchu, snad Ti pomoze. LIGNUM mas pravdu, preto mi odbory chybaju aj v SBS, aby si nedovolovali to co trebars Bonul, D.I.Seven a ine im podobne.
tesonnr
17.3.2019 10:02 | |
+31 -87
Reagovať
Mila pani, vy odmietate obsluzit zakaznika 10 minut pred zaverecnou? Hm, dajte adresu obchodu, pridem o 5 min. Mate OTVARACIE HODINY??? mate. Tak v com je problem. Asi naozaj budete pi...a
l.sun
17.3.2019 18:05 | |
+41 -4
Tesonnr choď niekde na úrad 5 minút pred záverečnou ak pochodíš napíš,kde to bolo a budem tám chodiť 10 minút pred záverečnou a nemusím si bráť na budúci deň dovolenku.
toomtoom
17.3.2019 20:06 | |
+30 -8
Prišiel bz si k nám do obchodu o 5 minut záverečná asi by som ťa vyhodil a mohol by si sa isť sťažovať aj na lampáreň
jamur
17.3.2019 22:45 | |
+7 -13
Toomtoom, povedz, ktorý to obchod ste, Oblúková vám vyhnem
katarinakatka
19.3.2019 14:13 | |
+9 -2
a stihnete nakupit za 5 minut ? maju pravo vas vyhodit po tych 5 minutach ..preco kvoli vam by mala byt kasa otvorena po zaverecnej ?
tesonnr
20.3.2019 15:47 | |
+5 -6
Vy tupela. Este raz: otvaracia doba je doba predaja. tz , ze ak je obchod otvoreny od 6:00-14:00 este stale ste povinny ma obsluzit 13:55. Pokial chcete 30 min. na zaverecnu, upratat, uzavriet kasu, a s kludnym svedomim odist domov, majte otvorene do 13:30. Rozumiete tomu, ci stale nie? No nevadi.
zuj-muj-chuj
21.3.2019 14:33 | |
+6 -2
Ty píčus, ty môžeš nakladať do tupeliat tam, kde j€beš! Štyria ľudia sa ti tu snažili vysvetliť to, a márne, ako pozerám. Tak si to láskavo zrovnaj v tej kotrbe, ak pravda nechceš, aby ťa okolie malo za pošuka...
TARDILO
21.3.2019 16:24 | |
+7 -2
Dojdi, ja ta obsluzim, ale ak si to nestihnes dat nablokovat a zaplatit do zaverecnej tak ta vyhodim von bez tovaru kedze mame ukoncene otvaracie hodiny.
ajajha
17.3.2019 09:12 | |
+17 -56
Reagovať
Čo predavačka to rafinovane-agresívne motovidlo, ktoré samo o sebe netuší , že je agresívne. Túto špinavú agresiu im do ich chovania štepia ich zamestnávatelia. Teda s toho vyplýva, že túžba po peniazoch je silnejšia ako vlastná radosť so života. U nás je jeden obchod ,ktorý vlastní a prevádzkuje tupo totalitný agresívny reťazec jednota, ktorý v rámci ponižovania zákazníkov zaviedol systém očíslovaných košíkov a ak má zákazník záujem nakúpiť si ručne balené potraviny je povinný: toto číslo košíka si vyhľadať pamätať a ohlasovať ako pri pulte s balenými potravinami tak na pokladni, teda nikomu bez košíka tieto potraviny nepredajú. Nie je týždňa aby nejaký tovar nepremiestnili či už vrámci regálu alebo predajne nie je týždňa aby nejaký tovar nebol zakrytý iným tovarom ,alebo zamiešaný, či zmiešaný. Nie je týždňa aby im na tovare nechýbala, nebola alebo bola zamenená cenovka. Predajňa má cca 250m2 je otvorená 12h na jednej smene sú štyri predavačky + vedúca. Denný tovar pečivo a chlieb im chodí ráno a na poludnie mäso a výrobky dvakrát do týždňa iný tovar im chodí na palete nepravidelne Sú tam dve pokladne ak práve pokladníčka nekasíruje pokladne sú opustené a predavačka sa vŕta v tovare vyloženom v regáli a prekladá ho ale tak, že ak si berieš jednu položku tak sa hýbu a padajú položky uložené vpravo aj vľavo od branej. Samozrejme vždy to je tak, že ak sa postavím ku jednej pokladni a vyložím si tovar tak príde predavačka od druhej pokladne... "No jedna radosť"
ajajha
17.3.2019 10:02 | |
+12 -39
Drahý mínuskár-ri ani iné nečakám. Po prečítaní tých komentárov o tom či si niekto niečo môže alebo nesmie kúpiť chvíľu pred záverečnou a ich hodnotenie som pochopil ,že sem chodí v drvivej väčšine obyčajná lúza čo má v hlave bahno miesto mozgu teda sú to propagandou vytvorení tupo agresívni primitívi. Preto Vám radím obchod ani neotvárajte lebo aj tak ho budete musieť zavrieť. U normálnych platí, že kto sa dal do preplávania rieky tak ju musí preplávať od brehu ku brehu a nie že začne nariekať v prostred , že jemu sa už nechce. Nie je vecou predavačky riešiť kedy umyje stroje je to o tom či v tej chvíli má šťastie už ich po umytí nepoužije alebo to šťastie nemá. Ja osobne mám také skúsenosti , že tie isté nadrobené odrezky a omrvinky vidím zaschnuté v stroji aj tri štyri a viac dní.
blbey.honza
17.3.2019 08:25 | |
+21 -4
Reagovať
To je to naše slušné Slovensko. Na každom kroku.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini na stope gangu Aktuality.sk
požiar
Hasiči zasahujú na skládke v Trnave: S ohňom bojujú desiatky hasičov
Chlpáč je
Štvornohý futbalista to nezvládol: Komický pád baví internet
David Lindtner
Porušil etické princípy priamo zakotvené v zákone: Sudcovia ho vyzývajú na odstúpenie z funkcie
Pospíšila súper
Bitka v AHL nedopadla pre Slováka dobre: Pospíšila súper nemilosrdne knokautoval
Roztržka medzi
Odveké derby sa vrátilo do Bratislavy: Haščákov nájazd zaistil víťazstvo Košíc
Radosť Parmy
Kucka spustil demontáž Janova: Bývalý klub načal presným zásahom
Amy Nicole
Agresívna nahá žena chcela od svojho priateľa orálny sex: Sadla si mu na tvár a... Hrôza!
Nitra si prišla
Bučekov návrat pokropil Nitru živou vodou: Budapešť zmietli z ľadu riadnym debaklom
Tréneri Solskjaer
Víťazná séria končí: Liverpool stratil na Old Trafforde prvé body
Tragická nehoda
Nešťastie na železničnej trati v Čechách: Osobný vlak zrazil a usmrtil človeka
Speváckych
Dovolenka Karla Gotta a Michala Davida sa zmenila na boj o prežitie: Prišlo tsunami, nebolo čo jesť!
Tvrdia, že im to
Foto
Muž sa zamiloval do manželkinej kamarátky: Neuveriteľné, ako trojica žije teraz