Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Zúfalé priznanie Slovenky, ktorá pracuje v obchodnom reťazci: Takto sa k nám správajú zákazníci!

559 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ninnie
15.3.2019 20:53 | |
+116 -2
Reagovať
Chápem to, robia fakt ťažkú prácu, lebo byť toľko hodín v styku s ľuďmi a ešte so Slovákmi je fakt náročné.
yokoono123
15.3.2019 19:54 | |
+75 -8
Reagovať
takí ste vy Slováci,keď vidíte slabšieho!
kalioskop
15.3.2019 19:58 | |
+36 -10
s tým sa stretneš všade vo svete, čím väčší demokrat, tým väčší svoniar
Pravdasom
15.3.2019 21:12 | |
+29 -1
Niesom predavačka ale chapem očom to je.Sama na vlastnej koži zaživam podobne,arogantne drze osoby do mna drcnu v obchode možno aj naschval aby si pomastiti ego ale keby som drcla Ja do nich tak aj keby som povedala prepačte tak spustia vresk a nadavky:-(
retardo_SK1
15.3.2019 21:42 | |
+5 -14
ak je demokrat, nemôže byť sv1ňa. lebo keď je sv1ňa, nie je demokrat. To len komunisti môžu byt aj aj birmovaní veriaci a zároveň marxisticko-leninskí materialisti.
Ipecacuanha
15.3.2019 19:53 | |
+115 -4
Reagovať
Akoby som citala o lekarni, kde robim, ako to ze nemate tento liek, predbiehanie sa, jezis, to je take drahe, ved to predtym stalo 20korun (pred 20rokmi mozno) atd.... Ludia by chceli vsetko a hned, najlepsie necakat, neplatit, ale ked uz ani mniska sa nevie od odzdravit, tak to sme ako spolocnost pekne upadli.
yokoono123
15.3.2019 19:55 | |
+35 -5
veru tak,stojíme za pi. či!
Intermedary
15.3.2019 19:51 | |
+123 -6
Reagovať
Skoda,ze namiesto predavaciek niesu svalnati predavaci,som zvedavy,ci by niekto do nich za pi cova!!!Dobre sa nadava slabsim a hlavne zenam!!!Kre teni!!!
a258
15.3.2019 19:42 | |
+8 -2
Reagovať
ano mnohy ľudia su v obchodoch ohavny..Pokial vsak sklznete do roviny,-oko za oko...prehráte..skuste sa zamysliet dam vam link,-Sami nedokázeme vela veci zniest,ani urobit...https://lnk.sk/ceJ9
vanns
15.3.2019 19:30 | |
+80 -5
Reagovať
Mali by mať väčšie platy, ale je to celosvetový trend, proste monopoly, korporácie, reťazce - či budete pracovať vo Švajčiarsku, v USA alebo u nás, všade majú predavači takú výplatu, že je to málo peňazí na kľudný život a málo peňazí na spokojný úsmev. Vo svete narastá armáda pracujúcich bezdomovcov - zarobia iba na stravu, ale nie na byt.
yokoono123
15.3.2019 19:57 | |
+2 -39
a z čoho,zvyšovať ceny sa nepáči,a z čoho majú zaplatiť predavačky?
bubl
15.3.2019 20:52 | |
+48 -1
Yokoono123- zvysit ceny?? Prosím?? Ved uz teraz mame tovar a služby drahšie než všade v únii napr v susednom rakúsku!!! Tam maju predavačky z čoho 3násobné platy?? Odpovedz mi. Ja neviem, ale niektori slováci, akoby žili mimo realitu, mi pripadá!
Anonymný nick
15.3.2019 19:12 | |
+72 -22
Reagovať
Pozrite sa ako sa spraval otec naroda dnes 77 rocny Vladimir Meciar-arogantnost,nadutost,egoismus,vulgarnost...,55 rocny Robert Fico za nim v nicom nezaostava a to su prosim pekne JuDr.,teda pravnici,ktori by mali ist narodu prikladom,zial isli a idu v negativnom slova zmysle.Dalsi arogantny clovek je Jan Slota,ktory dlhe roky bol vo vedeni statu.No a z posobenia takychto ludi verejne znamych si potom beru priklad aj ostatni ludia.
kalioskop
15.3.2019 19:23 | |
+34 -43
ja by som Mečiara a Slotu skôr prirovnal nie k Ficovi, ale k Dzurindovi, Miklošovi, Kiskvi, Matovičovi a Sulíkov, lôebo títo všetci majú jedného spoločného menovateľa" kradli a kradli a kradli a potrestaní neboli
yokoono123
15.3.2019 19:59 | |
+16 -50
Fico nič neprivatizoval a nič neukradol!
gigi5
15.3.2019 20:09 | |
+45 -8
yokoono123, to si tak naivny, alebo sprosty???
Anonymný nick
15.3.2019 20:12 | |
+27 -5
Len aby si sa raz necudoval,co vsetko tvoj JuDr.Idol vlastni,aj Vladimir Meciar odchadzal v roku 1998 s Opel Corsa a 3 izbovym bytom v BA a teraz?
retardo_SK1
15.3.2019 21:44 | |
+5 -13
Čo ukradol Kiska, Mikloš, Dzurinda?
stackoverflow
15.3.2019 19:04 | |
+43 -18
Reagovať
Uz aj cigani volia KOTLEBU!
amoana
15.3.2019 20:04 | |
+17 -2
aj madari !!!!! aj cela Dolna Potôn ! aj Jožo z krčmy....a tetka Blažková tiež.
Peterxxx251
15.3.2019 18:59 | |
+134 -2
Reagovať
Slovaci su neskutocne hlupy narod,nie aby sa podrzali navzajom,ale su takí povrchni ze ani nedomyslia ze tu je pricinou vedenie cize slavny slovensky menezment ktory setrí a tak je vysledkom malo predavaciek resp jedna robi aj za troch.A zahranicny retazec sa len smeje na tychto hlupakoch ako sa sami dotahuju a natahuju.Ako sa vraví ze kde sa dvaja biju tretí vyhrava - platí doslovne.
gigi5
15.3.2019 19:22 | |
+47 -2
v tom s tebou na 100% suhlasim.Slovak miesto toho, aby sa zastal Slovaka,tak ako to je bezne medzi inymi narodmi v inych statoch, tak Slovak Slovaka este potopi. Spoznavate sa vazeni, vraj holubici narod:Počas svého cestování, jsem se bohužel setkal s tím, že když už vás v zahraničí někdo přivedl k nějakému průšvihu, když vás někdo okradl, když na vás někdo udělal levou, nebo když vás někdo naprášil, byli to vždy Češi nebo Slováci. Vždy to byli vždy ti, od kterých bych to čekal nejméně. Naši, jak se říká. Bohužel jsem tuto zkušenost z Německa neměl. Tam jsem byl sám. Jediný Čech, se kterým jsem se potkal byl jistý Miloš. Emigrant, který žil v Mnichově již několik desetiletí a ten mi naopak vždy pomohl. Neříkám, že by v Německu nebyli se mnou v práci cizinci. Byli a byla jich tam spousta. No vlastně skoro všichni. Už tenkrát v tom roce 1996-1997 v gastronomii moc Němců nepracovalo. V kuchyni jsem se tím pádem potkal s Poláky, Rumuny, Rakušany, Francouzi, Albánci, Turky, Chorvaty a celkově s kolegy z bývalé Jugoslávie a dalšími. Co národ to originál. Každý měl jiné nároky, cíle, vyznání, přístup k práci, pracovní morálku. Mnohdy jsme se v práci pohádali. Mnohdy si vjeli do vlasů. Ale po práci jsme šli na pivo. Nikdo nikdy na sebe neudělal jediný podraz.
renton25
15.3.2019 19:51 | |
+65 -1
Heh.. slovenský management v zahraničných fabrikách.. to už je úplne iná kapitola, je známe že tí sú schopní aj palicu dolámať na svojich vlastných len aby sa spravili peknými.. mám krásnu skúsenosť zo svojho zamestnania kde pracujem ako skladník na expedícii.. pravidelne si chodím do výrob pre materiál, ktorí má odísť z firmy preč, vyšiel som hore po schodoch a akonáhle som otvoril dvere tak oproti celá company z Nemecka čo robili audit.. skupina 8 Nemcov a 5 Slovákov, samozrejme ako išli von som podržal dvere aby mohli prejsť, slušne som sa každému pozdravil a každý jeden z tých Nemcov s hlavou pokýval zaďakoval, to že naši Slováci prešli po pozdrave jak teľce okolo snáď ani písať nemusím...
Anonymný nick
15.3.2019 20:15 | |
+46 -0
To ked slovacika spravia manazerom v nadnarodnej firme,tak to je koniec,to je ako pandur na vlastnych a vrta sa manazerom z domovskej krajiny do zadnej sedacej casti,len aby sa ukazal aky je on sef a boli kvartalne odmeny.
renton25
15.3.2019 20:28 | |
+27 -0
Veľmi smutná realita..
Antiliberalo
16.3.2019 08:15 | |
+3 -1
Preto treba to zneniť!! Nad ***mi sa zbytočne rozčulovať!!! Slovensku povahu treba raz a navzdy zmeniť!!! Takto to nemoze ďalej ísť!!!
666444
15.3.2019 18:57
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Odhŕňanie snehu na horskom priechode Šturec
Donovaly nebudú chemicky posýpať, vodiči môžu rátať s komplikáciami Aktuality.sk
Dobré fondy EÚ - Starý most v Bratislave
Zelenskyj označil otvorenie nového mosta za
Zelenskyj otvoril na východe Ukrajiny nový most: Považuje to za víťazstvo zdravého rozumu
Záber z pohrebu zavraždených malijských vojakov.
Masaker v africkom Mali: K zavraždeniu 30 vojakov sa prihlásil Islamský štát
Nový predseda Európskej ľudovej strany (EPP) Donald Tusk
Nový predseda Európskej ľudovej strany Donald Tusk: Som pripravený na boj
Bývalý predseda Slobodnej strany Rakúska (FPÖ) Heinz-Christian Strache
Kauza škandalózneho videa, ktoré Stracheho stálo krk: Zadržali tri osoby
Výbuch v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto si vyžiadal ľudské životy.
Sicíliou otriasla explózia v sklade s pyrotechnikou: Zomrela žena majiteľa a 3 zamestnanci
Známa herečka sa nahoty evidentne nebojí ani v pokročilom veku.
Carol z Krok za Krokom a jej 83-ročný muž sexujú ako diví: Nadržaní vďaka tomu, čo si pichajú do zadku
Coutinho sa trafil ozaj excelentne.
Excelentný priamy kop: Znovuzrodený Coutinho trafil ozaj parádne
Patrick Frazee strávi zvyšok svojho života vo väzení.
Foto
Patrick umučil a brutálne zavraždil svoju snúbenicu († 29): Strašné, kto sa tomu peklu prizeral
Princovi uškodilo priateľstvo s kontroverzným Epsteinom († 66).
Svetové médiá reagujú na najnovší krok princa Andrewa: Toto nemá v britskej monarchii obdoby
Kanadský premiér Justin Trudeau
Kanadský premiér Trudeau predstavil novú vládu, došlo v nej k viacerým zmenám
Michal Čajkovský.
Foto
Slováci v KHL o sebe dali vedieť: Čajkovský pozbieral 3 body, Hudáček vychytal víťazstvo