Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
13°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 12:43 | Správy | Domáce správy | Bratislava

Diskusia: Nešťastie v Bratislave: Policajt zrazil chodca († 53)

26 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
LATRYNA
17.3.2019 06:42 | |
+2 -3
Reagovať
Vážení, poznám to tam, na úseku kde sa nehoda stala, nie su semafóry ani vyznačený prechod pre chodcov. Zato je tu znížená rýchlosť zo 70km/h na 50km/h (!!!), pretože je tu križovatka a sú tu dve zastávky autobusov. Ak by vodič išiel prikázanou rýchlosťou, chodca by nezabil...
banka32
16.3.2019 09:46 | |
+15 -7
Reagovať
alecoooo,to bude nova verzia,utok na verejneho cinitela,lebo chodec asi nenasledoval auto.
APRIL81
15.3.2019 23:53 | |
+28 -7
Reagovať
Jazdia bezdvovodne bezohladne a nebezpecne. Cele kolony vladnych vozidiel s doprovodom policajtov vytvaraju nebezpecne situacie a dojem dolezitosti ako keby naozaj pracovali.
Mesias86
15.3.2019 22:37 | |
+10 -10
Reagovať
Čo to trepete čo vôbec komentujete? Nebude mať súd? Súd rozhodne vy môžete akurát tak nič.
ro.bo.595
15.3.2019 17:36 | |
+24 -11
Reagovať
Tak v jeho pripade sa skutok nestal.
milos1961
15.3.2019 16:48 | |
+30 -28
Reagovať
Chodec je POVINNY presvedcit sa ci moze vstupit na vozovku bez nebezpecenstva Chodec ma ZAKAZANE vsupovat na vozovku ak ju vzhladom na vzdialenost prichadzajuceho vozidla nedokaze bezpecne prejst CHODEC NEMA ZIADNU PREDNOST PRIECHOD PRE CHODCOV NIEJE ZELEZNICNE PRIECESTE SO ZAVORAMI A CHODEC NIEJE VLAK
retardo_SK1
15.3.2019 20:07 | |
+18 -6
Zaujímavé, že pri Lipšicovi toto nikto nenapíše.
felicitee
15.3.2019 14:35 | |
+57 -6
Reagovať
Keď som si oživovala vodičák, tak mi bolo prízukované že pred prechodom mám byt ostražita a mam znízit rýchlost, aby som vedela zabrzdit, ak naň vstupi chodec. Jazdila som aj v Rakusku, kde je to samozrejmé.
milos1961
15.3.2019 16:49 | |
+7 -31
To bolo v ktorom roku lebo tu plati 10 rokov novy zakon ktory chodcovi zakazuje vstup na vozovku aj na priechode ked ide auto
ro.bo.595
15.3.2019 17:49 | |
+31 -2
V jednom pripade ak uz chodec vstupil na priechod pre chodcov (teda kde nie je semafor). Vodic je povinny zastavit vozidlo .....Druhy pripad : Chodec nesmie vstupit na priechod pre chodcov ak je viditelne ,ze rychlost vozidla je taka ,ze by vodic nedokazal zastavit vozidlo . Len na Slovensku moze byt taka chaoticka vyhlaska.
Nihilnovi
15.3.2019 14:05 | |
+64 -31
Reagovať
Policajti sú v tomto štáte zákonom chránené zvieratá.😁😎😉
stebo
15.3.2019 14:38 | |
+52 -6
Samozrejme ved ochranuju parlamentne ***.
elektrykar
15.3.2019 14:05 | |
+87 -11
Reagovať
Konecne by mali klepnut po prstoch soferom UOUC, jazdia ako blazni, na nikoho neberu ohlad, tento tyzden uz druha nehoda, lebo si myslia, ze vsetci ostatni musia z cesty uletiet, ked idu pani.
APRIL81
15.3.2019 13:55 | |
+26 -40
Reagovať
Slusny policajt zrazil neslusneho chodca.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Richard Sulík
Rozbroje v SaS: Na kandidátke nemá byť Galko, Rajtár ani Blahová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Britský premiér
Johnson vyzval USA k novej jadrovej dohode: Ak sa vám nepáči tá stará, je čas pohnúť sa vpred
(ilustračné foto)
Muž v Hornom Mýte pestoval marihuanu vo veľkom: Aký mu hrozí trest?
Česká lyžiarka
Foto
Nezastaviteľná mašina: Neuveríte, na čo Ledecká vyliezla tentokrát
Na snímke
Aktualizované
Sulík robí čistky v SaS: Kandidátka bez Galka aj Blahovej
Pobočky má v 16
Slováci, skontrolujte si, s kým pôjdete na dovolenku: Pozor na tieto cestovné agentúry
Miyako oslepla
Študentka po dovolenke oslepla: Vážne následky, pre niečo, čo sa pri mori stane každému
Líder liberálov
Sulík chce upokojiť situáciu v strane: Na republikovej rade kandidátku nepredstaví
Prezidentka SR
Danko radí Čaputovej robiť niektoré veci inak: Mala by viac vnímať osobnosť Miloša Zemana
Hrdinovia seriálu
Kvíz
Priatelia oslavujú 25 rokov: Otestujte sa, ako dobre si pamätáte legendárny seriál
Emiliano Sala.
Len pre silné žalúdky: Za nechutný čin z pitvy Salu († 28) odsúdili dve osoby
Na mieste
Na moste Lafranconi sa zrazil kamión s osobným autom: Komplikácia dopravy
Na snímke
Organizátori Okolo Slovenska lákajú Sagana: Ak príde, trať mu ušijú na mieru