Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.03.2019, 14:10 | TOP Čas

Diskusia: Dieťa odmietlo uvoľniť miesto cestujúcemu v metre: Reakcia muža baví ľudí na internete

132 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Antiliberalo
16.3.2019 09:30 | |
+4 -0
Reagovať
Určite by som sa s nim nebavil,sopliak drzý!!! Potom by videl....
bosak1951
15.3.2019 13:08 | |
+2 -0
Reagovať
Vzdávam sa..azet vyhral!!!!!
bosak1951
15.3.2019 12:59 | |
+2 -0
Reagovať
Už som sa prihlásil päťkrát! Koľkokrát to mám skúsiť ešte?!
bosak1951
15.3.2019 13:03 | |
+2 -0
Pre upresnenie..päťkrát jedno za druhým som sa prihlásil..žiadne vulgárne.Myslíte, že to ešte mám skúsiť???
bosak1951
15.3.2019 12:51 | |
+3 -0
Reagovať
Zase:"chybička se vloudila!!!!!"
oliver678
15.3.2019 08:53 | |
+88 -1
Reagovať
Bol som svedkom pred rokmi,mladík vo vlaku mal vyložené na sedadle tašky.Prišiel za ním slušne sprievodca,aby si tašky zložil.Odpoveď pal do p..e.Sprievodca mu jednu uvalil až farbil.Taška aj fagan boli na podlahe.Bol pokoj ani sťažnosti neboli!Pri terajšej demokracii aj vrahovia musia dôstojne odpočívať v base a nie na slučke.
250918
15.3.2019 09:18 | |
+66 -7
no vidíš a keby to urobila Kotlebova hliadka, bol by z toho monster proces. Takto si tu my žijeme.
tameka
15.3.2019 12:19 | |
+14 -27
Kotlebova hliadka sa samourcila za vykonavatela spravodlivosti,v tom je rozdiel.
bubl
15.3.2019 16:29 | |
+9 -3
Presne tak chlapci, máte úplnú pravdu obaja. Tameka a ty by si potrebovala aspon jeden nepríjemny zážitok s tlupou cigañov a vtedy by ti bola dobrá taká Kotlebova hliadka, kedže policajti by sa takej situácii otočili chrbtom, ze nič nevidia zo strachu.
talking68
15.3.2019 08:02 | |
+20 -5
Reagovať
Tak toto je naozaj hodné článku do novín. Ešte mali uviesť, koľko to decko vysúdilo, keď zažalovalo dotyčného muža za napadnutie
JozefSVK
15.3.2019 07:56 | |
+78 -1
Reagovať
Waw. Amerika objavila ameriku. Ked maju decka alebo dospeli vo vlaku tasticky na sedadielkach slusne poprosim, ci je volne a ked zostanem bez odozvy, hup a uz sedim na tasticke. Milujem nasledne reakcie protistrany na ktoru, len vzdy odpoviem, drz pi.u. V buse babka o barlach a ucenec vysokej skoly podla skript v paprckach stukajuc do mobilneho zariadenicka na ziadost babky nereagujuc bol hlboko pohorseny, ked som ho za golier zodvihol z kreslielka. Ake pozicaj take vrat.
Winnstone11
15.3.2019 12:44 | |
+3 -18
Hehe, Jožko môj, a čo spravíš potom, keď natrafíš na niekoho, kto si nedá brnkať po nose, tiež si povie "aké požičaj, také vráť!" a vrazí ti takú, až pustíš do gatí? Myslíš si, že sa to ešte nikomu takému ako ty nestalo? Len si koleduj, ty samozvaný strážca poriadku!
JozefSVK
15.3.2019 14:43 | |
+17 -0
Winnstone - bracho moj. Je nad slnko najjasnejsie jasne, ze raz stretnem mojho chlapa, ktory ma posklada do kocky, nevadi aspon mi napravi chrbat, ked ma troska naklepe ako reznik. V spitali ma zosiju, polepia a deme dal. Ale nebudem sediet ako pos.raty panicik a robit sa, ze nic nevidim a nic nepocujem. Si chlap Winny, tak sa tak chovaj! Mne je smutno za casmi nie az tak davnymi, ked sme si dali ferovo po papuli, nakoniec podali ruky a spor bol vyrieseny. A dnes? Len pocujem zavolam policiu, chlapi sa obliekaju a spravuju ako kukurice a riesia pomadu, ked sa ho opytam ako sa menia sviecky v aute, tak kuka jak tupelo
bubl
15.3.2019 16:36 | |
+8 -1
Winnstone no nie, vsetci sa dnes budeme bát drzích parchantov co sa spravaju arogantne voci okoliu, lebo čo keby náhodou sa mi postaví!! S tym ma clovek ratat automaticky, ze sa to opacnej strane nebude páčit, ake treba to riešit a nenechat si arogantmi skakat po hlave
Ivikwi
15.3.2019 06:47 | |
+1 -18
Reagovať
"Ja mám právo sedet!"
Jajco63
15.3.2019 07:42 | |
+33 -8
Kto napísal,Kiska?
steve777777
15.3.2019 08:46 | |
+5 -13
nie , 13,5 cm hranol.
verholka
15.3.2019 08:55 | |
+6 -0
Julka K. z pražského metra? :-D
majana20
15.3.2019 04:44 | |
+57 -1
Reagovať
Tak by som reagovala aj ja, u nás, v dopravných prostriedkoch keď je plno..si niektorí nechávajú svoje príslušné batožinky na voľnom sedadle vedľa seba, v pohode si sadnem na tú batožinku, keď dotyčný nepochopí, že aj iní sa chce posadiť a iná možnosť nie je....
Ivikwi
15.3.2019 06:47 | |
+43 -0
častejšie si ľudia dajú tašky k oknu a sadnú si k uličke. Nechápem , že im to nie je blbé , keď v autobuse ľudia stoja a 6 ľudí sedí pri uličke s taškami vedľa na sedadle.
kontiola
15.3.2019 10:05 | |
+4 -12
majana a nesadas si ty schvalne na tie batoziny? mozno ti to robi dobre ,kto vie co v takej batozine moze byt😂
Winnstone11
14.3.2019 21:37 | |
+79 -68
Reagovať
Čítam a usmievam sa nad mindrákmi niektorých z vás, myslím tých starších. Mám takmer 56 rokov a som zdravý, nie som odkázaný na sociálne úľavy. V pohode zvládnem v rámci dovolenky Gerlach. Mám právo žiadať od školáka, mladšieho povedzme o 40-50 rokov, aby mi uvoľnil miesto na sedenie? Ja tvrdím, že nie, poniektorí z vás si myslia, že áno. Prečo? Je ten vekový rozdiel dôkaz mojich zásluh či schopností? Ale nepíšte mi, či ten mladý má právo vynadať mi, okríknuť ma alebo opľuť ma, pretože jednak ja to jemu nerobím a jednak o tom vôbec nie je reč. Skrátka: necítim sa byť nadradený nad mlaých a považujem za trápneho každého, kto sa takým cíti. ALE! Ak má niekto zdravotné problémy, potom je normálne pustiť ho sadnúť. Ale tam vek nehrá rolu. Ak nastúpi povedzme 10-ročný chlapček so zlomenou nohou o barlách, tak ho pustím sadnúť bez problémov. Rovnako tehotnú ženu, hoci aj o generáciu mladšiu. Alebo zdravú s chorým či malým dieťaťom. Sociálny súcit je potrebný a nevyhnutný. Zásluhovosť nie.
amazing.girl
14.3.2019 21:44 | |
+141 -5
Suhlas. Ale tu neslo o to, ze ten vyrastok sedel. Islo o to, ze zbytocne zaberal volne miesto svojimi noziskami. Keby to nerobil, nikto by si ho nevsimol.
ajajha
14.3.2019 21:47 | |
+18 -31
Jeden s tých príspevok čo za niečo stojí.
vlkvbaranomruchu
14.3.2019 23:04 | |
+76 -2
ide o tie nohy na stolicke za to by ho mali vyhodit z autobusu
zvedavy32
14.3.2019 23:19 | |
+106 -3
Čiastočne s tebou súhlasím. Ale nikto nemá napísané na čele, či práve nejde z nočnej, či nie je unavený po namáhavej práci. Nás v škole učili, že sa má ponúknuť miesto starším a myslím, že to bolo správne. A starší, ak sa cíti byť v pohode môže to miesto slušne odmietnuť. Nikto tu nehovorí o nijakom práve na sedenie. Ale je to len obyčajná slušnosť a myslím, že k nej by sa mala viesť mládež
bubl
15.3.2019 00:49 | |
+67 -4
Jednoducho je slusne si normalne sadnut ako kazdy cestujuci človek, čiže zabrat jedno miesto a za druhe, ja to beriem tak, čim je človek starší, tym ma starsie a unavenejšie telo a tak si zaslúži viac toho pohodlia a oddychu nez to mladšie telo. Ja osobne som vzdy pustal starsich ludi, ženy, tehotné kym som cestoval busom ci vlakom. Ale vela je o vychove daneho dietata čo don vštepovali rodičia. No pozerat iba sam na seba a ignorovat ludi na vôkol vo verejnych prepravách je vrchol drzosti a arogancie. Ten pán urobil velmi dobre. Každy jeden má právo na jedno volné miesto a tym, že si tam niekto lahne a zabere 2-3 sedačky je drzé.
majana20
15.3.2019 04:46 | |
+39 -1
to asi nie je úplne o veku... ale minimálna slušnosť je slušnosť... keď si chce niekto aj ľahnúť nech si objedná TAXI, ale aj tam sa musí vedieť správať.... či...?
tameka
15.3.2019 07:43 | |
+39 -4
Nesúhlasím s tebou Winy. V tomto pripade chlapec zaberal dve miesta, na to druhe nemal pravo, takze sa mal uhnúť. Muz si nepýtal jeho miesto, ale miesto vedla neho. Chlapec bol ale s mobilom v ruke zrejme v rovnakom delíriu ako jeho matka so slúchadlami na ušiach. Ano, teraz si čulý 50tnik, ale budes aj 70tnik s paličkou a ked nebudeme svoje deti ucit základnú slusnost, tak ti ani vtedy, ked to budes ozaj potrebovať, nikto miesto neuvoľní. Samozrejme, ze uvolnit miesto staršiemu nepodlieha žiadnemu svetskemu zákonu a nie je povinnosťou, ale podlieha základnému principu slušnosti a účty voci vekom starším, chorým ci tehotným ženám. Chodis do tatier, tak vies, ako sa na turistickom chodníku správajú ti, ktori nimi denne prejdu a tzv. Víkendovi turisti. Kazdy horský nosič cí ten, kto je tam denne, ked sa s vami míňa na chodníku, tak sa slusne pozdraví, kazdy jeden, mam pravdu? A nepríjemní ti to zážitok z hor a z pocitu ľudskosti? Lebo mne ano. A toto by mal vediet a naučiť sa kazdy. Slusnost a úcta by nemala vymiznut z nasich životov.
tameka
15.3.2019 07:45 | |
+5 -2
Nesprijemni oprava
Winnstone11
15.3.2019 12:01 | |
+3 -7
Tameka, aj ostatní: uznávam bežnú zdvorilosť a uznávam aj sociálny súcit. Čo je sociálny súcit, to uvádzam podrobne vyššie, takže sa nebudem opakovať. Čo je bežná zdvorilosť? Vychádza zo VZÁJOMNEJ úcty (ešte raz by som zôranil vzájomnej) a jej účelom nie je vyvyšovať sa či ponižovať sa, ale udržiavať vzájomnú komunikáciu na určitej úrovni. Týka sa to pozdravov, prosby, poďakovania, ospravedlnenia - všade ide o formu, nie o poskytnutie výhod inému. tým, že niekoho pozdravím, žiadnu výhodu mu neposkytnem, ani on mne tým, že odpovie. to isté sa týka podržaním dverí žene a jej poďakovanie. Snáď to na vysvetlenie zdvorilosti stačí. A teraz to dôležité: ČO JE NAD TO, OD ZLÉHO JE. NIE, NEUZNÁVAM ŽIADNU ÚCTU K STARŠÍM LEN PRETO, ŽE SÚ STARŠÍ. To nie je ani ich zásluha, ani dôkaz ich schopností. Ja som nerozhodol, kedy sa narodím, nerozhodol to ani 90-ročný deduško, ani 10-ročný žiačik. To po prvé. Po druhé: na úctu treba dôvod. Treba si ju získať. Nie vynútiť. Nemôžem od nikoho na svete chcieť, aby si ma vážil len preto, že existujem. Ani on to nemôže žiadať odo mňa. Môžem od neho žiadať, aby bol ku mne zdvorilý (za dôležitého predpokladu, že ja som k nemu tiež!) a aby bol sociálne súcitný, pokiaľ to moja situácia vyžaduje. Stačí takto?
bubl
15.3.2019 16:52 | |
+6 -0
Winnstone, bez urážky. Takže ked semis v plne obsadenom autobuse a vedla tvojho ramena pristúpi babka ktora ma 90r, zyzera zdrava v poriadku, autobus pojde dalsiu hodinu, tak ty budes také hovädo a nepustíš ju lebo “”vek nehrá rolu””??Toto nemoze napisat 55r človek a ked hej, tak to v hlave máš pekne vymetené. Podla mojho nazoru si len jeden z tych mladych drzánov vydavajucich sa za 55r muža. Inak by si taketo drísty tu nepísal. Dufam, že si to pochopil. A nemusis mi vobec reagovat, niesom zvedavy na dalsie tvoje teórie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Pellegrini už nie je najdôveryhodnejším politikom Aktuality.sk
Raper Kanye West
Foto
Kanye West predstavil novú kolekciu obuvi: Namiesto botasiek napodobenina.... Och, to vyzerá!
Male veterinarian
Dezinfekčný gél na ruky neničí vírus chrípky: Poradí si s ním však obyčajný prípravok
Ohňostroj sa
V Moskve sa konal ohňostroj k výročiu oslobodenia Tallinnu: Uskutoční sa aj za Bratislavu
Mikroplasty
Závažné zistenie nemeckých vedcov: Sto percent európskych detí má v krvi plasty
Na snímke
Sagan sa už plne sústredí na majstrovstvá sveta: Urobím všetko, čo bude v mojich silách
Geir Pedersen
Do Damasku pricestoval osobitný vyslanec OSN: Krok k ukončeniu 8-ročného konfliktu v Sýrii
Požiar vypukol
Poplach v Bratislave: Hasiči likvidujú požiar v byte, jedna osoba je zranená
Tím z Európy
Hviezdne mená svetového tenisu si zmerali sily: Laver Cup opäť ovládol tím Európy
šampión: Majster
Majster Európy Viviani bol očarený Slovenskom: Prišiel som sem vďaka Saganovi
Duel medzi
Foto
Majster z Bystrice ukázal svoju silu: Trpká prehra Slovana na domácom ľade
Myslela si,
Z mladého zajačika, ktorého si našla na internete, sa vykľul tyran: Brutálne, čím si pri ňom Michelle prešla
Rozlúčiť sa
Foto
Vo Švajčiarsku sa uskutočnil "pohreb" rozpusteného ľadovca: Rozlúčiť sa prišli vedci aj kňaz