Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.03.2019, 05:00 | Správy | Politika

Diskusia: Otestujte sa v zábavnej spoločenskej hre: Kto je váš prezident?

390 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
centauro
16.3.2019 16:49 | |
+2 -0
Reagovať
len tu kravu captavu nie
Anonymný nick
15.3.2019 15:29 | |
+7 -3
Reagovať
Harabin: Pre mňa je nepochopiteľné, keď pani Čaputová povie, že Kiska je jej vzor. Chce vyzývať podnikateľov, aby neplatili daň? Pre mňa je nepochopiteľné, keď pani Čaputová povie, že Kiska je jej vzor. Chce vyzývať podnikateľov, aby neplatili daň? Harabin: Pre mňa je nepochopiteľné, keď pani Čaputová povie, že Kiska je jej vzor. Chce vyzývať podnikateľov, aby neplatili daň? Pre mňa je nepochopiteľné, keď pani Čaputová povie, že Kiska je jej vzor. Chce vyzývať podnikateľov, aby neplatili daň? Harabin: Pre mňa je nepochopiteľné, keď pani Čaputová povie, že Kiska je jej vzor. Chce vyzývať podnikateľov, aby neplatili daň? Pre mňa je nepochopiteľné, keď pani Čaputová povie, že Kiska je jej vzor. Chce vyzývať podnikateľov, aby neplatili daň?
maco123
15.3.2019 10:32 | |
+1 -3
Reagovať
som rodak z juhu okr ds jednoznacne cislo 6.mk
maco123
15.3.2019 10:29 | |
+5 -3
Reagovať
som z juhu narodil som sa v dunajske strede volime kotlebu a nezaujima nas spina ktora sa tu vytahuje uvidime druhe kolo ale v ziadnom pripade liberalneho nie to radsej samotneho pekelnika z pekla
Hjurem
14.3.2019 22:46 | |
+4 -2
Reagovať
Je mi smiesno ako tu kazdy, teda skoro kazdy, vychvaluje toho svojho kandidata a ostatnych ohovara. Ved nech kazdy voli koho chce. Treba naplno vyuzit toto pravo. Naco sa tu o tom hadat. Ja som k definitivnemu rohodnutiu koho volit, dospela az tento tyzden. A tento kandidat(ka) mi vysiel aj v tomto teste.
666444
14.3.2019 22:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Hjurem
14.3.2019 22:50 | |
+6 -4
Este ta to stale nepreslo? Uz to s tym "picaputova" prehanas. Zacinas byt trapna (y)
medovka62
14.3.2019 22:54 | |
+6 -3
to nie je že-na...to musí byť ha-ra-ni-nov de-ment-ný vo-lič...
Postrachyna
14.3.2019 21:46 | |
+11 -8
Reagovať
Aj tak som jedine za Kotlebu ..!!!!--ja volim len slovakov a nie multy -kulty----ako su tamty vsetci zlodeji.....................
samneill
14.3.2019 20:50 | |
+3 -3
Reagovať
Som za bezvladie...
holalamali
14.3.2019 19:57 | |
+27 -18
Reagovať
***** LEPŠÍ HARABIN NA HRADE , AKO IMIGRANTI V ZÁHRADE !! *****************
andronicvs
14.3.2019 20:03 | |
+14 -16
Ved nech ide na hrad... moze robit udrzbara, mozno aj deti strasit;-)
Brblosko1
14.3.2019 19:51 | |
+15 -4
Reagovať
caputka to zaklincovala..vraj ked ju zvolia buse sa snazit byt uprimna a otvorena..cize sa bude snazit nie je?
bobor5
14.3.2019 21:09 | |
+0 -8
jebká harabinko, jebká..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Predseda strany ĽSNS Marian Kotleba (vľavo) odchádza z tlačovej konferencie po rokovaní s lídrom mimoparlamentnej
Spájanie harabinovcov a ĽSNS sa skončilo fiaskom, Kotleba odišiel z konferencie Aktuality.sk
Bývalá katalánska ministerka školstva Clara Ponsatíová (vpravo).
Škótsko prepustí bývalú katalánsku ministerku: V Španielsku je na ňu zatykač
Roger Federer.
Djokovič nemal proti Federerovi šancu: Švajčiar totálne ovládol súboj dvoch legiend
Putin a Trump sa zhodli na prospešnosti zlepšenia vzájomných vzťahov.
Putin by rád videl Trumpa na oslavách konca vojny: Pomohlo by mu to v kampani, tvrdí
Semi Truck Accident
Tragická bilancia po zrážke dvoch dodávok v Iráne: Zahynulo najmenej 28 Afgancov
Voda prenikla aj do Baziliky svätého Marka a spôsobila škody na murive budovy.
Foto
Situácia je kritická: Vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze
Študenti prežívajú neopísateľný smútok.
Aktualizované Foto
Paľba na škole v Los Angeles: Dvaja študenti († 16, † 14) sú mŕtvi, páchateľ si strelil do hlavy
Ruské ministerstvo spravodlivosti zakázalo českú organizáciu Človek v tiesni.
České ministerstvo zahraničia si v súvislosti s Člověkom v tísni predvolalo ruského veľvyslanca
man or mortician at funeral mourning
Zdrvení rodičia žalujú farára: Ako to mohol na pohrebe ich syna († 18) povedať?!
Chorvátsko-slovenský deblový pár Ivan Dodig (vľavo) a Filip Polášek (vpravo) odvracia úder americko-britského páru
Polášek sa dočkal: S turnajom majstrov sa Slovák rozlúčil skvelým víťazstvom
Car accident
Hrôza v Nemecku: Žena († 45) zhorela v automobile, strašné, kto ho zapálil
Čaputová bola hosťom v jojkárskej relácii Inkognito.
Čaputová terčom kritiky kvôli Inkognitu: Nedomyslela to?! Na prezidentku vytiahli čosi závažné
Fanúšikovia Turecka.
Ďalšie dva tímy to majú isté: Turci aj Francúzi sa už môžu tešiť na európsky šampionát