Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.03.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Študentka našla v bratislavskom autobuse obálku s peniazmi: To, čo sa s ňou rozhodla urobiť, mnohých zarazí!

113 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
steve415
13.3.2019 16:51 | |
+55 -2
Reagovať
Kača naivná. Teraz bude mať problém s políciou, že to hneď nenahlásila a neodovzdala a zákon káže.
steve415
13.3.2019 16:52 | |
+13 -1
ako
babickaNemcovych
13.3.2019 18:15 | |
+17 -2
Obávam sa, že steve415 má pravdu. Dievčinka slušne vychovaná, len či to páni policajti tak aj pochopia...
pavol7
13.3.2019 16:47 | |
+7 -8
Reagovať
..ja som stratil vec za 450eur najdena vec sa zatial nenasla ale ten clovek ma isto pozna z videnia alebo vdaka tej najdenej veci ma spoznal ja neviem vobec kto to je ale verte ze ten clovek co mi tu vec nevratil sa dostane do zacarovaneho kruhu ..myslim si ze je to moja karma za hlupost z minulosti ...ludia ucte svoje deti vratit veci a hlavne nech nelopkuju na vsetko mame pohar karmy ale aj na dobre skutky ;)
zuj-muj-chuj
13.3.2019 21:31 | |
+3 -0
Daj sa vypchať s tou karmou, ty trápko...
andreas1370
13.3.2019 16:46 | |
+41 -0
Reagovať
Slávka, naivné dievčatko, ktoré si vo svojej dobrote myslí aký dobrý skutok robí a pritom si len narobila problémy lebo sa ešte za svoj kratučký život nemala šancu stretnúť s kdejakými hajzlami a môže mať ešte problém aj s políciou, že nález okamžite nenahlásila.. tuto ide o prachy slečinka a aby si sa ešte nečudovala čoho sú niektorí smradi schopní kvôli prachom urobiť...
kalioskop
13.3.2019 16:40 | |
+37 -1
Reagovať
no neviem, neviem, ak ich oka žite neodovzdá na políciu, či nepríde do konfliktu so zákonom
perla6
13.3.2019 16:43 | |
+28 -1
príde, je na to paragraf
kalioskop
13.3.2019 16:54 | |
+14 -8
jej nepôjde prijať účinnú ľútosť ako Kiskovi, nie je vekozlodej a daňový podvodník
40596
13.3.2019 16:32 | |
+22 -0
Reagovať
V ankete chyba moznost- nechal by som ju tam kde bola.. Ale autor anketu spravil podla svojich myslienok chapem :D
renton25
13.3.2019 16:26 | |
+30 -3
Reagovať
Slávka nespravila dobre, môže sa ktokoľvek prihlásiť a tvrdiť že tam bola 53.856€, ktoré našiel po nebohej babke niekde pod posteľou v pančuche a chcel ich zaniesť do banky a nanešťastie ich stratil - a Slávka nech dokáže opak! Mala si ich pekne nechať a nepovedať nikomu ani muk a ke´d chcela byť poctivá tak ich mala zaniesť na políciu...
kalt111
13.3.2019 16:24 | |
+8 -3
Reagovať
ja som včera niekde stratila rukavice..mám pocit,že som ich zabudla na wecku v Poprade a nik .nikde nedal,že ich našiel:(také super..na bežky som ich mala..fňuk
Readygt
13.3.2019 16:19 | |
+20 -7
Reagovať
To je blbost vracat velju sumu.chudak ma pri sebe maximalne 150e.a ked to boa velka suma tak to stratil podvodnik.vypada to tak ze podvodnikom naozaj tento stat praje ked este aj stratene im vracaju.
Fimox
13.3.2019 16:23 | |
+11 -2
Nie je to celkom tak, prave naopak, cloveku sa stane raz za cas ze potrebuje mat vacsiu hotovost a kedze na to nie je zvyknuty tak sa mu just stane ze to niekde strati alebo zabudne.
l.sun
13.3.2019 16:09 | |
+11 -3
Reagovať
Bolo tám 40 000 euro a teraz čo slávka?
entombed
13.3.2019 16:05 | |
+16 -1
Reagovať
Slávka Slávka ......
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Dievčatko
Foto
Rodičia išli s dcérkou do zoo, o pár dní sa dozvedeli desivú správu: Boj o život
V Barcelone vyšlo
Foto
V Barcelone vyšlo do ulíc vyše 500-tisíc ľudí: Pokojný protest sa zvrhol na besnenie výtržníkov
Radosť hráčov
Rázny krok UEFA: Rusko si proti tomuto súperovi tak skoro nezahrá
Travel the Globe
Kvíz
Na tento kvíz nepotrebujete encyklopedické vedomosti: Otestujte sa z geografie!
Predávajú sa
Majitelia si nevedia poradiť s nelegálnymi zberačmi: Z lesa miznú bukvice a žalude
Robert Fico počas
Publicista Hrabko o Ficovi: Ak by TOTO povedal priamo, bola by to už iná káva
Sýrsky prezident
Sýrsky prezident Asad prijal ruskú delegáciu: Hlavným bodom programu turecká operácia v krajine
Severská príroda
Dominikovo video vás zláka na objavovanie magického severu: Nad tou krásou krátko po 2. minúte zatajíte dych!
svedčí im
Foto
Vlhovej priateľ sa ukázal v plnej kráse: Tento pohľad môžu Petre závidieť mnohé
Masa ľudí prišla
Aktualizované Foto
Opäť v uliciach! Ľudia protestovali Za spravodlivé Slovensko: Nemôžeme mlčať!
Spevák Dalibor
Dalibor Janda to povedal bez obalu: Pravda o tom, prečo nikdy nespolupracoval s Gottom († 80)!
Gábor Gál (42),
Podľa Threemy mal Kočner dobrý vzťah so sudcom Lindtnerom: Minister Gál už robí poriadky