Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.03.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Študentka našla v bratislavskom autobuse obálku s peniazmi: To, čo sa s ňou rozhodla urobiť, mnohých zarazí!

113 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zakazaneslovo1
16.3.2019 09:09 | |
+0 -0
Reagovať
Odovzdal by som ju najlepšiemu kamaratovi a ak by sa ON chcel rozdelit ako kamaratovi by som rozhodne neprotestoval.
SVKmike
14.3.2019 19:17 | |
+3 -1
Reagovať
Mňa skôr zarazili výsledky tej ankety :D samy charakter tu :D ale ako sa hovorí... Príležitosť je to kde sa charakter ukáže :) sami klamár tu je
felicitee
14.3.2019 15:02 | |
+9 -1
Reagovať
no to urobila riadnu hlúposť..ešte ten podrobný popis?? Teraz sa môže prihlásiť hocikto. Nemala uviest ani číslo autobusu, ani popis, len to že našla obalku s peniazmi. A ten, kto to stratil musí dokázať presným popisom, že je to jeho.
DRDAMDIDAM
14.3.2019 20:41 | |
+1 -1
Ja presným popisom nemusím dokazovať. Som hluchonemý a tak nosím so sebou foto obálky
hausbau
14.3.2019 13:55 | |
+4 -1
Reagovať
ja som este za komancou nasiel 400 korun v umelom puzdre-bez mena ,komu vratit---no komu--
samneill
14.3.2019 13:27 | |
+5 -3
Reagovať
Pokial tam nebolo ziadne meno ani adresa, tak je nezmysel hocikomu odovzdat tie peniaze.
sedlakhunter51
14.3.2019 12:28 | |
+10 -0
Reagovať
Chýba mi tam možnosť č.5:Vrátil by som ich Kočnerovi,isto ich chudák niekde vytratil...🤣😂😜
dusan-29
14.3.2019 12:08 | |
+12 -2
Reagovať
A preto moj nazor je ten ked nieco take najdem hned to nahlasitt na policii a mam pokoj
aza60
14.3.2019 12:23 | |
+3 -4
Na políciu určite nie tej neverím preto že mám osobnú skúsenosť.Dnešná polícia nič nevirieši ,lebo nemôžu .sú tam len preto ,aby štát mal koho pkatiť a dávať výsluhové dôchdky a chranili samích seba a ich pratelov.
jurajBA
14.3.2019 10:20 | |
+23 -10
Reagovať
Cca rok do zadu som našiel na prechádzke v lese mobil, ako novy s fóliou a v puzdre, jednalo sa o Samsung galaxy S 7 Edge, vzal som si ho a šiel domov.ešte cestou mi vyzvanal cca 5x v ruksaku. Po príchode domov zvonil takmer nepretržite, volali naň mam, oco, lenka- sestra. Chcel som si ho nechať ale asi na 50x čo volali som zdvihol a a po rozhovere kde,čo,ako mi povedali ze ak ho vrátim dajú mi nálezne 100 Eúr, mobil mal cenu vtedy okolo 600 Eúr. Dohodli e sa prišli na moju adresu, ešte ani nevystúpili z auta a ze kde je mobil, slušne som im ho podal, že im vysvetlím historku a príbeh no akonáhle ho mali v ruke povadli ďakujeme pekne zabuchli dvere a odišli tak rýchlo že ani neviem značku auta... ako urobil som dobrý skutok s nádejou ze dostanem kávu, čokoládu keď nie 100 Eúr tak aspoň symbolicka dvacka no nič, to je moja skúsenosť robiť dobrý skutok, nie každý je taký no človeka to trošku mrzí predsa ak ho predám mám zarobených 600 Eúr... takto som zarobil ďakujem pekne...
250918
14.3.2019 14:58 | |
+2 -8
no vidíš, dobre urobili. asi cítili, že si krivák, keď si si ho chcel nechať. Volali ti 50x a ty nič. ja by som ťa ešte nakopal do hlavy.
zvedavy32
14.3.2019 09:54 | |
+28 -0
Reagovať
urobila to, čo považujem za samozrejmé...Aj keď sa mi raz stalo, že som našiel peňaženku s dokladmi a kartami bez peňazí, a keď som ju bol vrátiť majiteľovi, namiesto poďakovania ma čakala otázka, kde sú peniaze a nedôverčivé pohľady....
zuj-muj-chuj
14.3.2019 15:53 | |
+2 -0
To musel byť iný obrkeket. Jasné, niekto kto čórne peňaženku, to potom bude hrať na samaritána, a pôjde vrátiť očesanú buksu, lol...
jcb4
14.3.2019 06:54 | |
+47 -2
Reagovať
Je to vždy individuálne.Ja som našiel v autobuse pri upratovaní peňaženku,odovzdal som ju dispečerovi,spolu sme ju skontrolovali a zavolali sme majiteľovi.Ten prišiel a keď sme sa ho spýtali,čo tam mal,kvôli identifikácii,tak na nás spustil,že ako sme si to dovolili,hrabať sa mu v peňaženke,že na nás podá trestné oznámenie.No čo by ste robili po takejto skúsenosti?
zuj-muj-chuj
14.3.2019 15:54 | |
+4 -0
Napľuť takému do huby, žebrákovi prašivému...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Naď o odpočúvaní a procese voči nemu: Som tŕňom v oku, kazím im biznis Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V Levi si Peťa trúfa  na parádny výsledok. Tradične.
Vlhová má v Levi o motiváciu postarané: Teta Peťa chce soba pre malú Lujzu
V kamióne našli 39 mŕtvych tiel.
Kamión plný mŕtvych tiel: Polícia zatkla ďalšieho podozrivého
Na snímke hokejový útočník Mário Lunter.
Lunter odchádza z Banskej Bystrice: Slovenský reprezentant smeruje do najvyššej českej súťaže
(ilustračné foto).
Starenku v Bratislave okradli o celoživotné úspory: Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža na fotke
Vľavo kráľovná, vpravo Harry a Meghan.
Tvrdý krok kráľovnej Alžbety vidia experti jasne: Varovanie pre Harryho a Meghan!
15.112019: Vrak je odstavený na parkovisku odťahovky.
Foto
Zelené strašidlo spod Tatier skončilo na parkovisku odťahovky: Otras, kde prebývalo celé 4 mesiace!
Nezvestná Romana.
Babička je strachom celá bez seba: Romana odišla do školy v Trnave, domov sa už nevrátila
Ladislav Jurkemik, bývalý tréner futbalovej reprezentácie: Bola by hlúposť vyhnať Hapala!
Veľká policajná akcia na mieste činu.
Policajti prehľadávajú miesto, kde našli zavraždenú Violu: Podozrivý predmet!
Nebezpečný muž na úteku! Interpol ponúka štedrú odmenu za dolapenie podozrivého z vraždy
Speváčka bola rozcítená.
Rozcítená porotkyňa Jandová: Keď videla, kto sa postavil na javisko, neverila svojim očiam
Predseda opozičnej SaS Richard Sulík
Podľa Sulíka je zvolanie bezpečnostnej rady divadlo: Stíhanie Jaroslava Naďa označil za pomstu