Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.03.2019, 18:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Kucherenko v Thajsku lákali na ochutnanie miestnej špeciality: Po tom, čo videla na tanieri, si rovno šla hrknúť!

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
13.3.2019 09:38 | |
+19 -1
Reagovať
to sa tam nenašiel nejaký podnikavý slovenský sympaťák ktorý by túto plastikovú zrúdu predal za milon bhatov /slabých 29 tisíc eur/do nejakého obskúrneho bordelu? tam by konečne našla pokoj a uplatnenie
tiipek222
13.3.2019 05:36 | |
+8 -4
Reagovať
ja by som si dal od Silvinky vycmulkat a dobre jej vyspliechat do pusinky
videoalbum86
12.3.2019 20:55 | |
+39 -4
Reagovať
Silvinke sa počas dovolenky v Thajsku nejak očividne zväčšila držka,buď sa po večeroch cmúľala s miestnym šimpanzom,alebo denne vyfajala minimálne dvoch slonov,nevidím inej alternatívy.
eckstuck
12.3.2019 19:38 | |
+19 -3
Reagovať
Ona neni na loove!! Za 5000e vam poupratujem ani za 100 000e by som to nezjedla a tak dalej
motomotomoto1
12.3.2019 19:00 | |
+31 -7
Reagovať
nehajte ju nech si uzije dovolenu, nech si poriadne oddychne lebo musi byt z prace unavena jak jedno hovado (akoby povedal R.F.) ...
BezGumy
12.3.2019 18:20 | |
+13 -17
Reagovať
Kuchenko hovori z Vlhovou sme si navzajom vylizali (pekače) nerozumiem tomu čo je na tom zle FAKT NECHAPEM KUCHERENKO
BezGumy
12.3.2019 18:06 | |
+12 -17
Reagovať
Kucherenko bola chlastat aj z Vlhovom dve oPice spyte :D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Americký
Trump schválil sankcie voči Turecku: Som plne pripravený zničiť turecké hospodárstvo
Ľudia stojaci
Severovýchod Sýrie potrebuje pomoc: Úrady obnovili svoju podriadenosť Damasku
Poľskí voliči
Vládna PiS získala v Sejme nadpolovičnú väčšinu: Najlepší výsledok od roku 1989
Futbalista
Angličania nadelili Bulharsku poriadny debakel, Ukrajina postúpila na šampionát
Zomrelo 12
Líbyjská metropola sa spamätáva z náletu: O život prišli tri bezmocné deti
Dcéra Nelly Sofia
Fotky, ako sa Ivana lúči s Karlom pri kontajneri, pobúrili fanúšikov: Krematórium reaguje!
muž za mrežami
Afganec dobodal dvoch amerických turistov: Verdikt je jasný, odsedí si viac ako 26 rokov
Boston Bruins
Halák pomohol k výhre Bostonu Bruins, Pastrňák sa blysol štyrmi gólmi
close-up of man
Krvavý útok v Tunisku: Zomrel občan Francúzska, vojak utrpel zranenie na krku
Česko podľahlo
Ako zo zlého sna: Česká reprezentácia vyrovnala najhorší prvý polčas v samostatnej histórii
November 2011:
Už niekoľko dní ho nikto nevidel: Ruské sociálne siete špekulujú o smrti Putinovho "kuchára"
Svoju spevácku
Foto
Fanúšikovia mladej speváčky a herečky († 25) v šoku: Krásku našli v jej dome mŕtvu