Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 9.
Konštantín
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Erika si dala prsné implantáty, problémy prišli krátko po operácii: Mala chuť vytrhnúť si ich z tela

21 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Postrachyna
15.3.2019 20:39 | |
+5 -6
Reagovať
zaujmave kde ty baby beru nato peniaze....ved to neni 300 ci 400 eurov --kolko zarabaju slovenske dievcata vo fabrikach ci obchode.................
meandrosss
15.3.2019 21:15 | |
+5 -9
Boha, Ty, "pixabelaja", "weiseengel", predtym ine nicky, akonahle zacitis peniaze, si ako Monthy na syr! Nikto nemoze za to, ze umyvas rite v AT, si obyvajne, sproste, nevzdelane, zavistlive, primitivne h***o! Nazzichudera fasisticka!
meandrosss
15.3.2019 22:11 | |
+1 -5
Ty si totalny blazon-fasistka, obdivovatelka Tidi, nazzihajzlov, zaroven primitivna soc.proletarka, ktora chce, aby sa vsetko znarodnilo a, opat, ako po 1948-om deb*ili , ako Ty, isli "do boja"!
meandrosss
15.3.2019 22:17 | |
+1 -4
Slovenske devy maju studovat, nie sa ***t do vydaja a kotit este aj mimo-co s najviac chlapmi, potom tu krikat, ako sa o nich stat nestara, ci bezprizorny chlap... Som rada, ze sa kiepnis inde, a vykrikujes, aka si bohovska Slovenka! Hej, tu, na klabosackach! Chudera! Daj si uz , konecne, ze si k 60-ke, a luza z laxov, kde nemate ani kanalizaciu! Klamarka!
meandrosss
15.3.2019 22:19 | |
+1 -3
Od Trencina , z nejakej zaostalej dediny, kde nie je ani kanalizacia, ako sa preriekla a vyrastala na nejakom majeri-to je pixabelaja, weisseengrl, postrachyna-fasistka, cow!
talking68
15.3.2019 20:09 | |
+22 -4
Reagovať
Zaujímavé, že ženy sú presvedčené, že muži dávajú prednosť väčším prsiam. Pritom nemôžu byť ďalej od pravdy. Ja osobne nepoznám muža, ktorý by dal prednosť silikónom. V skutočnosti to robia len kvôli sebe. Vedia o rizikách a aj napriek tomu to robia. Rovnako ako napríklad fajčiari. Ja by som im zdvihol zdravotnú poistku, kvôli tomu, že si dobrovoľne zvyšujú zdravotné riziko
REALISTA2020
15.3.2019 21:03 | |
+0 -5
Presne tak, tiež nechápem.z vizuálnej stránky je má babe najprv pekný úsmev,nohy,r.iť.ka , ramená a vyholené podpazušie a pipinka/pekne dohladka.neriskujte baby.
kralovna-beatrix
15.3.2019 21:09 | |
+13 -2
No myslím že to nerobia kôli sebe.oni sú presvedčené že tak budú príťažlivejšie pre mužov.oni to majú z médií a tam sú také ženy a tie sa podľa nich mužom páčia a preto to robia. Ale zas je pravda že veľa mužov vie byť nemilosrdnych na ženy rôznymi blbymi komentármi a poznámkami na rôzne tvary a rozmery časti tela že niektoré ženské to proste neustoja.
kalioskop
15.3.2019 19:42 | |
+2 -6
Reagovať
tak také déčka, na to treba veľké chlapské ruky
Farlopa
15.3.2019 19:25 | |
+6 -14
Reagovať
Takze prsne implantany su v dnesnej dobe na vysokej urovni co sa tyka kvality ,vela zenam ci uz po amputacii prsnika alebo komplexu nevyvinuteho prsnika pomahaju podobat sa na zenu po fyzickej strane .skor si myslim ze by kazda zena ktora ide do operacie upravy zovnajsku z hocakeho dovodu by mala najprv prejst posedenim u psychologa ci psychiatra koli tomu ze problem moze byt inde a to prave v posramotenej psychike a potom si zeny namyslaju ze im je zle z implantatov ,a rozne ine bludy ,je im zle z toho ze to v hlave nemaju ok ...Avsak nastastie je vela velmi vela spokojnych zien
talking68
15.3.2019 20:29 | |
+13 -1
Najväčší problém asi bude v tom, že sú presvedčené, ako sa na ich silikóny budú vrhať chlapi ako žraloci na korisť a ono nič. Žiadna zmena neprichádza. Chlapi sa skôr obzrú za tými menšími prirodzenými
laser131
15.3.2019 19:14 | |
+14 -2
Reagovať
Svoju mozgovú hmotu si už určite dávno vytrhla z tela.
meandrosss
15.3.2019 18:54 | |
+37 -10
Reagovať
Nelutujem! K svojmu telu vkladanim implantatov, pokial nejde o rekonstrukcnu plasticku chirurgiu-adios! Tak, vam, uboziackam, treba!
ro.bo.595
15.3.2019 18:52 | |
+37 -2
Reagovať
Stale dokolecka dokola. Zeny aj napriek zdravotnym problemom s implantatmi kde vela zien upozornuje na socialnych sietach ake maju zdravotne problemy , zeny riskuju svoje zdravie a este za to platia nemale peniaze.
hrdadaxo
15.3.2019 18:56 | |
+18 -3
a to ešte nebola na plastike na plastickej klinike MEDIKLINIK, tam by jej voperovali do prs aj kus plastu v ktorom boli implantaty dodané a zabalené
kralovna-beatrix
15.3.2019 19:19 | |
+25 -3
Máš pravdu.ale aj u nás v práci sú ženy so silikónmi a ďalšie ich zvažujú.preco neviem.ale viem že sa navzájom podporujú,inšpirujú sa jedná od druhej,závidia si a to ich potom vyhecuje sa dať operovať.podla mňa ani jedna z nich sa neprizná že urobila chybu všetky to len vychvaľujú že mali už oveľa skôr ísť a ľutujú že dlho váhali.a napokon rôzne speváčky, u nás napr šialená Plačková čo má svoje fanynky, silikóny v časopisoch a to všetko tieto ženy s nízkym sebavedomím a zlým vzťahom volia ako alternatívu na zmenu v ich živote.
emigroval
15.3.2019 18:44 | |
+22 -3
Reagovať
Nabudúce nech si dá Erika do huby riť, keď nebude vedieť čo so sebou a bude zvažovať nejakú operáciu.
m.kotol
15.3.2019 18:38 | |
+42 -1
Reagovať
Už som sa zľakol, že to Erika Judínyová, no potom mi doplo, že jej vlastne tie cecky narástli z tabletiek...
hrdadaxo
15.3.2019 18:58 | |
+25 -3
ona je chudera už tak plastiková, že keby dali do smotanky figurinu z vykladu, tak by bola rovnaka ako erža judiniová
sitovny41
15.3.2019 18:36 | |
+36 -4
Reagovať
...zrejme zenam vsetko prekaza,raz chcu vacsie a raz mensie prsia,tazko sa bojuje proti prirode a genetike...
hrdadaxo
15.3.2019 18:59 | |
+27 -4
vieš si predstaviť nosiť dobrovoľne v prsniku 1kg silikonu - veď to je zaťaž strašná
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Tibor Gašpar
Samo Marec: Fico preráža dná a zúfalo sa obracia na krčmu (rozhovor) Aktuality.sk
Štátny tajomník
Parlament schválil novú sekciu: Fond na podporu športu rozdelí 20 miliónov eur
Nad chorobou
Neuveriteľný príbeh: Zákerná rakovina za 15 rokov napadla 10 žien, sú z jednej rodiny
Vodiči žilinskej
Infografika
V Žiline by už spoje nemali meškať: Autobusom MHD dávajú zelenú
Americký
Trump súhlasí, aby bol Irán na Valnom zhromaždení OSN: Ja by som ich sem pustil
Care Fire
Muž zapojený do podpálenia karavanu rómskej rodiny si vypočul verdikt: Doživotie!
Drogy (ilustračné
Významný darca amerických demokratov prevádzkoval drogový brloh: Vysvetľovať bude musieť ešte niečo
Britský premiér
Johnson pozval šéfa Európskeho parlamentu do Londýna: Hlavnou témou bude brexit
Andrew vyrobil
Foto
Šéfkuchár dostal originálny nápad: Vyrobil najmenšiu pojazdnú grilovačku
Experti boli
Útoky na ropné zariadenia sa budú vyšetrovať medzinárodne: Povedú ich experti OSN
Marija
Chorvátka Pejčinovičová Buričová je šéfkou Rady Európy: V jednej vecí drží prvenstvo
Fire in a house
Nemky podpálili dom, z ktorého ich mali vysťahovať: Všetko si dopredu naplánovali
woman smoking
Je rozhodnuté: Indická vláda schválila úplný zákaz elektronických cigariet