Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 19. 9.
Konštantín
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.03.2019, 19:02 | Šport | Šport mix

Diskusia: Shiffrinovú zaskočilo správanie fanúšikov: Od Slovákov to nečakala

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
verka44
9.3.2019 18:16 | |
+5 -0
Reagovať
na to že náš štát dá na šport..doslova .p.r.d. možeme byt pyšní...
varujdusu
9.3.2019 15:19 | |
+7 -0
Reagovať
obe su dobre lyziarky, ale michaela jazdi ako vila a petra ako stroj
vaaau3.5.8.9.29.38.505
9.3.2019 17:49 | |
+1 -0
čo obe ..všetky tri...Vlhová ......v Slowakii ..na ..hrad..! ...Kuzminová....v Rasii .....na ..hrad..! ...Schyfrin-ová.v U S A......na ..hrad..! zaslúžia si tú funkciu...sú milé...!
Jerdna
9.3.2019 08:36 | |
+26 -2
Reagovať
Nech ide pozrieť Michaela na slovenský futbal. Tam uvidí odvrátenú tvár fanúšikov.
Honzik42
9.3.2019 07:36 | |
+11 -2
Reagovať
petra bola dobra zasa a michaela konecne ma premozitelku a ked nieje zvykla ze ona nema taku podporu a petra ju ma nech si zvyka
tiipek222
9.3.2019 06:52 | |
+18 -5
Reagovať
mne mikaela tiez nevadiii....rad by som ju spoznal....milenee dievca....
MaleviL83
9.3.2019 06:26 | |
+11 -80
Reagovať
Ja som to nepozeral pretože som bol v práci. A keby niesom práci tak to nepozerám takisto pretože som nevedel že nejaka vlhova vobec ide. A keby aj viem že petra štartuje v piatok,aj tak to nepozerám pretože mám na programe veci interesantnejšie. Totižto žiadna lyžiarka mi mliečka nenadojí,ba ani na chlebík nezakvasí ! ! ! zo športu v tv,sa nenajem!
Lignum
9.3.2019 07:30 | |
+6 -6
Deväť ľudí ťa ohodnotilo mínuskou bez toho, aby k tomu priložili nejaký komentár.....aj to niečo hovorí.......
felicitee
9.3.2019 07:46 | |
+19 -1
človek nie je iba chlebom živý...
pavol.kumpan
9.3.2019 11:19 | |
+13 -4
Malevil, ja si vážim ľudí, ktorí majú svoje malé farmy a celý deň si zarábajú na chleba, práca okolo zvierat nepozná soboty, nedele, sviatky, zlé počasie... Ale naši športovci prinášajú radosť do srdcí tisícov Slovákov, nie je to hmatateľné ako chleba ktorý ty vyrobíš, mlieko ktoré nadojíš, ale u srdca veľmi zahreje a oči rozžiari, úsmev vyčarí...
Wizard55
9.3.2019 15:43 | |
+7 -0
Nuž nenaješ sa ani zo zapájania sa do diskusie v NČ a predsa to robíš a máš na to čas. Tak prečo nie aj na šport v tv.
Lignum
9.3.2019 05:52 | |
+20 -5
Reagovať
...myslím si, že všetko sa udialo a skončilo presne tak, ako sme si priali a ako to má byť! ...nemusíme prežívať nič , začo by sme sa na druhý deň hanbili........super!!!!!!!!!
Galko
9.3.2019 03:32 | |
+15 -24
Reagovať
Ja som tiez necakal ze p.Remisova neprizna chatu a co jej manzel Milan ? A co sa stalo ? Rovno zvolava tlacovky len taky ravhot.
FICA
9.3.2019 01:56 | |
+4 -6
Reagovať
HAHA
bonivan
9.3.2019 00:59 | |
+29 -52
Reagovať
Aj tak je Picaputova slnieckarska kurva!
lynch
9.3.2019 05:50 | |
+23 -16
Presne, ako tvoja matka.
jofo1952
9.3.2019 07:02 | |
+14 -5
bonivan presne všetci suhlasíme s lych om, A Ty si asi največšie Hovado
pavol.kumpan
9.3.2019 11:13 | |
+7 -4
Bonivan, pozri z okna, či už po teba nejdú chlapíci v bielych plášťoch s kazajkou... Písať tie tvoje úbohé prízemné drísty do článku o športe kde sa ľudia tešia z úspechu našej športovkyne je na zamyslenie
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Tibor Gašpar
Samo Marec: Fico preráža dná a zúfalo sa obracia na krčmu (rozhovor) Aktuality.sk
Štátny tajomník
Parlament schválil novú sekciu: Fond na podporu športu rozdelí 20 miliónov eur
Nad chorobou
Neuveriteľný príbeh: Zákerná rakovina za 15 rokov napadla 10 žien, sú z jednej rodiny
Vodiči žilinskej
Infografika
V Žiline by už spoje nemali meškať: Autobusom MHD dávajú zelenú
Americký
Trump súhlasí, aby bol Irán na Valnom zhromaždení OSN: Ja by som ich sem pustil
Care Fire
Muž zapojený do podpálenia karavanu rómskej rodiny si vypočul verdikt: Doživotie!
Drogy (ilustračné
Významný darca amerických demokratov prevádzkoval drogový brloh: Vysvetľovať bude musieť ešte niečo
Britský premiér
Johnson pozval šéfa Európskeho parlamentu do Londýna: Hlavnou témou bude brexit
Andrew vyrobil
Foto
Šéfkuchár dostal originálny nápad: Vyrobil najmenšiu pojazdnú grilovačku
Experti boli
Útoky na ropné zariadenia sa budú vyšetrovať medzinárodne: Povedú ich experti OSN
Marija
Chorvátka Pejčinovičová Buričová je šéfkou Rady Európy: V jednej vecí drží prvenstvo
Fire in a house
Nemky podpálili dom, z ktorého ich mali vysťahovať: Všetko si dopredu naplánovali
woman smoking
Je rozhodnuté: Indická vláda schválila úplný zákaz elektronických cigariet