Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 23. 5.
Želmíra
13°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.03.2019, 16:15 | Správy | Servis | Lifestyle

Diskusia: Michal zomrel po útoku leva: Aj Slováci chovajú exotické zvieratá, čo hrozí pri domácich miláčikoch?

12 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
banka32
11.3.2019 15:30 | |
+1 -0
Reagovať
smutne,no rovno mohol mat aj v obyvacke leva.ked uz tajy nilovnik zvierat a dat ho do nini klietky
hankap1
7.3.2019 18:44 | |
+7 -1
Reagovať
divezvierata patria do divociny nie do domacnosti neohrozuje len seba alr hlavne okolie nuz co koledoval si oto skoda ze uz nepride krozumu
666444
7.3.2019 16:49 | |
+8 -3
Reagovať
Starý mládenec ich mal za deti a miláčikov, aj niektorí motorkari obcas to preženú a stane sa im nešťastie!
helewole
7.3.2019 16:36 | |
+10 -3
Reagovať
Nuž, ľudstvo de mentnie.
salamander13
7.3.2019 16:31 | |
+10 -8
Reagovať
no ked uz bol roztrhany v klietke snad nemuseli tie levy hned zastrelit ?
Matador723
7.3.2019 16:33 | |
+13 -4
Hmm bohužial už asi áno...neviem kto by prijal leva ludožrúta...pokial to spravili čisto a rýchlo toto bola jedina správna voľba
1959okuliare
7.3.2019 16:29 | |
+20 -8
Reagovať
Hlavne treba mať psychickú vyrovnanosť a netreba si PARTNRESKÝ DEFICIT nahrádzať zvieratami v domácnosti. Zvieratá mám rada, ale v prírode , teda tam kde je ich prirodzené prostredie a kde patria ! Aby som ja utekala domov z roboty a by pes určoval môj život a každodenný životný režim, ešte také nebolo ! Lebo pes nežral, bes * ral , tak kvôli tomu letieť domov jak blázon. Na to by som sa mohla akurát tak vys * rať !Mne ku šťastiu zviera v byte vôbec nechýba. Radšej by som vychovala 4 deti, ako mať zviera v byte.
Matador723
7.3.2019 16:56 | |
+13 -5
Máš pocit že ten kto má rád zvieratá a žije s nimi je psychicky nevyrovnaný? Hmmm zaujímavy pohľad na ľudí čo majú radi živé bytosti...
GlobalRadar
7.3.2019 18:26 | |
+3 -4
No tak prave pre psa urcite priroda nie je prirodzene prostredie :D :D :D
polsky.matros
7.3.2019 16:24 | |
+3 -7
Reagovať
Čo má dve dziri nemá rozum...
Matador723
7.3.2019 16:21 | |
+10 -5
Reagovať
kuva kde ešte bude Jasmína....
papier412
7.3.2019 16:18 | |
+6 -5
Reagovať
či si tento rok stihol aspoň obuť sandále z bielymi ponožkami.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Dušan Jakubík
Strelec spred policajnej stanice v Petržalke sa zrejme zabil Aktuality.sk
Wien
Vo Viedni zničili historické fotografie: Zábery holokaustu pokreslili hákovými krížmi
Typical Uganda
V strednej Afrike útočili ozbrojenci: Zmasakrovali desiatky civilistov
Polícia na mieste
Šokujúci záver mimoriadneho pátrania v Bratislave: Hľadaný muž je mŕtvy!
Gábor Király
Legendárny maďarský brankár Király ukončil kariéru: Sivé tepláky zavesil na klinec
Milionárka Jane
Foto
Mladá boháčka predáva svoje nahé prsia: Kto ich chce vidieť, musí splniť zvláštnu požiadavku
Príslušníci
Stretnutie sa skončilo fiaskom: Líbyjský generál Haftar odmietol Macronovu žiadosť o prímerie
Líderka
Facka pre Mayovú: Kvôli novému brexitovému plánu odstúpila členka britskej vlády
Peter Pekarík (v
Pekarík si zaspomínal na svoj najväčší úspech: Bola to krásna senzácia
Vlk obyčajný
Už to majú spočítané: Nemecká vláda schválila odstrel vlkov
Ghanský
Futbalista si rozmyslel koniec kariéry: Všetko zmenil dôležitý telefonát
Obchod
Luxusný taliansky módny dom vyradí zo svojich kolekcií prírodné kožušiny
Jodi Rose si
Foto
Žena sa vydala za dobre stavaného Francúza: Uvidíte ho v plnej kráse, vybuchnete do smiechu