Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.03.2019, 07:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Poprad získal výnimočný certifikát: Týmto symbolom sa môže pýšiť ako prvé mesto na Slovensku

19 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
old-debo
14.3.2019 08:06 | |
+10 -4
Reagovať
No,"krásna" fotka ako pohľad na naše Tatry.Môže mi niekto povedať, kde videl inde vo svete taký panelákový výhľad na dáke veľhory, čo tam majú?
Hanka212
14.3.2019 08:15 | |
+12 -1
Asi si toho veľa po svete nepochodil.Je to uhol pohľadu.Na Tatry si môžeš urobiť fotku z rôznych pohľadov aj bez panelakoveho vyhladu.
old-debo
14.3.2019 08:38 | |
+3 -5
Tak ešte raz. Znova tá istá otázke, kde vo svete niekto videl taký "uhol" pohľadu?
bohuznamy
14.3.2019 08:43 | |
+3 -0
old-debo: pamätám si jeden panelákový výhľad z Bulharska - vzadu panoráma sídliska v Sofii, vpredu stádo kráv
old-debo
14.3.2019 08:54 | |
+0 -4
§§§bohuznamy-Tak to som ja vôbec ani nemusel chodiť do Bulharska, lebo ja mám takých fotiek aj 100 a aj videí, ako sa okolo nášho sídliska pasú ovce.
tatik60
14.3.2019 09:29 | |
+3 -0
pre-old-debo-uhol pohľadu je aj o hlave a jej nastavení...a asi v tom je ta názorová rôznosť... Či ?!.
old-debo
15.3.2019 00:20 | |
+0 -0
Dobre! Pobavili sme sa! Som fotograf a začínal som s Corinou, ako decko.Nepoučujte ma, čo je to uhol pohľadu pri fotografovaní.Mám vlastnoručne vyrobené fotografie, ktoré sú staršie, ako ste vy.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo