Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.03.2019, 21:02 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: William a Harry s manželkami po dlhej dobe opäť spolu: Jediný spoločný záber hovorí za všetko

24 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Marfia
6.3.2019 19:44 | |
+2 -4
Reagovať
Kate muselo porazit od zlosti, ze tento titul nedostal William a tak je iste, ze Charlesa naslednictvo nepreskoci. Ak kolo toho robila Alzbeta take ceremonie, tak jej odstupenie sa da ratat v tyzdnoch. Charles sa stane kralom a bulvar bude prinasat neustale utoky na neho a Camillu.
CarrieAnne
6.3.2019 18:28 | |
+20 -5
Reagovať
Megan nebude mat nikdy na Kate...je to zla herečka..aj tejto zivotnej roli...
Marfia
6.3.2019 19:41 | |
+4 -12
V com je Kate lepsia? V arogantnosti? Ved rovnako ako Meghan nema "modru krv" a titul ziskala vydajom. Naviac, na to aby si ju William zobral cakala roky, co nie je pripad Meghan. Skor mi pri spolocnych fotkach Katre pripada, ako keby davala najavo ze je nieco viac.
Ello_Nice
6.3.2019 15:46 | |
+8 -3
Reagovať
sympaticky ludia vsetci od kralovny jej muza az po dvoch bratov aj deti, akurat mi tam nesedi "ich macocha" :-))
Marfia
6.3.2019 19:51 | |
+2 -2
Ked si to zoberies tak, ze "macocha" je laska ich otca od mlada a na to aby boli spolu cakali roky, tak mi tam celkom zapada. Ak by Charles nebol taky poslusny ale urobil by si po svojom, tak by stratil naslednictvo, neexistoval by William a Harry a Diana by nadalej robila urcitelku v skolke a nikto by o nej nevedel.
Jacob
6.3.2019 12:37 | |
+12 -6
Reagovať
Nechel by som veru tento "kralovsky" zivot ..
kolotocarys
6.3.2019 12:06 | |
+19 -4
Reagovať
to tu staru raketu cim fotili ked ma cervene oci? hrackarskym fotakom? tak toto je amaterizmus najhrubsieho zrna.
niki51
6.3.2019 11:22 | |
+30 -8
Reagovať
Ja neviem, mne sa Kate pacila, ale v poslednej dobe, babkovatie, oblieka sa ako stara mniska, okrem toho je az podvyzivena, nejako nevyzera dobre
all_just_fake
6.3.2019 11:13 | |
+32 -8
Reagovať
Kate už začína vyzerať ako vysušená treska. A to hlavne ženám v strednom veku opticky pridáva všetkých pár rokov navyše. Ten staromódny model ako z éry Mary Poppins čo má na sebe tomu celému tiež bohvieako nepomáha.
MaryG88
6.3.2019 08:39 | |
+43 -8
Reagovať
Kate by sa mala občas najesť. Byť štíhla je jedna vec, ale ona už nevyzerá zdravo
kayakaya
6.3.2019 08:31 | |
+13 -2
Reagovať
Hostila recepciu? Aj to sa da?
kasandra321
5.3.2019 21:57 | |
+84 -38
Reagovať
V spoločnosti by si brucho nemala držať.Je to nechutné...
DebiI
5.3.2019 22:06 | |
+68 -26
Tá negromrochta môže všetko! Aj rozflákať takmer pol mega za výlet do NewYorku! Zo svojich isto nedala...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Martin Glváč.
Glváč dáva trestné oznámenie na Matoviča. Nepriamo priznal komunikáciu s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Zľava: 2.vicemiss
Foto
Slovensko opäť v silnom zastúpení! Zosadí úradujúcu Miss World 2019 táto kráska?
Ruský prezident
Rusko pohrozilo, že sýrskych Kurdov rozdrví turecká armáda: Desivé slová
Andreja už diváci
Moderátor Bičan pritlačený k múru: Exekútor siahol Andrejovi na peniaze
Predseda Národnej
Aktualizované
Nabrúsený Danko: Schytal to premiér aj Bugár, veľavravné vyhlásenie o zmene vlády
Britský premiér
Nález 39 mŕtvol v kamióne otriasol britským premiérom: Johnson neskrýva zhrozenie
Ešte nikdy vraj
Foto
Toto že je športovkyňa? Keď zistíte, aký šport robí táto sexi Ruska, nebudete tomu veriť
Šéf parlamentu
Ďalšia rana pre SNS: Poslanci potopili ich novelu o rekreačných poukazoch
Vlado Kobielsky
Foto
S rožkami mu to pristane: Spoznávate na fotke známeho slovenského herca?
Judita (16)
Foto
Nehnuteľnosť, v ktorej bol zavraždený Tomáš († 16), má nového majiteľa: Kto si kúpil luxusný byt hrôzy?!
(ilustračné foto)
Aktualizované
Vo francúzskom múzeu sa zabarikádoval muž: Polícia ho zadržala
Podpredseda
Chystá odvetu za výroky: Glváč podáva na Matoviča trestné oznámenie
Haraslín
Foto
Nahnevaný Lukáš Haraslín po remízovom derby: Gól v 100. minúte ma dorazil!