Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
11°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.02.2019, 08:02 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Bratislavský koncert Nicki Minaj sa skončil škandálom: Fanúšikovia čakali na speváčku 5 hodín, šou napokon zrušili!

260 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Antisumrak
23.2.2019 11:17 | |
+9 -65
Reagovať
Po jebany rasisti, zato za je cierna, uz zavery na vsetkych dávate. Aj biely je bu na blavu a slovakov a necudujem sa kedze ste nacisticke kur vy
Anonymný nick
23.2.2019 11:21 | |
+56 -5
Cigani su 100x, doslova 100x vacsi rasisti ako "bieli". Osobne skusenosti, a keby len raz. Nic som im neurobil a skakali a mali poznamky LEN kvoli mojej farbe pleti. A ver ze nie som jediny s takymi skusenostami
Antisumrak
23.2.2019 11:24 | |
+4 -45
Lebo do nich odmalicka je bete a ste priposrati... Vy ste to z nich spravili. Pracoval som s romami. Su jak my, len odsunuti naokraj. Na ich mieste by si robil to iste
Anonymný nick
23.2.2019 11:24 | |
+29 -5
antisumrak napis to rovno, ze by si tu ciganocku najradsej pošukal a ze uz teraz pri pohlade na jej fotku pohonkavas... :-))))))
Anonymný nick
23.2.2019 11:30 | |
+16 -4
Antibeloch, ver ze ja som sa k ciganom spraval vzdy normalne. Aj v skole. A teraz to mam asi za to ze su taki rasisti
Anonymný nick
23.2.2019 11:31 | |
+18 -8
Ale uz som si povedal dost davno. Volim kotlebu do NRSR a za prezidenta Harabina.
Anonymný nick
23.2.2019 11:32 | |
+3 -5
*DOST! davno som si povedal
DebiI
23.2.2019 11:36 | |
+18 -2
Degeš jeden natoulenovaný, nikto do vás smdradov nerýpe! To si iba vy namýšľate, že ghádžo niečo proti vám má, neustále niečo hovorí a tak podobne. Preto mu kradnete úrodu, hlavne jedlo jeho deťom v školách, majetok, zvieratá, hlavne pesa a zaja! že?!!
ZasnenaLaska
23.2.2019 11:42 | |
+17 -3
tiez mam s nasimi spoluobcanmi velmi zle skusenosti. asi 1% dobrych a 99% zlych. su to agresivne opi.e.
Anonymný nick
+33 -4
Reagovať
Vyzera ako ktorakolvek rasisticka ciganka s prefarbenymi vlasmi. "Jej" hudba je hnus!
clovek244
+18 -3
Reagovať
Aspon bol v okoli klud
Slobodnapandora
23.2.2019 11:16 | |
+44 -1
Reagovať
Neviem síce, kto to je ta Minaj...len si myslím, či sa jej náhodou neminuli drogy...Trošku ma ale udivuje, kde bola Sisa Sklovská...veď v pohode mohla zaskočiť! Šanca bola...
pussyriot
23.2.2019 11:11 | |
+33 -7
Reagovať
Čierny rasizmus v praxi . Čierna , primitívna , nevzdelaná tupaňa oje--be , tisíce ešte sprostejších bielych ľudí . Rasisticky ich okradla , ale žiadna mimovládka , ani vládka či slušní sa bieleho - okradnutého - oje---baného človeka čiernou rasou nezastane . Je to ako s cigáňmi , biely ich musia živiť a skladať sa im finančne na bývanie prídavky a na ich život ! . Tak aj s touto černotou , biela ľudia sa jej poskladali na kráľovský život . Biely úchylní hluáci . Takto ale aj inak prebieha Čierny rasizmus voči bielym !
Anonymný nick
23.2.2019 11:16 | |
+14 -2
presne tak..a potom ze nebud rasista...to sa uz ani neda...lebo to ta normalne k tomu henti smejdi dotlacia...
Bilirubin
23.2.2019 11:39 | |
+5 -1
Nemysli si, ze ti bieli "rasiti" boli blbi, ked sa k nim spravali tak ako museli. Je to primitivna psychopaticka haved, ktora caka, kde talen okradnut a oklamat. Len riadne dlhy bic!
Anonymný nick
23.2.2019 11:08 | |
+42 -5
Reagovať
inak vyzera presne ako nejaka odfarbena cigana...hej džamore :-))))
deadoralive
23.2.2019 11:06 | |
+17 -2
Reagovať
Je to neprofesionalne od technikov,mali si to prist obzriet vopred,urcite by im ponukli ine priestory kde by vynikol talent tejto Nicki napr.taka Mlynska dolina 1A
DebiI
23.2.2019 11:31 | |
+11 -5
Môj zlatučký sprostučký vyplašený slniečkár! Koncert sa nerobí tak, že príde nejaký cicinbrus a povie, že ide hrať koncert a všetci sa teraz pose*te, lebo nejaký ***j sa prišiel vyvrieskať na dve hodinky! Pred spustením predaja vstupeniek sa dohaduje technická náročnosť a spôsobilosť, plus bezpečnostné opatrenia vrátane zariadení a personalizácie. Takže Manažment zimáku O.Nepelu určite mal na stole požiadavky tejto negrokreatúry a určite zodpovedne pristúpil k posúdeniu technických možností, vrátane zmluvnej pokuty! Takže vyhláseniu o vyhlásení kreatúry o elektrine mám vážne pochybnosti, nakoľko aj keby zimák nemal »dostatok elektrickej energie« tak to nebol dôvod na zrušenie akcie, pretože do hodinky sa vie zimák postarať o pristavenie profesionálnej elektrocentrály o výkone prinajmenšom 1400 kVA, takže chyba nebude v nedostatku elektrickej energie...
deadoralive
23.2.2019 11:59 | |
+0 -3
Ty moj zlaty Debilko,este,ze vies co je to napisat nieco ironicky,neboj aj to sa budete ucit v skole a zisti si co je na spominanej adrese slniecko...
legnaw
23.2.2019 11:03 | |
+13 -1
Reagovať
... dufam ze stadion o tyzden zvladne Toruk - Cirque du Soleil.... krasnu a kvalitnu show... tešímä
123jakub321
23.2.2019 11:03 | |
+40 -1
Reagovať
Pamatam si casy ked sa na striptiz chodilo do salonikov nie do velkych hal
Anonymný nick
23.2.2019 11:04 | |
+38 -2
ale na hentaku ohavu by v tych casoch nesiel nikto... to ako keby sa ti vyzliekla apačka z Lunika IX
Anonymný nick
23.2.2019 11:02 | |
+17 -13
Reagovať
jeblí presstituti len vymyvaju mozgy obycajnym ludom...v tom ma Fico pravdu... Pisu len to co sa hodi ich mecenasom... davno sa uz nenaosi nejaka novinarska objektivita... presstituti su pojebani skormumpovaní smejdi... cest vynimkam
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Herec Daniel
Daniel Craig sa pustil do spolupráce s Aston Martin: Auto navrhnuté agentom 007
Nový japonský
Foto
Na japonský trón zasadol nový cisár: Slávnostnej ceremónie sa zúčastňuje aj Čaputová
Justin Trudeau
Kanadský premiér Trudeau obhájil víťazstvo vo voľbách, stratil ale väčšinu v parlamente
Ligový šláger
Hokejisti Košíc v Bratislave takmer vypredali arénu: Derby lákalo viac než KHL
Z obľúbeného
Jopo po rozchode s exotickou Glendou: Skupuje pôdu na Kube, jeho syn ale vyrastá na Slovensku
Lukáš (32)
Súd odmietol obžalobu zápasníka MMA, podľa polície zrazil Luciu († 27): Drsný odkaz od manžela
Vlado
Vladimír si splnil hollywoodsky sen: Z upratovača oscarový grafik
Rodina
Rodičia majú spolu 21 detí, mama povedala dosť: Nečakaná správa po pár mesiacoch
Prváčikovia
Drobci nasávajú v škole vedomosti už dva mesiace: Čo najviac baví malých prváčikov
Kráľovná Alžbeta
Rebríček pracháčov z kráľovského rodu: Alžbeta II. je bohatšia než zvyšok rodiny
Americký
Trump chce aj naďalej v Sýrii amerických vojakov: Pred kým budú chrániť ropné polia?
Nemecká
Nemecká ministerka má návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii: Merkelová s ním súhlasí