Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.02.2019, 08:02 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Bratislavský koncert Nicki Minaj sa skončil škandálom: Fanúšikovia čakali na speváčku 5 hodín, šou napokon zrušili!

260 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
quixilver07
23.2.2019 14:30 | |
+76 -2
Reagovať
ísť pozrieť sa na poskakujúcu orangutanicu s odfarbenou frizurou sa mohli aj v blavackej zoo kks. vstupné dospelí 5,5 v zimnej sezone, viď cenník.
11deniska
23.2.2019 14:24 | |
+65 -1
Reagovať
Podla info na tiket portali by som povedala ze o vstupenky nebol zaujem velmi malo vstupeniek sa vypredalo . Cena od 28e do 100e vip vstupenky. Asi ked zbadala ze tam skoro nikdo neni tak sa urazila a mozno si myslela ze je v Slovinsku..jednoznacne ma jej koncert vobec netrapi mozno len tie kvazi celebrity unudene Plackova a spol..
polsky.matros
23.2.2019 14:53 | |
+39 -3
Kto je na ňu aj zvedavý :)
blavak666
23.2.2019 16:08 | |
+22 -1
Tiez si myslim ze z vypredaneho mnichova do poloprazdnej blavy sa jej nechcelo ...
suleiman
23.2.2019 14:11 | |
+65 -1
Reagovať
..no hlavne tie afektované americké drísty I LOVE YOU..žesi na ňu aj niekto kúpil lístky,,riťatá škapa je to..
zuj-muj-chuj
23.2.2019 14:05 | |
+10 -21
Reagovať
Bežný postup, že ak niekde viem, že tam idem robiť nejaký event, prvé, čo si zisťujem, či tam mám k dispozícii všetko pre samotné vystúpenie! A toto je prvá vec - očekovať, či je tam dosť silná prípojka, ktorá mi utiahne všetky aparatúry a sersamy. Keď nie, buď vyberiem iného fleka, alebo, je aj niečo ako dieselgenerátor. Také to vrčiace čudo, čo dáva elektrinu, aj roboši majú také, no toto je ďaleko väčšie. Ale toto bolo asi pre organizátorov príliš moc vzhľadom na ich mozgový potenciál. Apropó, niekto tu písal, že dobre sa nabalila. Ako sa mohla nabaliť? Snáď mi tu niekto nechce tlačiť kaleráby, že vstupné sa ľuďom nevrátilo! Aj keď, neprekvapilo by ma to, tu ma už totiž fakt nič neprekvapí...
angryagain
23.2.2019 14:22 | |
+48 -0
Neviem o čom to trepeš? Nechcem obhajovať agentúru bola to aj ich chyba, teda chyba v tom že urobili, teda chceli urobiť koncert tejto mizernej arogantnej preplastikovanej opice. Ale fakt je že tá agentúra robila v minulých rokoch koncerty ďaleko väčších a lepších svetových hviezd než tá preplastikovaná opica, tak to všetko prebehlo ako mali a neboli žiadne problémy. Bol som v roku 2010 na koncerte KISS na štadioone na Pasienkoch, ktorý tiež robila táto agentúra a KISS začal na minútu presne. Lenže KISS je úplne iná úroveň než nejaká trápna Nicki Minaj.
zuj-muj-chuj
23.2.2019 14:35 | |
+6 -6
Čo zas tie útoky? Čo som také zlé napísal? Jááj, pre nenormálnych nič dobré. A ešte, ja tu vôbec hentaké čosi neobhajujem, už len takéto zmachlené pretuningované čudo aby mi bolo idol, tak určite, mne nej€be veru...
zuj-muj-chuj
23.2.2019 14:37 | |
+4 -6
Angry ja netrepem, nemýľ si ma s istým politikom. Naopak, súhlas, čo píšeš na margo hentej zmesky. Samozrejme KISS sú páni, o tom žiadna...
DebiI
23.2.2019 20:18 | |
+5 -1
Ak narážaš na mňa, tak ja som napísal, lenže odmena sa neskladá iba z vstupného od ľudí, ale aj sponzorov a vyplácať sa zvykne minimálne 35% dopredu na prepravné náklady aparatúry a vybavenia! A keď už kotkodákaš o »dieselgenerátoroch«, tak si nemysli, že si jediný, kto má vedomosť o existencii takýchto zariadení! V jednom príspevku som dokonca uviedol, že technici zo zimáku by aj v prípade nedostatočnosti elektrickej energie vedeli do hodiny pristaviť tú elektrocentrálu s výkonom od 1400 kVA (keď ovšem vieš, čo ten údaj znamená). Určite o nich vedia aj technici na zimáku O.Nepelu, len tebe banskobelej arogantnej a premúdrelej kreatúre to nedošlo, že koncert sa nezrušil, tak ako to tá negrokreatúra vykotkodákala po 5 hodinách, ale príčinou bolo niečo úplne iné! Počkaj zopár dní a bude to zverejnené!!! Keď tí istí technici zimáku O.Nepelu dokázali pripraviť a technicky zabezpečiť koncert Rammsteinu, tak so zabezpečením vystúpenia tejto transvestickej negrokreatúry by mali asi sotva nejaký problém! A keď si tá americká negrokreatúra dotrepala spoza veľkej mláky aparatúru nekompatibilnú s energetickými rozvodmi EU, tak za to technici zimáku O.Nepelu predsa nemôžu! Lenže ľahšie je súdiť dopredu a bez akýchkoľvek poznatkov, ako byť objektívnym a počkať si na info aj z druhej strany! Mimochodom, slovenská akentúra vydala vyhlásenie, kde uviedla, že koncert sa zrušil pre neprofesionalitu ľudí z teamu tej negrokreatúry...
PeterVlado
24.2.2019 01:25 | |
+0 -1
Mily DebiI, Ja som sem vcera napisal : Mozno boli paf z toho ze tu nemame 110 Voltovu siet a tych nasich 50 Hz im uz uplne rozhodilo sandale... :) A elektrotechnicky inzinier DebiI mi na to odpisal : ...už dávne nemáme 50Hz! Ideme na 240V~60Hz...Dve kraviny v jednej vete :) Nuz mily elektroinzinier DebiI, v tvojom pripade si naozaj ten najpovolanejsi poucovat druhych, vyvysovat sa nad nimi a mudrovat... :) PS: a kedy ze to sme mali prejst na 60Hz ? Ze som si nevsimol :)
fazulinka
23.2.2019 13:52 | |
+62 -2
Reagovať
Na nicki neminaj
Bilirubin
23.2.2019 13:52 | |
+9 -3
Reagovať
My mame tiez takeho plantaznikoveho "umelca". Vola sa cierna baca.
Katty734
23.2.2019 13:45 | |
+1 -6
Reagovať
Toto tu nie je milý pán z Tešedíkova o tom, či niekto má alebo nemá partnera....
hornfe
23.2.2019 13:54 | |
+3 -2
A to je čo to Tešedíkovo?😁😁😁
Katty734
23.2.2019 14:01 | |
+1 -3
Zjavne asi viete, ináč by ste sa tak blbo nepýtali
Katty734
23.2.2019 14:16 | |
+1 -1
Keďže odtiaľ pochádzate....mal by ste vedieť, čo je to za dedinu 😃
hornfe
24.2.2019 11:49 | |
+1 -0
Katty sorry.Tešedíkovo fakt existuje ale isto tam nebývam😁.Nevidím dóvod uvádzať si tu objektívne bydlisko,meno alebo vek... a už vôbec nie fotku..ahoj a fakt sorry ak sa Ťa niečo dotklo.maj sa fajn
pussyriot
23.2.2019 13:37 | |
+32 -6
Reagovať
A čo ste čakali od čiernej rasistky ?? Rasizmus čiernaj rasy , proti bielej rase všade silnie .. Tak to urobila aj táto primitívna čierna USA rasistka voči biely puberťáckym primitývom zo Slovenskej republiky ! Koľko je zaplatili Slovenskí de--bili na vstupnom ????? Čierna USA rasistka si nazbíjala , vydobila vysoké výpalné na bielych , podvodom okradnutých občanoch Slovenskej republiky! Stop čiernemu rasizmu !!!!!!!!!
blavak666
23.2.2019 14:13 | |
+13 -3
Konecne to niekto napisal ako to je. Biely europania su najmenej rasisticka skupina vobec. Si ani neviete predstavit ako sa ine etnicke skupiny nenavidia navzajom, a nenavidia aj nas. Aziati su v tomto najextremnejsi.
Bilirubin
23.2.2019 13:14 | |
+15 -2
Reagovať
"Divaci"? Sami "in" tinejdzeri...😂
brit30
23.2.2019 13:10 | |
+14 -4
Reagovať
V hale nie je zhodná elektrika??a to aká je elektrika nezhodná či zhodná??či aká ktorá výťah nevytiahne,či čo to tá elektrika nezhodná je??to čo zas za trúbovina?
martin_32
23.2.2019 13:12 | |
+11 -2
Možno majú všetko z Ameriky na 110 V. A frčí to až príliš.
PeterVlado
23.2.2019 13:12 | |
+11 -1
No s americkou urcite nie tu akosi nemame 110V/60Hz ale to asi vedeli ked sa vybrali do europy... :)
paliak2
23.2.2019 13:15 | |
+28 -1
Koncerovali v Nemecku,asi mali predlzovacku len po Mnichov...alebo im ju pre.dr.bal parnik na mori
Bilirubin
23.2.2019 13:17 | |
+14 -1
Vsak tam bol samy kompatibilny "tu kabel, tam kabel"😂😂😂
PeterVlado
23.2.2019 13:29 | |
+6 -0
paliak K++ :) nechceli to tahat z aljasky cez rusov, pac taku dlhu nemaju, a ta co maju dociahla asi fakt len po mnichov, proste tak superstar na kinu elektrinu ako zo statov asi nezahra :)
PeterVlado
23.2.2019 13:31 | |
+0 -0
taka...na inu...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Pezidentka
Foto
Japonský cisár zasadol na trón, Čaputová sa na ceremónii dopustila faux pas: Pozrite, čo ukázala slovenská prezidentka
Ukraine. City Day
USA chcú zaradiť ukrajinský pluk Azov na zoznam teroristov: Ide o informačnú vojnu?
Tureckom
Lákavá ponuka pre Turecko: USA im zrušia sankcie, ak budú rešpektovať prímerie
Predseda
Tusk odporučí ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens
Zranenia utrpelo
Prípad ukradnutej sanitky v Osle: Incident nemá súvisieť s terorizmom
Brutálny útok
Foto
Brutálny útok chuligánov Olympiakosu: Na ihrisko vtrhli s bejzbalovými pálkami
Newborn baby
Najpreferovanejšie mená pre deti v Česku: Žiadna zmena! Prvé priečky opäť ovládli dvaja favoriti
Hashem Abedi
Brat útočníka, ktorý sa odpálil na koncerte Ariany Grande v Manchestri: Som nevinný!
Ministerka
Lekári kritizujú Kalavskej zákon o reforme nemocníc, ministerstvo hovorí o nepochopení
Minister práce,
Andruskó chce na Richtera vytiahnuť špinu: Minister konečne prehovoril! A povedal toho dosť...
Peter Sagan.
Konečné poradie po sezóne: Ako dopadol Sagan v rebríčku UCI World?