Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 4.
Jela
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.02.2019, 07:00 | Správy | Politika

Diskusia: Transparentnosť kampaní a majetkov prezidentských kandidátov: Najviac ukázala Čaputová, prepadol Šefčovič!

938 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hockey
25.2.2019 08:00 | |
+2 -3
Reagovať
Slováci volia HARABINA !!!
viera49
24.2.2019 09:13 | |
+5 -0
Reagovať
Ale im zachutila demokracia! Všetkým tým, čo tu od rána do noci nadávajú na liberálov, novinárov, ospevujú staré zlaté časy - odreagúvajúc sa zo svojich životných frustrácií, pokúšajú sa svoju nenávisť hodiť na iných. Keď ich pošpinia, hneď sa cítia víťazmi... No a potom sú tu takí, čo ich platia za každý príspevok. Normálny čl. napíše svoj názor a neopakuje goebbelsovsky ako papagáj to isté celé dni, týždne, mesiace...
Millas
24.2.2019 10:37 | |
+2 -0
Svätá pravda čo si napísala. Niektorí tu naozaj v každom príspevku píšu tie svoje mantry..akoby nemali čím rozmýšľať.
Slobodnapandora
24.2.2019 06:36 | |
+2 -5
Reagovať
Ak transparentnost hodnotí najväčšie doupe potkanov, tak to vypovedá len o tom, že ten, čo bude v rebríčku posledný, v skutočnosti bude najtransparentnejší...Ja už týmto sorošovým hyenám neverím ani keby sa modlili...Sama les.ba, samý tepl.oš, samý pro toto, pro hento...len nie pro Slovák!
november1848
23.2.2019 21:11 | |
+2 -6
Reagovať
MAM TAKE PODOZRENIE ZE DEMONKRACIA CHRANI IBA ZLYCH LUDI teda vrahov ,uzernikov,pedofilou ,zoznam je dlhy a ze SLUSNOST,CESTONST,LASKA,POKORA NEMA V DEMONKRACII MIESTO,SMUTNE ALE DEJE SA TO KAZDY DEN
volden
23.2.2019 21:46 | |
+8 -1
Ano, ale len v slovakistane.
medovka62
23.2.2019 23:29 | |
+7 -5
november...kapitalizmus "zúri" aj v Luxembursku, vo Švédsku, Švajčiarsku,....čo myslíš, aj tam víťazia takí ako Fico a jeho banda? ....to nie je o systéme, to je o ľuďoch!
pl-wlm999
24.2.2019 04:12 | |
+7 -1
až do teraz do tejto hodiny som si pretáčala na you tube videa prezid.kandidátov,,,,no,ale poviem vám,že s pana Harabina sa mi hlava zatočila,,,,je on v poriadku?ved ten táral jak na hlušku oči som otvárala,,ústa,,neverila som či to dobre počujem,alebo halucinácie mám )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))no ja stále,že kto skade vyťahuje takéto bludy čo najma tí kotľebáci to preferujú a teraz ach Bože drahy ,ved to pán Harabín šíri ,ved to sa ani neda pomenovať ako dačo čo má spoločné s politikou,alebo dajakou ideou,,,,,,,čistý blud ))))))))))))))))))))))
pl-wlm999
24.2.2019 04:30 | |
+4 -1
a teraz rozumte tomu?!je aj komunista aj hazedesák aj smerák no teraz neviem čo je ale asi najskôr nezáislý.......bol všade tam kde Fico a Mečiar,,že kandiduje za celé tieto skupenstvá)to by nič nebolo ani ,ale ako tomu treba rozumieť ?§pán ševčovič sa jasne vyjadril za úniu ,Osn a NAto,,podporuje všetko proeuriooské a má záujem viac k západným štátom,kedže sme v tej únií,nemusíme všetko brať iba od západu,ale ani od Ruska tak sa vyjadril,,,,minister Lajčiak aj teraz chodí na &UKrajinu a je za vstup Ukrajiny do únií a je za dobre vzťahy s Ukrajinou a stretáva sa aj s prezid.Porošenkom ved jasné sme susedia a ko vy tvrdíte slovanské norody aj,ked mňňa to nezaujíma to slovanské,ale sme,proste, naša vláda je za pomoc a podporu Ukrajiny pri prijatí do EU.pán HArabín?!chce byť našim prezidentom,,,,ale on ma opačný názor ako všetci naši poitici,,,,,,,porošenkon podľa neho je fašista benderovec,ukrajinci su benderovci,Kisku treba do leopldova,lebo sa stretava s Porošenkom,no zvrátenosť celá za hlavu som sa chytala )))))))))))a to by mal byť akože hlava slovenského štátu?v jednou vládou spolu ?ktorá je za pomoc ukrajine za všetko europske,a prezidenta by sme mali protieuropskeho,ako by vedel pracovať s vládou,s celkom iným vyznaním ako vláda?to čo je toto?to ako treba tomu rozumieť?prezident rpoti všetkému demokratickemu a vláda za všetko demokratické a ešte sa on aj ohňa dajakou demokraciou?)))))))))))))))))))to si národ absolutne nič neuvädomuje a nerozmýšľa nad tym jeho choavním?to aku politiku a s kym on chce viesť,ked trepe prezidentovi od susedstva do fašistov a banditov ?!to už bude dobre a budeme mať pokoj vo vláde a v štáte,ked prezidenta budeme mať extremistu?))))))))))))))))))))))))
pl-wlm999
24.2.2019 04:38 | |
+3 -2
potom neskoršie som ho videla zase na FB dobre pod parou pripitého,no,len škoda,že ho odvoedli stamade preč,možna že keby tam bol trochu dlhšie boli by sme videli aj jeho agresivitu )))))))))))))))tak teraz ma napadá myšlienkači to čo na tomto sedení táral,či to hovorila,páľenka,alebo žeby pán Harabín?no,tak to je na zamyslenie))))))))))))))ostatní kandidáti na neho kukali jak puky )))))))))))))))asi ntiež neverili vlastným očiam a ušiam ako aj ja )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ň
Slobodnapandora
24.2.2019 06:39 | |
+1 -5
A preto to začníme meniť ! Prvý krok: Harabína na Hrad!!!
Slobodnapandora
24.2.2019 06:50 | |
+2 -3
Pi win...Tri príspevky s tak prázdnym obsahom tu už dlho neboli. Presne od tvorcu idei Lebo Fico! Lebo Harabín! Môj priateľ je jeho spolužiakom z právnickej...Vyjadril sa, že na trestné právo nad neho nielen na Slovensku nieto! Ty si len peč svoje zákusky ďalej, a aj píš príspevky...len pozor na cesto, aby Ti nevykyslo...a trošku osoliť, prípadne ochutiť...
mikretenovy-sracek
24.2.2019 09:02 | |
+0 -0
To, že je harabin skvelý právnik ešte z neho nerobí cestného a spravodlivého človeka. A už vobec nie seriózneho kandidáta na orezidenta.
Gobeliny
23.2.2019 21:07 | |
+8 -17
Reagovať
Nevolit Caputovú, nevoliť Mistríka. Korumpuje ich oligarcha Eset
praviciar
23.2.2019 20:51 | |
+3 -5
Reagovať
Vy tu o ničom nerozhodujete,ani nerozhodnete. Rozhodnú ludia v prezidentských volbách. A to prostí ludia- robotníci,malí živnostníci,dôchodcovia,železničiari,poštári,hasiči,policajti,vojaci,malí úradníci,záchranári,obchodničky,ludia v službách a iní prostí ludia a tí ho milujú a oni rozhodnú o tom,že on bude našim budúcim prezidentom a nie mimovládky,ani sorosovci,ani kiskovci a ani pajác Matovič,ani dúhový Hulík,ani multiotecko inseminátor,ani Mivko Palmička,ani Lucia Degeš-Tukabel,ani babka Semišová,ani nijaká iná atrapa ,ale my-radoví občania ktorí ho budeme voliť hufne a vlastenecky !! Náš prezident ju TU !!!:- https://www.youtube.com/watch?v=C68I1-YfTfg
praviciar
23.2.2019 20:53 | |
+1 -4
Pre normálnych ludí a nie pre tých jednoduchých!!!! Príjemné sledovanie ! https://www.youtube.com/watch?v=BJrUCB70u6Y
volden
23.2.2019 21:52 | |
+5 -1
A ty si hovoríš pravičiar? Typická ľavicová boľsevická nula.
old-dodo
23.2.2019 22:51 | |
+2 -8
Áno rozhodnú jednoduchí občania, ktorí sú zatiaľ vo väčšine a tá opozičná čvarga sa darmo snaží bliakať po uliciach.Boháči sa rozhodli jednoduchému ľudu ukradnúť i ulicu.
november1848
23.2.2019 20:29 | |
+9 -1
Reagovať
AKY JE ROZDIEL MEDZI SOCIALIZMOM A DEMOKRACIOU ,V SOCIALIZME KRADLI VSETCI A ZIVOT BOL ,DALO SA ,V DEMOKRACII KRADNU HLAVNE TY CO VLADNU A ICH KLANY A ZIVOT PRE OSTATNYCH LUDI ROBIA NEZNESITELNYM,30 ROKOV ABSOLUTNEJ DIKTATURY MOCI ,GRC,GRC A HNUS
volden
23.2.2019 21:57 | |
+4 -5
Práve preto, že ste za komunistou všetko rozkradli tak vyzeráme ešte aj dnes.
pl-wlm999
24.2.2019 04:45 | |
+1 -1
a prečo nemôžeme kradnúúť aj dnes v socializme?lebo sme ho rozkradli ,a to trvalo iba 40.smiešn. rok.čiachnúťť nám to bude toto ešte aspoň sto rokov !
alibaded
23.2.2019 20:10 | |
+12 -14
Reagovať
kiska sa v priamom prenose priznal, že je podvodník, keď povedal: keby fico vyhral prezidentské voľby, tak by nikto o nejakej firme ktag nevedel! - čiže nikdy by sme sa nedozvedeli, že firma/y mastnovlasa popradského podvádzala/li na daniach. :) nuž, keď človek začne klamať, tak omylom aj pravdu povie!
alibaded
23.2.2019 20:05 | |
+8 -8
Reagovať
kuuurva! ten soroš dobre platí! vo via iuris majú platy jak parlamentní poslanci! :)
november1848
23.2.2019 20:04 | |
+2 -6
Reagovať
NAJLEPSIE PRE SLOVENSKO BY BOLO KEBY MALO NEJAKEHO ZAHRANICNEHO PREZIDENTA ,IDEALNE Z BANGLADESY ,VLADOL BY PODLA SVEDOMIA,POKIAL BY HO NEKUPILI,NA TO SOM ZABUDOL,SORRY
alibaded
23.2.2019 20:13 | |
+12 -4
najlepší by bol žiadny prezident! pre mesto s 5 miliónmi obyvateľov je aj 150 poslancov v parlamente veľa. nehovoriac o tom množstve primátorov, starostov, župných a obecných poslancov!
007iwb
24.2.2019 00:56 | |
+1 -0
alibaded cim mensie celky, tym lepsie riadenie. akurat dane by mali vyberat mesta a nie stat.
pl-wlm999
24.2.2019 04:47 | |
+2 -0
stále o tom píšem,nie,len prezidenta ,celu vládu a parlament,,,,,,vtedy by sme sa naučili poriadku,a dačo by s nas aj bolo,,,,,,
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračné foto
Policajti si cez sviatky posvietia na alkohol za volantom. Niektorí vodiči dostali odmenu Aktuality.sk
Na snímke gólová
Ramsay po víťazstve pochválil hráčov, ale vytkol im jednu vec
Jeden z nich sa
Foto
Ostrá diskusia kandidátov na prezidenta Ukrajiny: Úsmevy vystriedali štipľavé slová
Princ William
Foto
Hrôza za múrmi kráľovského paláca: Princezná Diana († 36) prežívala po pôrode Williama peklo
Opitý muž si
Opitý muž si pomýlil dom a zobudil sa u cudzieho páru na gauči: Ráno sa nevedel zdržať smiechu
Jágr sa vrátil
Heroický výkon nestarnúceho Jágra: Štyrmi gólmi zabezpečil Kladnu postup do extraligy
Manželia
Manželia, ktorí týrali svojich 12 detí, dostali doživotie: Nepochopiteľné slová jednej z ich dcér
Na snímke hore
Foto
Slovenskí hokejisti porazili Rakúsko rozdielom triedy: Studenič s premiérovým štartom i gólom
Katedrálu
Katedrála Notre-Dame hrozbou pre ľudstvo: Odborníci bijú na poplach, tomuto sa musí zabrániť!
(ilustračné foto)
SHMÚ vydal výstrahu pre väčšinu Slovenska: Cez deň príjemne teplo, ráno vás však prefacká
Hráči Slavie
Z toho budete mať zimomriavky: Nádherné momenty po zápase Slavie Praha
Poľný maršal
Haftar, na ktorého Tripolis vydal zatykač, telefonoval s Trumpom: Jedna vec tu však nesedí
Alexandra a Jason
Alexandra sa pochválila fotkou synčeka: Pohľad na jeho hlavičku odhalil krutú diagnózu, zo slov chirurgov mrazí!