Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.02.2019, 17:01 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Kiska povedal rodine, že mu hrozí basa: Manželka sa roztriasla, dcéra dva večery plakala!

823 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Darkness257
24.2.2019 19:01 | |
+110 -6
Reagovať
Jeho žena sa triasla a jeho dcéra dva dni mrnčala...a čo asi tak robilo iné rodiny ktoré tento významný človek dostal na ulice alebo do nekompromisného zadĺženia...le vraj-dobrý anjel
250918
25.2.2019 10:24 | |
+5 -57
ty moja krásna, ako ich dostal na ulicu?? žeby nedokázali splácať to čo si napožičiavali??? Tak potom dobre urobil. Držím mu palce.
kalioskop
25.2.2019 11:17 | |
+46 -3
má na svedomí nielen pozemkovú mafiu ale aj bytovú
kalioskop
25.2.2019 11:19 | |
+20 -1
bol nadmieru aktívny, čo sa tohoto týka
jozo1004
24.2.2019 17:54 | |
+124 -2
Reagovať
Pan Kiska je nemusim rodine nic hovorit, lebo ja som nepodvadzal a nekalicil rodiny a nevyhadzoval ludi z domov a bytov a neokradal o pozemky a ani som DPH nekratil. Ti co tak robia tak ti nech sa boja a je mi jedno ci je to Fico Kalinak alebo Basternak alebo prezident, meter ma byt na vsetkych rovnaky. LEn vy ste akosi zabudli ze palica ma dva konce a ked ste upozornpvali na DPH a Basternaka a inych tak ste si mali byt najprv isty a zamiest pred svojim prahom. A ludi ktori ktori Vam to "zozeru" ze to bol omyl a ze ste to doplatili lebo ste nevedeli tak bohuzila je ich este dost a preto sa tu tak mame ako mame lebo stale su naivy a veria podvodnikom co "pekne vedia rozpravat" a potom sa smeju...
majcekn
24.2.2019 17:15 | |
+110 -4
Reagovať
Pán Kiska a koľko ľudí plakalo a triaslo sa keď ste ich okradol o domy, pozemky....napr. p. Fronca ste označil za vlastníka čo sa nestaral o pozemky a vôbec ste ho nepoznal a nakoniec vyšlo na povrch , že vaša rodina chodila k nemu do ambulancie, a keď súd preukázal, že prevod pozemkov bol podvod tak zrazu ste sa pasoval do úlohy obete a už ste pozýval p. Fronca do paláca.....máte vôbec charakter, keď niekoho najprv verejne pošpiníte a potom ho idete ťahať do paláca a tváriť sa , že obaja ste obete podvodu ????......v jednom ste mali pravdu : sme mafianský štát a vy ste jedno z koliesok mafie
Anonymný nick
24.2.2019 16:17 | |
+99 -3
Reagovať
Ale keď boli bubáčiky, tak ženuška sa netriasla a dcéruška neplakala 😎
Mustt
24.2.2019 16:09 | |
+11 -60
Reagovať
Vazeni, ja si naozaj myslim, ze vacsina z vas si skutocne zasluzi prezidenta a vladu podla vlastneho zelania. Napr. prezident Harabin, premier Kotleba, Danko a Fico cokolvek, len by vam malo byt vyhradene nejake uzemie kde budete zit s tymito vasmi idolmi a nas ostatnych nechat na pokoji. Ja odmietam zivit neschopnu luzu a bandu politikov, ktori nevedia nic ine len plut na slusnych ludi a sirit nenavist voci ludom z ktorych penazi ziju dlhe roky. Vdaka vam sa nam moze rehotat do tvare Meciar, Kalinak, Pociatek, Fico, Majsky, cela banda ktora rozkradla co nestacili zdevastovat komunisti svojou neschopnostou. Vdaka hluposti, nevzdelanosti ludi, ktorym staci rozpravat rychlejsie ako oni dokazu chapat a oni potom opakuju jednoduche vety, bez toho aby rozumeli tomu o com hovoria. A nezabudnite zase opakovat hluposti ako papagaje, to presne vyuzival Meciar na Pasienkoch a teraz Fico na tlacovkach. Len tak dalej, pokracujte, dakujeme.
ZOLLINO69
24.2.2019 16:12 | |
+8 -69
Hlupi ludia si volia politikov, ktori tychto hlupich ludia dokazu zmagorit, osprostiet a povedat im co chcu pocut. Taky hlupy volic SNS ci SMERu potom ide a hodi im hlas a este veri ze je to dobre. Pripadne to slovenske zakeractvo, ze slovacik je schopny volit aj vraha Fica len aby plesaty Sulik nemal viac vlasov. Ale ked sa ho opytate ze co ma proti SaS tak len blaboce, lebo nevie zopakovat ani tie klamstva ktore pocul od svojich idolov. Nizka uroven vzdelanosti na Slovensku, silne nepochopenie politiky (slovacik kope za politicky dres ako byto bol futbal a nie politika), a celkovo mozno mentalna zabrzdenost zabranuje nejakemu sirsiemu rozvoju. A nevolicov ani nespominam, to je kategoria sama pre seba.
mathiu5
24.2.2019 16:13 | |
+11 -5
👍 presne tak nech sa skladajú na ich kšefty ich podporovatelia.
jozo1004
24.2.2019 17:56 | |
+50 -4
Zollino - bohuzial teba dokaze zmagorit Kiska Matovic a Sulik, takze si presne to iste ako o tyhc co pises ze su smagoreni smerom. Nemas svoj nazor presne ako hp nema vacsina "zmagorenych" na jednu alebo druhu stranu... PRetoze keby si mal tak by si prisiel na to ze Kiska len pekne rozprava a nic viac a ma nahrabane ovela viac ako ini politici a vseliakym sposobmi
ZOLLINO69
24.2.2019 15:25 | |
+10 -67
Reagovať
Prosim, volte maturana Danka, podvodnika Belu a sialeneho Fica, pretoze nechcem aby sme sa niekam posunuli, nechcem aby moje deti vyrastli na Slovensku a mohli robit co ich bavi. Nie. Chcem aby ste vsetci muklovali v automobilkach, padali na vas nemocnice, ale hlavne aby ste boli stastni ze mozete nadavat ako je vam zle a znovu si zvolit tych istych vo volbach aby ste mohli nadavat dalej. Prosim nevolte nikoho kto ma vzdelanie a skusenosti z manazovanim podnikov, pretoze nam je dobre s privatizermi, zlodejmi a vrahmi. Dakujem.
Anonymný nick
24.2.2019 20:11 | |
+55 -5
Ty Máš môj drahy IQ Hriankovača.Teba školil lexaurin z Trnavy ??? Proti SAS mám x argumentov. He to banda populistov neodbornych.Viď Ciganikova ,Nicholsonova,Blahova,Galko- predavač horčice a odbornik na cely vesmir.Magorič a jeho Fabia........
N8E6
24.2.2019 14:50 | |
+53 -3
Reagovať
je kiska normálny?
popradskymato
24.2.2019 13:45
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
PeterP65
24.2.2019 13:22 | |
+42 -1
Reagovať
A čo je na tom,veď to je úžernícka ***y
Madeira
24.2.2019 12:48 | |
+47 -1
Reagovať
Teraz na TA3:Flash správy: stále sa trasie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Jeffrey Epstein
Obvinili dozorcov, ktorí strážili Epsteina († 66): Dopustili sa v osudnú noc fatálnej chyby?!
Na snímke vľavo hráč Slovenska Róbert Boženík oslavuje úvodný gól.
Foto Online
Slovensko - Azerbajdžan ONLINE: Slováci držia tesné vedenie
Na snímke vľavo hráč Walesu Aaron Ramsey oslavuje svoj úvodný gól v zápase 10. kola E-skupiny kvalifikácie na EURO 2020
Foto Online
Wales - Maďarsko ONLINE: Aj v Cardiffe sa hrá o postup Slovenska
Nitra si prišla na chuť v Budapešti.
Zabojujú o trofej: Nitra si zahrá finále Vyšehradského pohára
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať
Homeless dog behind bars. Animal sanctuary.
Foto
Rozkošné šteniatko sa stalo na internete senzáciou: Detail na jeho tvári vás dostane
Juraj Široký a Marian Kočner
Kočnerov mobil vydal ďalšie šokujúce tajomstvo: Nekalá výpomoc oligarchovi Širokému?!
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera
Opilca vyhodili z baru, prišiel sa pomstiť krutým spôsobom: Bitku zachytila kamera