Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 4.
Marcel
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.02.2019, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Mária po osudovej nehode živorí v karavane: Túžim po práci a obyčajnom mydle

136 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Matri0ska
23.2.2019 18:18 | |
+3 -0
Reagovať
Milá monika_1266 jej spolupráca s OZ Pes-najlepsi priatel cloveka bola tá najväčšia chyba, Jana T. jej dávala toľko šancí, materiálne i finančne bola podporovaná a ako sa Vargová odvdačila? Klamstvom, podvodom,ohováraním a dokonca aj stolkingom ktoré trvá dodnes. Ďalšia chyba bola adopcia Jenny, našťastie po pol ročnom vyjednávaní sme ju získali do bezpečia kde je šťastná a milovaná. Žiaľ s následkami dlhodobého strádania, pretože trpí separačnou úzkosťou ale aj to už pomaly zvládajú.
monika_1266
24.2.2019 20:50 | |
+2 -0
dakujem za reakciu MatriOska ... cely pribeh mi je vieryhodne znamy ... bola som velmi dobra kamaratka s Janou T. a kym este zila, dokonca som bola aj v pravidelnom telefonickom kontakte s touto osobou z maringotky ... presne viem, co je zac, co zial Jana dlho si nepripustala ... ale Karma si kazdeho najde ... aspon v tom je spravodlivost....
monika_1266
23.2.2019 12:58 | |
+6 -0
Reagovať
aky je vyznam davat takyto clanok do NC...? Poznate tuto zenu prosim...? Lebo, asi nie !!
chorvatovic.lubo
23.2.2019 05:43 | |
+6 -0
Reagovať
Mám pre ňu prácu a bude aj elektrika.. Je to lenivá hnida čo nechce pracovať..
Matri0ska
23.2.2019 03:10 | |
+4 -0
Reagovať
Ten kto by si zaslúžil aby o ňom napísali je jej ťažko postihnutý syn, ktorý ako jediný pracuje,resp.pracoval. Žiaľ, "vďaka" svojej drahej mamičke, ktorá si na jeho meno zobrala od nebankovky pôžičku, je takmer bez peňazí lebo ho žmýka exekútor.
monika_1266
23.2.2019 13:01 | |
+5 -0
vidim, ze viaceri ju tu pozname .... ! Ak je to naozaj Maja Maruška Vargová z FB, co podla fotiek sedi a pasuje, tak z mojej skusenosti viem iba povedat, ze tato osobka zahmlieva a zneuziva ludi uz roky rokuce .... ak sa takto dopracovala aj do NC, tak to je vrchol ... dufam, ze ju niekedy neuvidime v Siedmom nebi ...
Matri0ska
23.2.2019 01:58 | |
+7 -1
Reagovať
PODVODNÍČKA,klamala a klamať bude. Nie , nie je obeť, ale vinník. Obete ú všetci tí ktorí je pomáhali. Na FB som niekoľkokrát ľudí na ňu upozorňovala. Tam kde je je len kvôli sebe a svojmu postojmu k životu. Nebude pracovať, len klame, manipuluje s ľuďmi za účelom zisku aby nemusela pracovať. Ľudia jej roky pomáhali, ako materiálne, tak finančne ale mnohí pochopili až neskôr čo ona je zač.
monika_1266
23.2.2019 13:03 | |
+1 -0
poznas jej story tiez z OZ Pes-najlepsi priatel cloveka?
bonivan
22.2.2019 23:36 | |
+5 -6
Reagovať
Kiska je bezkonkurence najvacsie penishovado,ktora tato sllnieckarska junta stvorila.
JANA23000
22.2.2019 22:49 | |
+5 -4
Reagovať
Tato Maria pise hlavne bez gramat.chyb co velmi ocenujem .Ze sa dostala na same dno ,nesudte .Priznava si vinu co vela z Vas nie...Ak jej nemozete pomoct tak jej dajte aspon pokoj
monika_1266
23.2.2019 13:04 | |
+3 -0
poznas ju? Pretoze my ano .... tak nepis kraviny !
monika_1266
22.2.2019 21:47 | |
+8 -1
Reagovať
ak toto je ta Maria, ktora klamala cely FB a zvieratkarov ... tak sa vobec necudujem a vobec ju nelutujem ... sama si za to orodovala ...!!! a verim, ze ano, pretoze ju poznali cele Chynorani ...
monika_1266
22.2.2019 22:14 | |
+5 -0
Cezarko, si ty Maja Maruška Vargová z FB?
sinkanzen
22.2.2019 20:40 | |
+3 -3
Reagovať
Same pi co viny.......mas holu rit, zit mozes kdekolvek , aj v cechach. A ked si uz sama nevies najst robotu, co je podivuhodne, lebo zacat mozes kdekolvek. A ked uz tak , agentury ponukaju aj ubytovanie...je jednoduchsie plakat do kamery, heh
jofko1111
22.2.2019 19:59 | |
+3 -2
Reagovať
mano nastup do prace,, tam sa da aj okupať čo riešiš
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Rúbanisko pred
Obľúbená turistická lokalita v Turci sa zmenila na rúbanisko Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pri nepokojoch
Posun v prípade vraždy novinárky: Polícia má dvoch podozrivých
Nela Pocisková
Nela Pocisková o návrate do práce: Deti sú mojou najväčšou prioritou
Michal sa
Luciin srdcervúci príbeh zdieľali stovky Slovákov: Prečo sa môj chlapček narodil mŕtvy?!
Foto
Veľká legenda NHL mení tím: Pomôže tradičnému klubu opäť siahnuť na Stanley Cup?
Iraqi MRAP
Krviprelievanie v Sýrii: Bojovníci IS zabili desiatky vládnych vojakov
Veľký talent
Slovenskí hokejisti do 18 rokov dostali od Amerických rovesníkov poriadny debakel!
Dcéra (6)
Dcéra (6) Robbieho Williamsa mu zaspievala pesničku Angels: Jeho komické reakcie hovoria za všetko
White bus driving
Ďalšia tragická nehoda autobus: Kazachstan hlási 11 mŕtvych a desiatky zranených
Opitý vodič dal
Opitý vodič dal mužom zákona poriadne zabrať: Po dolapení hrýzol policajta 10 minút do ruky!
Donald Trump
Trump sa zaujíma o dianie v Líbyi: Telefonoval s mužom, ktorý chce ovládnuť Tripolis
V Steel aréne
Košice čakajú počas MS v hokeji zmeny v doprave: Bezplatné parkovanie poteší viac ako 1000 vodičov
Záborský
Tomáš Záborský hrdina svojho tímu: Gólom v predĺžení získal pre Tapparu bronz