Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.02.2019, 07:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Policajti z NAKA zadržali 4 osoby: Medzi nimi aj starostu a jeho syna, mali si objednať vraždy

113 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
brunhildegarda
21.2.2019 08:24 | |
+46 -4
Reagovať
Fííha, Beeeela! Tu máš tých "plnohodnotnejších", ako si ich nazval a o ktorých si mlel, ktorým si poklonkoval,keď si si štartoval politickú kariéru. Okrasa Slovenska, vidíš to Bugár?
tak.tik
21.2.2019 08:23 | |
+63 -9
Reagovať
chytajú malé rybky veľkými sieťami...zbytočne míňajú peniaze na konandá a prepadové čaty...na hentakých by kludne stačili dvaja-traja zelený mužíci a starom policajnom žiguláku by sa odviezli všetci na výsluch...šaškáreň pre verejnosť...a čo nasadia ak sa ukže ,že stopy vedú k nejakému europoslancovi alebo sná´d k nejakej europoslankyni a jej rodine?? armádu?kozmické baterie??šaškáreň pre verejnosť
krt3c3k
21.2.2019 09:22 | |
+6 -1
heh ktoru armadu? ci tie hufnice bez municie? no ak by sa mali dostat nahodou k pente alebo k ja a ty tak by museli fakt aspon tanky nasadit lebo maju lepsiu ochranu ako nas uzastny ex pr3dseda ex kandidat...
DonJuan87
21.2.2019 08:21 | |
+65 -15
Reagovať
Mohli by ste napisat aj o tom, ako vdaka tomu polodementovi s vylozkami, islo 120 mega z nasich dani na zasrate migy. Fakt dakujeme, ze nase dane davate na taketo "dolezite" veci. Naco peniaze do zdravotnictva, skolstva, vedy a vyskumu. Tupovolici, za toto si zaplatte sami!!!
DonJuan87
21.2.2019 08:25 | |
+38 -8
Co minuskujete trolovia. Ked chcete stihacky, tak si ich platte vy
jcb4
21.2.2019 08:52 | |
+20 -4
A kto že nám to prikazuje dávať 2% HDP na zbrojenie,Putin,alebo Brusel s Trampolínou?
krt3c3k
21.2.2019 09:27 | |
+9 -2
jcb4 nikto nam nic neprikazuje! sme zvrchovany stat...2 percnata bol iba politicky zavazok nie pravne vymozitelny a vobec to je cele nato len politike zaveznh ziadne pravne v ratane spolocnej obrany...a teraz k veci suhlasim ze treba s tou armadou nieco robit ale rozumne koncepcne a hospodarne...nie si z toho spravit rychlu dojnu kravu...je to hnus ako sa ru rabuje vidim do toho a poviem vam velmi sa cudujem co si my SLOVACI nechame v nasom state s nasimi peniazmi robit...co uz..davno som stratil iluzie o nas vsetkych...
cajicek200g
21.2.2019 08:19 | |
+67 -4
Reagovať
Tajne som dúfal, že to je akcia na tie špiny čo podrezali toho farmára koli pozemkom... ale verím, že aj toho sa raz dočkáme
krt3c3k
21.2.2019 09:29 | |
+6 -0
ak nahodou viete kto to spravil staci napisat kludne aj sem dajte pred to udajne respektive ze je to neoverena informacia a urcite vsetkym pomozete...
cajicek200g
21.2.2019 10:05 | |
+7 -0
krt3c3k - keby som vedel, tak uz davno to vsade oznamim. ale ako pisem - dufal som, ze sa jedna o tuto raziu na zaklade nadpisu. Rovnaky nadpis bol aj ked lapali Zsusovu a spol (tiez som netusil, kto to je, co to je) azpokial ich nezasili. Je to praca policie zistit a velmi im v tom drzim palce, pretoze taketo praktiky su neodpustitelne.
stesvine
21.2.2019 08:17 | |
+51 -25
Reagovať
Maďarska pliaga,nikdy to dobré nebolo.🙈🐵🙊🙉
norja
21.2.2019 08:16 | |
+41 -19
Reagovať
ponechať juh Slovenska Maďarsku a kriminalita klesne😀
levente.levente
21.2.2019 08:27 | |
+20 -4
jó...jó...hat-taký zdá sa byť celkom elegantný nópad toto...
bartolomej987
21.2.2019 08:14 | |
+91 -6
Reagovať
a čo kde je teraz Gašpar, čo robil on kým sedel na tróne , mal políciu na starosť. Lučansky za pol roka rozbehal viac ako všetci jeho predchodcovia dokopy
krt3c3k
21.2.2019 09:10 | |
+10 -2
no Gaspar zodral plnu Aviu metiel a smetaaarov za tu dobu....
Nihilnovi
21.2.2019 08:01
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Rockhopper
21.2.2019 08:24 | |
+13 -13
a coze maju huni s madarmi? kukni do dejepisu sup sup
krt3c3k
21.2.2019 09:11 | |
+10 -1
huni nehuni vsak dnes sme vsetko Slovaci?igen?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Polícia pri zásahu v Mochovciach
V Mochovciach šafárili so splaškami. Za desaťtisícové podvody padli obvinenia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Matin Bakoš.
Martin Bakoš hviezdou zápasu: Dal dva góly a ešte aj nájazdy rozhodol!
Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari v budove Starej tržnice na Námestí SNP v Bratislave.
Aktualizované
Poplach v Bratislave: Hasiči zasahujú pri požiari v Starej tržnici, evakuovali ľudí
Scenárista si s priateľkou Jankou a dcérkou užili posledné dni babieho leta.
Foto
Čerstvý trojnásobný tatko Andy Kraus na prechádzke: Kočíku šéfujem ja!
Martin († 17) prišiel o život, keď sa vracal zo strednej školy, ktorú študoval.
Martin († 17), talent z klubu KBU Taekwon-Do Dan.Gun: Bojovník svoj posledný zápas prehral
Brazílsky futbalista Neymar.
Foto
Neymarov najnovší objav pravidelne na zápasoch Paríž SG: Zbalil sexi modelku
Dominik: Pred troma rokmi si založil na sociálnej sieti profil ako Abdul Rahman.
Slovák Dominik dostal v Česku 6 rokov basy za všeobecné ohrozenie: Chcem byť mierumilovný moslim
Nákladiak bol preťažený kamením, ktoré sa vysypalo na cestu.
Slováci ukázali veľké srdce: Pre pozostalých po stredajších tragédiách sa vyzbieralo viac než 38-tisíc eur
Zľava minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák, minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján
Podľa odborníkov je rozpočet schválený vládou pre Slovensko rizikový: Deficit môže dosiahnuť až 1,8 % HDP
Cibulkova
Foto
Cibulková otvorene o mesiaci na jachte v Grécku: Prekvapivé priznanie o tajnom milencovi!
Policajti po nehode označovali brzdné dráhy.
Stav tínedžera z autobusu smrti je kritický, ostáva v umelom spánku: Ako sú na tom ostatní?
Angelina a Brad tvorili kedysi harmonický hollywoodsky pár.
Angelina Jolie si život takto nepredstavovala: Kvôli Bradovi som ako uväznená
Adriána († 40) a Dušan († 42) Kudryovci zahynuli pri tragickej nehode pri Nitre.
Tragická nehoda na ceste smrti pri Nitre: Manželia umierali pred očami milujúcej dcéry