Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
21°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.02.2019, 05:00 | Správy | Krimi | Vražda Kuciaka

Diskusia: Advokát Kuciakovcov Lipšic: Veľavravné slová o obvinených z vraždy novinára a jeho snúbenice

286 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
aamater
21.2.2019 10:43 | |
+13 -8
Reagovať
Boha kto je to? Že mu média stále dávajú priestor? Je to jeden skrachovaný politik ktorý mal sedieť za to čo spravil. Veď má na svedomí smrť človeka na jeho rukách schne krv človeka. Toto modrým trubkám asi nevadí, že?
ooomama
21.2.2019 13:20 | |
+6 -1
Asi mu dávajú priestor media, lebo je asi advokat kuciakovcov, jedna vec, druha vec, nie je skrachovaný politik, stala sa mu nehoda a z vlastného presvedcenia aa vzdal mandatu a tretia vec,áno ma krv na rukách, ale neúmyselne, prečo potom nesedeli aj ostatný, napr. Skrúcaný, Labuda, Gregorova...
aamater
21.2.2019 15:51 | |
+0 -0
ooomama Dobrá otázka. Tiež si ju kladiem. Že by to bolo tým, že žijeme v prehnitej kapitalistickej spoločnosti? Kde peniazu sú viac ako ľudský život?
old-dodo
21.2.2019 10:04 | |
+7 -4
Reagovať
Bude dnes pršať, nebude dnes pršať? Mohlo by!
fated
21.2.2019 10:42 | |
+3 -6
nikto ti nekaze nikam chodit... toto nie je socializmus... a aby som nezabudol, som len rad, ze taky ako ty ostanu doma...
Jajco63
21.2.2019 11:23 | |
+5 -1
Aj ja ostanem doma.
fated
21.2.2019 11:33 | |
+2 -5
nikto ti to nezazlieva, mas na to pravo... ja nehanobim tych, ktori ostanu doma a rovnako ocakavam, ze ti co ostanu doma, nebudu hanobit nas na pochode... to je elementarna slusnost...
fated
21.2.2019 13:53 | |
+1 -2
vidim, ze apelujem a rozumne argumentujem tam, kde na to nie su kapacity... a ja somar s vami marnim cas...
vlku7027
21.2.2019 10:02 | |
+12 -7
Reagovať
a najhorsie na tom je, ze ti pozostali mu veria
FANUSIKSK
21.2.2019 10:00 | |
+10 -7
Reagovať
Nosy vám padli až po zem,keď sa potvrdilo,že vražda nemá nič spoločné s talianmí,ktorí boli vo forme mafii spájaní s vládou a Smerom a je mi čudné,že tento odsúdený za zabitie ešte môže niekoho obhajovať,keď už dávno mal sedieť vo väznici a obedovať vyprážané kravské cecky !!!
ooomama
21.2.2019 13:25 | |
+2 -2
Prd, kolki isli sedieť za nehodu, aj taký skrúcaný áno?, Gregorova, ci labuda,trepeš, a co sa týka smeru smeruje k mafii, kto volal s vadalom ?žeby fico?a to sa uvidí a dúfam vysetri v akých sračkách lietajú cerveni pajáci
bonivan
21.2.2019 09:56 | |
+5 -8
Reagovať
Ty smrad, este zijes?
Jozo1989xyaz
21.2.2019 09:49 | |
+11 -8
Reagovať
A ako to vyzera s udajnou novou stopou podla najnovsich vyjadreni obvynenej? Ci to nepasuje do scenara? Takto ste "neoslavovali" ani vyrocie samostatnosti tolko medi@lneho priestoru ale pochoputelne volby sa blyzia treba zabojovat realne prieskumi niesu az tak pozitivne " tancuj tancuj vykrucaj vykrucaj len my protivl@dnu prop@gandu nezrucaj nezrucaj" aj ste v tom ohureni zabudli na najvacsiu kauzu poslednich dni @nder p@lacovie ci to je v pohode "nas clovek"?✌✌✌✌✌
zvedavy32
21.2.2019 09:33 | |
+24 -18
Reagovať
tak zatiaľ jediný, o ktorom vieme že istotne zabil je pán Lipšic...dostal len podmienku, lebo sa finančne vyrovnal s pozostalými...ak by to nedajbože urobil Fico, už by ho nikto nezval ináč ako v*rah
zojda.zojda
21.2.2019 09:31 | |
+28 -19
Reagovať
Prekvapuje ma, že tento človek ešte stále nebol vylúčený zo Slovenskej advokátskej komory. Ego dostal stopku na rok, kvôli podstatne menším prešľapom (a dobre, že ju dostal) a tento má prúser za prúserom a je to o.k. Odhliadnuc od toho, že zrazil človeka, čo by sa nemalo stať, ale dobre, bolo to neúmyselné a bla bla,... Beriem, taký je postup. Vždy keď sa deje nejaká špinavosť, tak tam je on (a Kvasnica) a vždy to nakoniec ide do stratena. To, že sa poznal s Zsuzsovou je dôvod na to, aby okamžite odstúpil od prípadu. Ja viem, na neho to niekto našil. Ostatným výhovorky nepomohli, Lipšic je iný tomu sa verí všetko. A akosi podozrivo ticho zostalo aj po prípade tých 2 dievčat z Čistého dňa. Keď jednej poradil aby podala vymyslené trestné oznámenie na vlastnú mamu, len aby nepotrebovali jej súhlas a mohol ju zastupovať. A to dievča potom skončilo predávkované v nemocnici... Konšpirácií už je v Kuciakovom prípade dosť, tak nechcem špekulovať prečo sa tam Lipšic nanominoval, ale pri najmenšom je ďalší z rady ľudí, ktorí sa chcú priživiť na smrti 2 ľudí.
Millas
21.2.2019 09:49 | |
+10 -20
Nekonšpiruj! Lipšic na začiatku nemal tušenie,že je v tom Zsuzsová,že mal byť zavraždený atď. Lipšica si vybrali pozostalí..je súkromný advokát. Na základe čoho ho majú vylúčiť z advokátskej komory?
zojda.zojda
21.2.2019 10:49 | |
+11 -3
Millas - prosím ťa buď taký láskavý a nájdi mi v tom mojom príspevku kde presne som písala, že vedel, že je v tom Zsuzsová? Ale napísala som, že konšpirovať nebudem ale z čistého srdca to nerobil. Tvoja neschopnosť pochopiť taký krátky text je obdivuhodná. Rodina ho podľa mňa nekontaktovala, ale ona sa ponúkol im. Osoba s tak nízkym príjmom si nebude volať Lipšica. Našla by si nejakého miestneho advokáta. Vylúčiť z komory ho mali za to, že 1. v momente keď sa dozvedel, že Zsuzsová je v tom zamotaná, tak to mal nahlásiť (to je konflikt záujmov jak prasa), vyjadril sa až keď sa to prevalilo, 2. počas kauzy Čistý deň sa v televízii priznal, že má k dispozícii zdravotné záznamy majiteľa Čistého dňa a hovoril o jeho zdravotnom stave, 3. naviedol maloletú na podanie krivého obvinenia z trestnej činnosti na vlastnú matku, 4. vynášal informácie zo spisu (teraz aj v kauze Čistý deň) a je toho asi viac.
Intermediary
21.2.2019 09:22 | |
+13 -17
Reagovať
Hehehhehe Všelijaké kreatúry, všelijakí dedenkovia-dementovia a rentoni-rektoni tu bedákajú a čím viac prskajú jedovaté sliny tým viac sa len potvrdzuje, že je to pravda! Stopy vedú do brlohu Bonaparte
jbystrik
21.2.2019 09:18 | |
+17 -23
Reagovať
A je to tu, titulok Talianskych novín LA REPUBBLICA : " KRVAVÉ STOPY VRAŽDY SLOVENSKÉHO NOVINÁRA VEDÚ DO APARTMÁNU BONAPARTE " ...
TestBugatti
21.2.2019 09:23 | |
+15 -5
Pravda vyplávala na povrch...
DiveHusi
21.2.2019 09:29 | |
+4 -2
Prečo ten víťazný vavrín nenesú naše OČTK?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Koaličný kolaps: Urazený Danko odišiel z rokovacej sály parlamentu Aktuality.sk
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo je stroj na peniaze: Toto mu zarába oveľa viac ako futbal
Monika Smolková
Bývalá europoslankyňa Smolková, ktorá odchádza zo Smeru: Dnes sa nadávkou okrem strany Smer stalo aj slovo Fico
Evita už nebude
Evita Twardzik Urbaníková o filme Príliš osobná známosť: Do viacerých postáv som ukryla kúsok zo mňa
Caity zažila
Dievčina šla k doktorovi kvôli menštruačným bolestiam: Ani netušila, čo sa jej tam dole v skutočnosti deje
Lietadlo
Zrušili zákaz: Britské spoločnosti už môžu obnoviť lety do egyptského letoviska
Nórsky šachový
Šachový velikán sa postaral o nezvyčajný rekord: Famózna šnúra bez prehry
Martin Glváč.
Matovič vytiahol na Glváča komunikáciu s Kočnerom: Okamžitá reakcia
Lenka Praženková
Zúčastnili sa na zabíjačke, kde bol aj Kočner: Praženková a Kosová sa vzdali členstva v Komisii Súdnej rady
Valjent (vľavo)
Foto
Ódy Španielov na Martina Valjenta: Vygumoval Benzemu, je to muž činu!
Bugár nechce byť
Béla Bugár o škandále podpredsedu parlamentu: Mal by Glváč zostať vo funkcii?
Ján Kraus
FOTOhádanka: Kto je tento chlapec? Vtipkár bol už odmalička
(ilustračné foto).
Banské nešťastie v Rusku: Zahynuli traja ľudia