Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
13°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.02.2019, 15:15 | Správy | Európa

Diskusia: Sú slovenské firmy pripravené na "tvrdý Brexit"?

5 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zefiros
20.2.2019 16:50 | |
+1 -0
Reagovať
ze vobec ma niekto odvahu pochybovat!!!!!to bude zase iba nejaka sorosovska propaganda!!mi sme predsa vzdy pripraveny!!!....a nikdy inak
milan5321
20.2.2019 15:38 | |
+3 -0
Reagovať
Ministerstvo hospodarstva malo koncom roka vypracovat manual,ako maju postupovat podniky pri vyvoze do GB.neviem,ci tak urobilo.pozrel som si doporuceny link.je to len vseobecny pokec.cize ako je u nas dobrym zvykom,Ministerstvo hospodarstva neurobilo pre podnikatelov opat nic.je tak sudruh Ziga?mali na net zavesit vyplnene doklady,ktore budu musiet podnikatelia vyplnat,colne deklaracie,atd.ako za starych cias...
lian1999
20.2.2019 15:35 | |
+1 -0
Reagovať
prepad automobiloveho priemyslu...HONDA vo VB ,Swindone,v Turecku Honda v provincii Kocaeli.....
lian1999
20.2.2019 15:26 | |
+5 -0
Reagovať
prepad automobiloveho priemyslu vo VB,japonske firmy,Honda presuvaju vyrobu ,strata zamestnania a ine,na SK len populisticke reci a velka pripravenost na vsetko
lian1999
20.2.2019 15:23 | |
+5 -0
Reagovať
slovensky priemysel nieje vobec pripraveny na kolaps ekonomiky,prepad automobiloveho priemyslu,navazneho elektrotechnickeho a gumarenskeho priemyslu,zastavenie a presun vyroby automobiloveho priemyslu,prerusenie a dodavky vyrobneho materialu do novovzniknuteho Jaguaru,nasledne prepustanie,prepad hypotekarneho a bankoveho sektora,prepad HDP,znizovanie dochodkov a platov
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Gorila: Pil Fico
Nahrávka: Dal by som si obyčajnú kolu, začal Fico. S Haščákom riešili politiku asi hodinu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Polícia krvavý
Desivé detaily tragédie v Považskej Teplej: Manžel dobodal svoju ženu, potom sa sám obesil
Fanúšik Kambodže
Cestoval sám 6000 kilometrov a toto mu urobili: Najoddanejší fanúšik na svete!
Martin Klus
Už je známa náhrada za Ďuriš Nicholsonovú: Klus je novým podpredsedom parlamentu
Kauza Gorila
VIDEO Čo je na nahrávke s názvom Gorila? 39 hodín plných rozhovorov ale aj SEXU!
Štadión
Foto
Fanúšikovia DAC-u hlasujú: Bude maskotom Világiho klubu táto sviňa?
Judita (16)
Nové šokujúce skutočnosti v prípade vraždy Tomáša († 16): Dva nože a zvláštny telefonát Judity po tragédii
Predseda SaS
Sulík: Je silný dôvod na to, aby hlavní aktéri kauzy Gorila sedeli vo väzbe
Vodca Kim Čong-un
Foto
Kim Čong-un jazdil na bielom koni po zasneženej posvätnej hore: Fotky, z ktorých nebudete chápať
Kvôli prvej
Je nahrávka s názvom Gorila pravá?
Decká, idete
Foto
Súťaž Nového Času: Decká, idete na Slovan? Zaplatíme vám cestu!
Nepríjemný pohľad
Nepríjemný pohľad na hrozivú zrážku: Stádo tiav prechádzalo cez cestu, sledujte to auto
Šéf parlamentu
Predseda parlamentu Andrej Danko: Kauza Gorila so mnou nič nemá