Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 25. 4.
Marek
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.02.2019, 12:11 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Putin predniesol prejav o stave krajiny: Ako chce zvýšiť životnú úroveň Rusov?

50 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
KremlinTruth
20.2.2019 20:02 | |
+0 -0
Reagovať
. Konkrétne k 53. brigáde protivzdušnej obrany z Kurska. Niežeby sme Kremeľ obviňovali z úmyselného zostrelenia civilného lietadla. Bolo to „len“ tragické zlyhanie, k akému môže ľahko dôjsť, keď sa armáda musí skrývať pod falošnou vlajkou a využívať, ehm, menej kvalifikované sily typu Igora Girkina. .................To však Vladimira Putina nijako nevyviňuje z medzinárodných zločinov.......... Keby išlo len o nehodu, Putin s komplicmi by sa k nej azda aj priznali, ospravedlnili, vyplatili odškodné a dúfali v opätovné prijatie medzi ľudskú rasu ako svojho času Kaddáfí;................. Ibaže práve to urobiť nemôžu, lebo by tým priznali, čo v skutočnosti páchajú na Ukrajine, ktorú považujú za nesvojprávnu rohožku pred bránou do Kremľa.
KremlinTruth
20.2.2019 20:01 | |
+0 -0
Reagovať
Rusko stále vníma ako impérium, ktoré musí bojovať o svoju sféru vplyvu a zatiaľ sa mu, minimálne v Strednej Ázii a Bielorusku, darí. Dokonca po vojne s Gruzínskom si privlastnil najkrajšiu časť krajiny Abcházsko. O gruzínskom rodákovi Stalinovi hovorí zásadne vždy viac v dobrom ako v zlom. Namiesto o zločinoch komunizmu či okupácii pobaltských krajín radšej rozpráva o Veľkej vlasteneckej vojne. Nie je náhoda, že momentálne najsilnejšou opozíciou v parlamente je komunistická strana.
Romankokolmanko
20.2.2019 15:08 | |
+4 -0
Reagovať
Kremeltrotel ty si bol v kóme do teraz sto rokov staré somariny tu píšeš..zas si ožratý dobytok..skoro rano..daj si ešte🍷🍾💩
jastercc
20.2.2019 14:05 | |
+5 -0
Reagovať
fin tu zas cituje konšpiračný veb SME
KremlinTruth
20.2.2019 14:00 | |
+0 -4
Reagovať
Putin je homo sovieticus.................. Putin považuje za najväčšiu chybu 20. storočia rozpad Sovietskeho zväzu. A z toho vychádza aj jeho základná geopolitická premisa: Západ je vždy proti nemu. Ak sa chce Európa chrániť protiraketovým dáždnikom proti Iránu, je to vlastne zbraň proti Rusom. Putin rád kritizuje demokratický Západ, vyhýba sa však kritike Číny, Iránu, Severnej Kórey či Venezuely. Rusko stále vníma ako impérium, ktoré musí bojovať o svoju sféru vplyvu a zatiaľ sa mu, minimálne v Strednej Ázii a Bielorusku, darí. Dokonca po vojne s Gruzínskom si privlastnil najkrajšiu časť krajiny Abcházsko. O gruzínskom rodákovi Stalinovi hovorí zásadne vždy viac v dobrom ako v zlom. Namiesto o zločinoch komunizmu či okupácii pobaltských krajín radšej rozpráva o Veľkej vlasteneckej vojne. Nie je náhoda, že momentálne najsilnejšou opozíciou v parlamente je komunistická strana. Sovietsky zväz bol veľmocou, ktorá často vyhrávala nad Spojenými štátmi. Nemali by sme vo svojej minulosti hľadať vždy len niečo zlé, ale skôr vyzdvihovať kladné črty. Veď Stalinovi či Ivanovi Hroznému išlo vždy len o to, aby bolo Rusko silné. A rovnako je na tom aj Putin.
KremlinTruth
20.2.2019 13:59 | |
+2 -5
Reagovať
Špión KGB Putin........... Ako napísala Anna Politkovská vo svojej knihe Putinovo Rusko, Putin sa nikdy nezbavil premýšľania dôstojníka KGB, ktorým bol počas studenej vojny v nemeckých Drážďanoch. Osvojil si metódy jednej z najobávanejších tajných služieb na svete, a keď sa dostal k moci, ľudí z jej prostredia, silovikov, dosadil na strategické miesta. Od kancelárie v Kremli cez Gazprom, najväčšie podniky, výrobcov zbraní až po hlavné televízie. Sofistikovaným systémom ovládol nielen Kremeľ, parlament, ale aj biznis. Sám Putin ako premiér v ruskej televízii povedal, že „niečo také ako bývalý čekista neexistuje“. Podozrivé výbuchy obytných domov v Rusku, ktoré obrátili verejnú mienku proti Čečencom, mali podľa niektorých rukopis ruskej tajnej služby FSB. Putin je patriot. Na tom, že bol agentom, nie je nič, za čo by sa mal hanbiť. Aj George Bush starší bol v minulosti riaditeľom CIA. A z odhalenej ruskej špiónky Anny Chapmanovej sa stala národná hrdinka a navyše aj atraktívna celebrita. Pozrite, aj otec zavraždeného agenta Alexandra Litvinenka teraz vyhlásil, že je mu ľúto, že jeho syn zradil svoju krajinu. To, že Putin všade dosadil ľudí, ktorým môže veriť, je správne. Má krajinu pod kontrolou. Konšpirácie o FSB sú len západnou propagandou podporovanou zradcami ruského národa.
KremlinTruth
20.2.2019 13:58 | |
+1 -1
Reagovať
Putin terorom skrotil novinárov......... Keď v deň Putinových narodenín zastrelili známu ruskú novinárku Annu Politkovskú, ruský prezident reagoval, že išlo len o bezvýznamnú žurnalistku. Pre divákov ruských televízií, ktoré o ňom v spravodajstve nepočuli nikdy nič zlé určite. Meno redaktorky novín Novaja Gazeta možno dokonca vtedy začuli prvýkrát. S nástupom ruského premiéra Putina sa zmenili majitelia televízií, nový premiér si tam dosadil lojálnych majiteľov a veľké televízne hviezdy, ktoré sa ničoho nebáli, museli odísť. Kritická žurnalistika sa vytratila z televíznej obrazovky a presťahovala sa na internet. Ruský divák je s televíznou zábavou spokojný. Páčia sa mu pravidelné niekoľkohodinové živé rozhovory s Vladimirom Putinom a jeho kritika mu v správach nechýba. Veď na to sú televízne debaty, kde si ľudia ako Viktor Jerofejev môžu slobodne zanadávať na režim. V tlači nie je cenzúra, a kto má rád kritiku Kremľa, nech fičí na internete alebo si zapne rádio Echo Moskvy, ktoré, mimochodom, financuje Gazprom. A to, že niekedy zomrie nejaký novinár, nuž to sa deje aj v Mexiku či Iraku, je to už raz také rizikové povolanie.
jastercc
20.2.2019 13:57 | |
+5 -0
Reagovať
finsky prezident pri prejave o stave krajiny výrazným spôsobom poukázal na to že od určitej doby výrazne klesla životná uroveň obyvateľov a hoci investuju miliardy nedokážu to odstraniť. Pôvodcu nedokážu chytiť pretože pravidelne meni nicky,naposledy na KremlinTrus
KremlinTruth
20.2.2019 13:56 | |
+1 -8
Reagovať
Putin nemá rád ľudské práva.................. Uzbecká armáda môže postrieľať za jeden večer stovky ľudí v meste Andižan, režim Bašara Asada môže zabiť vyše sedemtisíc Sýrčanov, a Vladimirom Putinom to nijako nepohne. Naopak, rád podporuje diktátorské režimy, najmä ak si nakupujú jeho tanky a protiraketové obrany. Brutálnu silu neváhal použiť ani sám, keď ako nová hviezda ruskej politiky začal druhú vojnu proti Čečensku. A z „niktoša odniekiaľ zo zákulisia sa za štyri mesiace stal národný hrdina“, napísal Edward Lucas z Economistu vo svojej knihe Nová studená vojna. To, že sa na území Ruskej federácie porušovali ľudské práva, nikdy nepovažoval Putin za problém a radšej rozprával o tom, že sa stal súčasťou svetovej koalície proti terorizmu. Večne kritických aktivistov označil za judášov platených zo Západu. Pre Putinových voličov bola akcia proti Čečencom dôkazom, že im konečne vládne rázny politik, ktorému nechýba odvaha. Veď sú to všetci teroristi a k tomu ešte moslimovia, ktorí by si chceli odtrhnúť kúsok ruskej, na ropu bohatej krajiny. A to, že Moskva nehlasuje na pôde Bezpečnostnej rady OSN ako Američania či Francúzi, je len dobre. Veď Rusko je svetová veľmoc, ktorá má svoje vlastné záujmy. S Putinom je krajina sebavedomejšia.
KremlinTruth
20.2.2019 13:49 | |
+2 -7
Reagovať
Toto budú Rusi musieť časom tiež rešpektovať... rusofilcky brblú nadarmo, len aby ich neporazilo z ich sprostosti!!!!!........... Rusi nezostrelili MH17 naschvál, ale to ich neospravedlňuje. Peter Tkačenko : Každý, kto chce chápať a trafí do dverí, to síce vie už niekoľko rokov, ale ak mal niekto formálne pochybnosti o ruských zločinoch na Ukrajine, už nemusí. Medzinárodný vyšetrovací tím sa jednoznačne zhodol a predložil dôkazy, že malajzijské lietadlo bolo zostrelené ruským systémom BUK, ktorý patril k riadnej ruskej armáde............ Konkrétne k 53. brigáde protivzdušnej obrany z Kurska. Niežeby sme Kremeľ obviňovali z úmyselného zostrelenia civilného lietadla. Bolo to „len“ tragické zlyhanie, k akému môže ľahko dôjsť, keď sa armáda musí skrývať pod falošnou vlajkou a využívať, ehm, menej kvalifikované sily typu Igora Girkina. .................To však Vladimira Putina nijako nevyviňuje z medzinárodných zločinov.......... Keby išlo len o nehodu, Putin s komplicmi by sa k nej azda aj priznali, ospravedlnili, vyplatili odškodné a dúfali v opätovné prijatie medzi ľudskú rasu ako svojho času Kaddáfí;................. Ibaže práve to urobiť nemôžu, lebo by tým priznali, čo v skutočnosti páchajú na Ukrajine, ktorú považujú za nesvojprávnu rohožku pred bránou do Kremľa. Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/20833752/putin-sa-nemoze-priznat-ani-keby-chcel.html#ixzz5GaISo­¬zwb
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ilustračná foto.
Akú farbu áut Slováci uprednostňujú? Jedna výrazne vedie Aktuality.sk
Spoznávate
Foto
Fešáci už zamlada: Spoznávate známych hereckých kolegov na fotografii?
Brock McGinn
Postupujúca osmička je už známa: Padol aj obhajca z Washingtonu
Na stavbe sa
Smrteľná nehoda na stavbe: Pád výťahu neprežilo 11 ľudí
Alex a June
Foto
Idylka na záhrade? Keď zbadáte, čo sa deje kúsok za ich hlavami, nemenili by ste ani náhodou
John William King
Popravili člena gangu belošských rasistov: Vykonal jednu z najohavnejších vrážd v Texase
Vo Vladivostoku
Ostro sledovaný prvý summit: Prezident Putin pricestoval na stretnutie s Kim Čong-unom
Dobré fondy EÚ – cesta medzi Prešovom, Bardejovom a Gorlicami
Foto
Djokovič rozbil za jeden zápas tri rakety: Moje výbuchy na kurte ma mrzia!
Katarína tvrdí,
Obeť z ChaChaLandu vypovedala na polícii: Katarína otvorila svoju trinástu komnatu
Gustáv Husák
Škandál v Najväčšom Slovákovi: Husáka nechcel nikto obhajovať, RTVS pristúpila ku kontroverznému kroku
Skupina
Krviprelievanie na Srí Lanke: Zarážajúce podrobnosti o samovražedných atentátnikoch
K nehode došlo
Vlado († 19) a Peťo († 23) našli smrť na koľajisku: Mladíkom sa stala osudná skratka