Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.02.2019, 10:00 | Prominenti | Nový Čas Víkend

Diskusia: Režisér Trhliny Peter Bebjak prezradil: Filmu tak veril, že do toho dal vlastné peniaze

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
motomotomoto1
23.2.2019 16:37 | |
+7 -2
Reagovať
este som to nevidel, snad to nebude rovnaka ***ka ako ta "ciara" co sla rovno dozadnej casti police kdesi v regale slovenskej filmovej tvorby...
samneill
23.2.2019 13:07 | |
+13 -5
Reagovať
Mna najviac zaujiali Mastalirove vypulene oci ocas celeho filmu...
samneill
23.2.2019 15:11 | |
+2 -0
pocas
mifil
23.2.2019 12:17 | |
+27 -5
Reagovať
Aj ja som dal za pozeranie filmu vlastné peniaze, a to až pre dve osoby. Kamoške som sa ospravedlnil za nevydarený večer, so sebou som sa musel vyrovnať sám. Téma, názov a reklamné strihy sú výborné, prilákajú ľudí. So sklamaním po premietnutí sa už nedá nič robiť.
gulecnik
23.2.2019 11:34 | |
+2 -20
Reagovať
Mńa osobne film zaujal . Veľmi som bol zvedavý , ako sa režisér Bebjak filmovou rečou vyrovná s predstavami autora knihy J.Kariku . Bol som zvedavý do akej miery sa filmová "vizualizácia" deja stotožní alebo nestotožní hlavne s mojimi predstavami ... Z mojej strany negatívna kritika nezaznie . Snáď len , že námetov na zaujímavé filmové sekvencie bolo v knihe J .Kariku minimálne na filmy dva ...
C__B
23.2.2019 10:41 | |
+13 -6
Reagovať
Kedy natočí celovečerný film s názvom "Diera"?
babickaNemcovych
23.2.2019 10:29 | |
+28 -3
Reagovať
Ja si myslím, že pán režisér Bebjak sa ku krátkodobej popularite filmu dostal ako slepé kura k zrnu vďaka námetu pána Kariku. Tí, ktorí čítali knihu a potom videli toto nič nehovoriace dielo v kine, boli v obrovskom šoku. Mňa nevynímajúc. Reklama knihy urobila svoje - Bebjak by mal pánovi Karikovi ruky bozkávať. Ozaj - skutočne by ma zaujímal naozaj úprimný názor pána Kariku na tento filmový paškvil. Kto sa ho spýta?
samneill
23.2.2019 13:03 | |
+10 -4
Podla mna kniha bola rovnaka ako film. Iba dlhsia. Karika je tiez trochu precenovany.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petr a Martin
Rodinu Hrdličkovcov pozná málokto, z Československa urobili automobilovú veľmoc Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Chatár Viktor
Foto
Na horách sa starajú o pohodlie turistov, čas na seba prichádza až potom: O akej dovolenke snívajú chatári?
John Klingberg sa
Dallas do semifinále konferencie, Carolina si vynútila siedmy zápas
Donald Trump,
Trump si to nemohol odpustiť ani pri kotúľaní vajíčok: Naozaj riešil pred deťmi takéto témy?
apríl 2019:
Herec Andy Hryc otvorene o boji so zdravotnými problémami: Čo mi ničí zdravie!
Ako sa vyhnúť
Ako sa vyhnúť zrážke s divou zverou: Vodiči, na toto dávajte pozor!
Obranca Edmontonu Andrej Sekera sa dnes pripojí k národnému mužstvu: V klube ma uvoľnili na MS bez problémov
Atentátnik sa
Na Srí Lanke, ktorá sa spamätáva z útokov, boli aj slovenskí prominenti: Polícia vedela o hrozbe vopred!
Tiger
Nerozvážne gesto v zoo mohlo stáť Jaroslavu život: Praskanie kostí a hrôzostrašný krik v tigrej zóne!
Miro Žbirka
Spevák Meky Žbirka vyrukoval s novinkou: Vlastná šou po 30 rokoch
Zelensky sľubuje
Jednoznačné víťazstvo Zelenského označujú ako novú éru: Čo prinesie Ukrajine komik prezident?
Colotka sa
Najbližší smútia za bývalým predsedom vlády: Peter Colotka († 94) zomrel počas Veľkej noci
Petro Porošenko
Porošenko sa nevzdáva: Za prezidenta pôjdem kandidovať znova