Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 10.
Kristián
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.02.2019, 07:59 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Smutné výročie nešťastia v Polomke, šofér autobusu smrti Ján: 10 rokov po tragédii znova jazdí

87 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
matejr
23.2.2019 08:53 | |
+3 -1
Reagovať
Tak jasné,že to neurobil naschvál,nikoho nechcel zabit,ale bol na vine on,vodič,nikto iný,trest si riadne odsedel,stat sa to ale može hocikomu.
tojanie
24.2.2019 01:16 | |
+3 -1
Všetkých čo píšu , že stať sa to môže hocikomu by som s fleku izoloval. Lebo len debil nemá sebakontrolu.
tojanie
22.2.2019 08:04 | |
+5 -4
Reagovať
U nás sa pred mnohými rokmi stalo nešťastie tak, že chlapi na poli zbierali balíky slamy a vykladali to na plaťák ,ktorý ťahal pomaly idúci traktor . Jeden s chlapov sa rozhodol naskočiť na traktor asi sa pošmykol a to tak nešťastne, že vo prešla vlečka. Vodič za toto dostal podmienku , ale už cca cez dvadsať rokov nejazdí. tomu poviem ,že chlap na mieste a má moju úctu. No je vidieť ,že tí ktorí tu drukujú tomu šašovi čo klame s vypadnutím rýchlostným stupňom, sú len kreatúry človeka aj spolu s ním. Zaradiť rýchlosť späť je otázka dvoch sekúnd. Keď bola zlá viditeľnosť mal zastaviť a otvoriť si okno aby počul čo sa deje. A všetci čo sa ho zastávate a drukujete mu máte len svoju pravdu lúzerskej hávede.
tempoline
21.2.2019 06:56 | |
+12 -6
Reagovať
Bola to strasna nehoda, tragedia pre vsetkych, ale pan Minarovic to neurobil schvalne. Mal som moznost sa s nim zoznamit osobne, je to mily a slusny clovek. Je touto tragediou postihnuty na cely zivot , tak ho uz nechajte v klude zit a pracovat. Pan Minarovic , drzim Vam palce !!!
Bilirubin
21.2.2019 08:56 | |
+4 -1
A preco by to mal urobit schvalne???
tojanie
22.2.2019 08:08 | |
+5 -2
To. že je niekto milý neznamená , že nie je sprostý ako tágo. Postihnutý si ty, keď dokážeš napísať takúto sprostosť.
zuj-muj-chuj
20.2.2019 21:20 | |
+26 -7
Reagovať
Niektorí musíte mať veľmi smutné životy, keď sa tu bujačíte a šoféra by ste najradšej v lyžičke vody aspoň trikrát utopili! On nebol jak tá ludra ohavná preplastikovaná, čo sa hrá na dermatologičku, a za to, že zmrzačila inú ženu, nešla do basy ani na pol dňa! On to dostal vyžrať a fest. Okrem toho to s tým vyskočením kvaltu mu nemám dôvod neveriť, mnohé priecestia železníc sú jak hnoj! Človek cez to ide pomaly, aj tak mu ide šaltpáka von oknom vyskočiť. Jedno také priecestie je ako sa ide do Vajnor v smere od križovatky na seneckej ceste pri jablkách. A to ja sa vždy pri prejazde najprv pozerám na obe strany, hoc bliká biely semafor. Slovenským železniciam, ktorým horí jeden vlak za druhým, sa nedá veriť ani nos medzi očami, asi tak...
ivanko42lv
20.2.2019 21:07 | |
+11 -4
Reagovať
Neviem ako to bolo v tomto prípade, to si v žiadnom prípade nedovolím hodnotiť. Zaujala ma reakcia čitateľov. Na Slovensku získať sympatie na svoju stranu je strašne ľahké, národ je v skutku manipulovatelny ako malé neskusene decko. Radosť byť politikom.
Millas
21.2.2019 05:39 | |
+7 -1
Máš pravdu..ľuďom chýba kritické zmýšľanie,neoveria si fakty atď.
tak.tik
20.2.2019 20:39 | |
+17 -7
Reagovať
aj ja vodičovi prajem tiež vela spokojných km bez nehôd...takáto vec sa môže stať každému či sa vezie sám alebo dvoch alebo dvadsaiatich ludí...a takom nervóznom prostredí a v takých pracovných podmienkach ako sú teraz v tomto povolaní pomaly na úrovni stredovekej afriky niet sa čomu čudovať ak aj dobrý profik urobí chybu ale skôr si myslím ,že to bolo zaváhanie spolu s nejakým technickým problémom o tom som presvedčený len tomu pánovi je to ťažko dokazovať je to takmer nemožné a nikto ani nemal o to záujem -verejnosť chcela mučeníka,podniku sa ťažko dokazujú chyby lahko viviní tak ako aj ostatný spoluzodpovedný...a tá technika v tej dobe-katastrofa chvílu niečo funguje chvílu nie a potom zas dva roky ano a príde osudný moment zhoda okolností niečo sa zasekne a potom zasa 3 roky bez problémov funguje-takto to je vážený všade sa šetrí 50,60 centov a súčiastky z číny a polska sú na zaplakanie...a vysokopostavený ludia pozrážajú a pozabíjajú na prechodoch ludí,v base neboli ani len 24 hodín a dnes sa tvária akoby sa nič nestalo...a ešte chcú dať vysokopostavený ludia v rámci zákona do rúk vodičáky na kamion mladým ludom ledva po osemnástke len aby zamestnávatelia ušetrili výdaje na výplatách pre skúsenejších profesionálnych vodičov...ke´d sa takáto vec stane dlhoročnému skúsenému profesionálovi čo potom môže zaviniť mladý vodič po osemnástke?? hlavný spoluzodpovedný sú tí ktorý tvoria zákony a sú priamo zodpovedný za úroveň stresu a nevozity v spoločnosti v ktorej lahko dochádza k takýmto fatálnym udalostiam...
zuj-muj-chuj
20.2.2019 21:22 | |
+5 -3
Akoby si mi z duše písal...
tojanie
20.2.2019 20:28 | |
+12 -16
Reagovať
Na základe, pozitivneho lajkovania, komentárov obhajujúcih dotyčného vodiča je vidieť tú neskutočnú tupotu členov tohoto ťažko primitívneho národa.
milan6256
20.2.2019 13:48 | |
+33 -6
Reagovať
na celej tragedii je smutny postoj a vyjadrenia novinarov... ti ludia za peniaze dokazu jatrit rany a huckat ludi proti sebe. bohuzial, o tom je bulvar. ako viaceri pisete, schvalnevna to priecestie nevosiel, trest si odsedel, traumu ma do konca zivota a ze pracuje ako vodic??? no z niecoho zit musi a podla vsetkeho ma asi nieco aj splacat. keby sedel necinne doma, hladali by ste problem v tom.. len za vsetkym su novinari. ved co, vytiahnu senzaciu, rozputaju stvave nazory a peniazky su zarobene.......
tojanie
20.2.2019 20:23 | |
+9 -20
Si obyčajný, neskutočne primitívny, šašo.
Ucholak60
20.2.2019 10:56 | |
+23 -62
Reagovať
Chudáčik,4 roky za 12 ľudí,to nieje ani pol roka za jedného.Tento človek ľutuje len sám seba,obete mu ľúto nieje....Stačí prečítať jeho vyjadrenia po nehode.....
Jerdna
20.2.2019 11:34 | |
+42 -13
A koľko mal dostať , veď ich nepostavil k múru a nevystrieľal. Treba si trochu preštudovať trestné právo hmotné a procesné.
zuj-muj-chuj
20.2.2019 21:24 | |
+4 -8
Uchylak60, ty si iný lobogo. Podľa toho, čo tu čmáraš, to vychádza tak, že súdiš jeho podľa seba...
tojanie
22.2.2019 08:21 | |
+3 -0
Jerdna, presne tak to urobil, len iným spôsobom, ale to vaše tunelom idúce slepačie mozgy nikdy nepochopia. Právo zo zákona je pre zlosynov a zločincov, ale nie pre človeka.
vlku7027
20.2.2019 10:10 | |
+55 -49
Reagovať
ziaden psycholog, alebo, psychiater by mu nemal umoznit jazdit na autobuse
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Následky
Dievčatá a chlapca na chodníku v Bánovciach zrazil len 17-ročný mladík Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Voda zaplavila
Aktualizované
Pretrhnutá priehrada v Rusku: Hlásia 15 mŕtvych a 13 nezvestných
2012: Naďalej má
Foto
Futbalový reprezentant Pavol Diňa: Legenda kosí trávu na ihrisku
Nabíjacia stancia
Martin Haluš odhaľuje problémy batérií elektromobilov: Recyklácia nie je doriešená
Skúsený slovenský
Bakoš bodovo explodoval: Admiral porazil Liškov Čerepovec a stúpa nahor
Doprava
Vodiči pozor: Zo soboty na nedeľu uzatvoria diaľnicu D1 na 7 hodín pri Trenčíne
Peter Nagy
Foto
Nečakané prekvapenie: Peter Nagy dostal od fanúšičky dojímavý dar
Jeden
Foto
Prišlo aj na Nadala, hoci Xisca čakala dlhých 14 rokov: Svadba za 125 miliónov €!
Žilina uspela
Enviro súťaž ukázala nedostatky i klady Slovenska: Toto mesto sa pýši najlepšou ochranou ovzdušia!
Zvolen - Michaela
Veľké porovnanie cien kahancov a kvetov: Na koľko vás vyjdú Dušičky?
Britský premiér
Boris Johnson chce ukončiť nekončiacu brexitovú ságu: Vyzýva na podporu dohody
Teraz -
Foto
Rekonštrukcia bratislavskej Cvernovky výrazne napreduje: Namiesto pradiarne honosná stavba
Guardiola sa
Guardiola vybuchol kvôli rozpisu: Nikoho nezaujímajú hráči, pošlem ich do chladničky!