Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.02.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Užialený moderátor Pinďo po smrti synčeka Peťka († 4): Srdcervúci odkaz Slovákom

109 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
stopnato
20.2.2019 13:26 | |
+11 -124
Reagovať
Ten akýsi ani nevieme čo a kto je Piňďo , je nejaký Autista ?? Že je memtálne postihnutý tan akýsi Pinďo za svoju retardáciu nemôže , má to od narodenia . Piňdo , nevieme kto a čo si , ale už toľko nepindaj , si trápny !
majo49
20.2.2019 13:23 | |
+58 -7
Reagovať
Veľa Veľa síl prajem do budúcnosti a hlavne zdravia čas postupne všetko zahojí. Teba sa sústrediť na ďalšie bábo.
slecnadashwoodova
20.2.2019 18:52 | |
+14 -0
vela sil potrebovala doteraz jeho zena, druhe dieta s nim mat asi nebude, to by spolu museli zit a nie kazdy inde, ze pindo
anavika
20.2.2019 13:12 | |
+107 -3
Reagovať
Keby mal nejakú vyvojovu chybu ale toto sa vôbec nemuselo stať,veľa sil ,držim im palce nech maju dalšie zdravé dieťa a blbe komenty si odpustite
prasiak58
20.2.2019 13:18 | |
+10 -7
co vsetko sa nemuselo stat...
USAfilcki
20.2.2019 13:33 | |
+13 -11
tiež by ma zaujímalo že čo sa nemuselo stať a že čo je potom to že sa od narodenia nehýbal, nevidel, nepočul, ešte ani nedýchal, čo je to potom ak nie porucha vývoju, aj to že sa decká predčasne rodia aj to je porucha. Každé prirodzené a normálne tehotenstvo má trvať normálne, kedy nemá decko prísť na svet predčasne, určite nie o pár mesiacov ak je to dnes časté a určite prirodzený vývoj nasvedčuje tomu že dieťa narodí, ktoré počuje, vidí a aj dýcha samo bez pomoc prístrojov. Lenže ako civilizácia to doťahujeme až sem do tohto drbnutého kapitalizmu de sa vďaka odpadu ktorý produkuje tento chorý systém, rodia deti predčasne, nevyvinuté z kde akými poruchami, alergiami a pod. Všade sama chémia, matky žerú potraviny plné chémie, pije sa vodu, plná reziduí z antikoncepcie(čo sa už dávno dokázalo že má neblahý vplyv na mužskú potenciu ale aj celkovo u všetkých kto požívajú takú vodu, lenže tu požívajú takmer vedci, lebo odpadová voda sa čistí a recykluje a zase to pijeme a ona sa aj vyčistí, akurát nie od chemických reziduií), ktoré trúby žerú na mraky aby mohli spávať kade s kým. O všetko sa vie a nič sa nerieši a potom sa niekto čuduje aký tu je nárast potratov, predčasných novorodencov, detí s deformitami, či pomýleným psychickým vývojom. Však dnes čím ďalej tým viac deti trpia hyperaktivitou čo nie je normálne.
Weroni
20.2.2019 13:59 | |
+56 -8
Tak ja som mala bezproblemove tehotenstvo. Porod sa mi zacal spontanne presne na termin a predsa sa mi maly narodil mrtvy. Museli ho ozivovat a mesiac bol v inkubatore. Nebolo to chybou mojej zivotospravy alebo inych faktorov. Bola to chyba lekara porodnika ktory riesil len to ze este nie som otvorena, takze nerodime. Maly sa zatial vo mne dusil lebo mal obtoceny pupocnik okolo krku. Zivot mu zachranilo to ze sa menili sluzby a prisla ina doktorka ktora si uvedomila o co ide a s porodom mi pomohla. Nie vzdy je na vine lekar ale ani nie vzdy je na vine zivotosprava matky. Rodine uprimnu sustrast
USAfilcki
20.2.2019 14:10 | |
+4 -19
Weroni a načo si tu vlastne písala svoj príbeh, keď ten je absolútne o ničom inom o čom bol príbeh malého Peťka a teda pinďovej rodiny. Ja som jasne napísal, že by ma zaujímalo čo sa nemuselo stať, aby bol malý pinďa zdravý ako buk, lebo podľa toho celého čo sa vie, to dieťa sa narodilo s poruchami vývinu aj preto žilo - nežilo a ty tu píšeš svoj príbeh kde chybu urobil pôrodník, potom sa niekto hnevá ak takému človeku napíšem, že je de+bil. To čo ty popisuješ je niečo úplne iné ako tento prípad a hlavne to sa dialo, deje a bude diať, otázka je prečo sa nám tu čím ďalej tým viac rodí detí s poruchami či to nemá náhodou za následok táto je++nutá, chorá, konzumná doba kde žerieme, pijeme sami odpad, lebo toľko deti s vývojovými poruchami, alergiami a kde čím sa tu nikdy nerodilo ako teraz.
Weroni
21.2.2019 10:39 | |
+1 -0
Z coho usudzujes ze sa narodil ich maly s poruchami vyvinu? Cele tehotenstvo bolo bez problemov. Ziadny naznaky toho zeby tam mal byt nejaky vyvinovy problem. Par dni pred porodom zistili ze ma malo plodovej vody, odlupuje sa placenta a je znizeny prietok v pupocniku. To nie je vyvinova chyba. To ze sa malinky narodil tak ako sa narodil, mohlo priamo suvisiet s tymito faktormi. A verim tomu ze to tak bolo. Lekari mohli konat skor a necakat tak dlho. Mozno by bol malinky uplne zdravy. Mozno
SeverinaB
+192 -15
Reagovať
Ako jeden z mála mužov neopustil manželku potom, čo sa im narodilo choré dieťa. Môj rešpekt určite má.
USAfilcki
20.2.2019 13:16 | |
+24 -19
Teba čo poznám z diskusií ako neskutočnú feministku, verím že si ani nepripúšťaš že v dnešnej chorej kapitalistickej dobe aj kopa žien opúšťa manželov a svoje deti, proste dnes je to normálne, nie len u mužov, ale aj u žien, lebo prišla doba, kde sa také počínanie spoločensky neodsudzuje, tak si každý robí čo chce a prijímať zodpovednosť je pre nich čosi neprípustné, skôr im to príde totalitné.
pavol.kumpan
20.2.2019 13:47 | |
+29 -5
SeverinaB, presne, obaja ukázali charakter a lásku ku svojmu dieťaťu. A pekne to bolo povedané "odišiel milovaný" a to je dôležité
renton25
20.2.2019 14:35 | |
+6 -10
Severina a ty odkial vieš koľko je takých mužov konkrétne čo sa vykašlú na svoju partnerku ak sa im narodí choré dieťa? Či Kovačič Hanzelová na svojom FB napísala?
babobo
20.2.2019 20:38 | |
+8 -1
škoda, že už vyše roka spolu nežili a sú v rozvodovom
slecnadashwoodova
20.2.2019 20:44 | |
+7 -0
SverinaB odkial mas, ze tento to ustal? ktovie, ako sa citi jeho zen,a ked cita tento tvoj koment, lebo, nie, neustal, trapila sa sama s jej rodicmi
Angelus
20.2.2019 13:12
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
jamur
20.2.2019 13:14 | |
+72 -9
Vidis to, napriek "logike" maleho milovali. To sa chladnej logike vymyka. Bolo to ich dieta
Angelus
20.2.2019 13:17
anavika
20.2.2019 13:19 | |
+23 -52
Tak prečo s tým otravuješ teraz?
Angelus
20.2.2019 13:21
jamur
20.2.2019 13:24 | |
+31 -5
Angelus, zijeme v dobe instagramu - bulvar len prebera statusy a doplni to omackou. Asi som si uz zvykla. Ale pravdupovediac, radsej citam o takejto laske, ako platstickych operaciach nasich "krasok", pripadne o ich kozuchoch.
Rockhopper
20.2.2019 13:25 | |
+12 -11
magor si sam, ty nikdy nebudes tehotny a nebudes sa musiet rozhodovat, nie kazdy je taky hrdina aby dokazal ukoncit zivot aj napriek tomu ze to dieta bude natrvalo postihnute, mozes tu moralizovat a mudrovat kolko chces lebo nakoniec matka musi mat dostatok sil to urobit a rozhodnut sa
USAfilcki
20.2.2019 13:26 | |
+15 -6
Angelus a načo sa toľko rozpisuješ, boh to zariadil, skôr sú horšie prípady ako ten syn toho otca z východného Slovenska ktorý 25 či koľko rokov žil na prístrojoch a otec ho nakoniec odpojil a dobre urobil, mal to urobiť oveľa skôr. Už to že sa oňho staral a nakoniec to aj tak urobil, dokazuje že ho musel neskutočne milovať, lebo keby ho nemiloval tak sa oňho 25 rokov nestará, ale asi pochopil že ani jeho syn ani on z toho života nič nemajú a ešte k tým katolíkom a kde akým je++linám ktorí sa oháňajú že človek nemá právo urobiť rozhodnutie za iných(OK), tak by som sa ich spýtal, že z akého rozhodnutia si dovoľujeme my ľudia udržiavať niekoho kto by bez pomoci prístrojov neprežil ani 15 minút, udržiavať toho človeka pri živote 25 rokov, to nie zasahovanie do prírody. Ja síce nie som kresťan katolík, ani pán božkár, ale už keď je reč o bohu a oni ho tak oslavujú, tak by mali chápať, že boh to tak zariadil a že si ho už povolal vtedy, keď lekári zistili že samostatne fungovať nikdy nebude. Príroda to má vyriešené jednoducho, každý slabý jedine, alebo jedine ktorý sa narodí a nie je schopný života, proste aj zomrie, lebo nie je životaschopný. To len ľudia sa hrajú na bohov a potom ešte kritizujú, že otec už nemal srdce pozerať ďalej na tú beznádej ktorá bola všade okolo jeho syna a proste vypol prístroje ktoré zaňho dýchali a neviem čo ešte. Však to už mal urobiť dávno, len na to nemal síl a stále dúfal a veril, ale keď videl že z toho nič, tak nič neurobil len to čo sa malo stať už dávno a nie že on zabil. On nikoho nezabil o to sa postaral ten hore. Inak toto je o inom, ale aj tu rozhodol ten hore, keď ani nevidel, nehýbal sa a ani nič, no neviem, pre rodičov ťažká rana, ale pravda je tá, že fakt z takého života nič a ešte každý rodič by si mal uvedomiť že on večne žiť nebude, kto sa potom postará o takého jedinca??? Ja som jedného názoru, že človek by sa nemal sr**ať do prírody, aj keď mi je jasné, že aj ja môžem mať dieta ktoré sa narodí a bude na tom podobne.
johnyMU83
20.2.2019 13:28 | |
+8 -5
angelus možno ze preto,lebo ho media sleduju od narodenia kdeže mal tu vadu a jako pise jamur,bulvar este pridava nejaku tu omacku..na vyjadreni otca nevidim nic zleho
Mato0907
20.2.2019 13:30
Angelus
20.2.2019 13:30
Mato0907
20.2.2019 13:38
babobo
20.2.2019 20:39 | |
+0 -2
Angelus, a čo ho mali zabiť???
renton25
20.2.2019 13:11 | |
+83 -11
Reagovať
Neviem či je vhodná diskusia k tomuto článku lebo sa k tejto smutnej udalosti vyjadruje kdejaká vymletá bezmozgová stoka
jamur
20.2.2019 13:08 | |
+56 -3
Reagovať
Ked to citam, hovorim si, aka mocna je rodicovska laska.
FICOtotakchcel
20.2.2019 13:05 | |
+9 -158
Reagovať
Neviem kdo to je ale viem ze asi ma vadne spermie ked splodil toto
johnyMU83
+123 -9
neprajem nikomu,ale za ten komentar by si si zasluzil 100 krat viac bolesti nez rodicia toho nebohého syna ty stupidny ***!!!
anavika
20.2.2019 13:14 | |
+35 -7
Ty *** ked uz chces citat najskor si precitaj clanok,dieta bolo ok ,chyba sa stala niekde inde
Mato0907
20.2.2019 13:20
bobo1977
20.2.2019 13:42 | |
+27 -6
Debilnejsi koment som necital.
sinistro
20.2.2019 13:03 | |
+20 -47
Reagovať
a čo je to ten pinďo?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Slovenská mafia: Sýkorovci možno chceli zabiť Kočnera (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Andrej Sekera (v strede) proti Ottawe nebodoval.
Sekera a Chára asistovali, Halák sedel iba na striedačke
Princ sa vzdal ofi ciálnych povinností. Mal tak urobiť na pokyn kráľovnej Alžbety.
Princ Andrew po škandále s Epsteinom († 66) končí: Pre kamoša pedofila prišiel o kráľovský plat
Claudia Sheinbaumová je primátorkou metropoly Mexika.
Brutálne násilie na ženách: Mesto Mexiko vyhlásilo výnimočný stav
Mali celý život pred sebou.
Smrť krásnej Violy († 34) oživila bolestivé spomienky: Beštiálne vraždy mladých žien, ktoré otriasli Slovenskom
Venus si za svoj výkon medzi čirlíderkami Lakers vyslúžila veľký potlesk.
Foto
Venus ukradla basketbalistom šou: Všetci sa dívali len na slávnu tenistku
Herec Andy Hryc
Podvod s narodeninovou oslavou Hryca má dohru: Nové trestné oznámenie na vicestarostu Karlovej Vsi
Politické strany sa nedohodli na spoločnom postupe do volieb
Opozičnú koalíciu pochoval Kiska: Exprezident uprednostnil ambicióznu predstavu pred dohodou
Nicole Scherzinger
Foto
Speváčka Nicole Scherzinger zbalila ďalšieho športovca: Fešák sa snaží preraziť aj v šoubiznise
2019: Takýto bol  príchod do Lúrd.
Príbuzný Gombitovej zabehol do Lúrd za 14 dní: Košický kňaz zvládol 2 400-kilometrový štafetový beh bez prestávky
Psík má pre chorobu veľa zdravotných problémov.
Dvojročný Ranger stále vyzerá ako šteňa: Rozkošné fotky nemeckého ovčiaka vám vyčaria úsmev na tvári
Americký prezident Donald Trump.
Američania sa vyhli veľkým problémom: Trump podpísal dôležitý dokument
Obyvatelia odpadky vyhadzujú von oknom.
Siahnu hlboko do vrecka: Za čistenie Luníka IX zaplatia Košičania vyše 60-tisíc €