Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 24. 4.
Juraj
21°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2019, 19:00 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Misska Grecová sa s jedálničkom nepára, čitateľke to nedalo: Ako to, že je po tomto štíhla ako prútik?!

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Kalunka
20.2.2019 08:53 | |
+6 -1
Reagovať
Boze, ked sa hybe, tak aky stres! Keby sedela cely den za pocitacom a jedla stale toto, tak by sa mala obavat.
FRNIKA2
20.2.2019 07:17 | |
+8 -3
Reagovať
Aj ja sa odfotím že idem jesť a potom nič
Olijanka
20.2.2019 07:01 | |
+3 -1
Reagovať
ani jest
Olijanka
20.2.2019 07:00 | |
+6 -1
Reagovať
😄😄😄celkom mile prispevky sa musim smiať, ja som si dala tuwz minule po 100 rokoch kebab ci ako to zovu, som sa desperatne okydala a kebab putoval do kosa, neviem to ani j
anavika
19.2.2019 19:38 | |
+18 -0
Reagovať
Ja jem všetko na čo mám chuť...a piknik mlieko s nehoraznou.kopou kalorii je top😁
sinkanzen
19.2.2019 19:36 | |
+20 -2
Reagovať
Ja som teraz za tri tyzdne zjedol viac hod dogov, pred tym za 15rokov. Ale nechapem , preco mi to zachutilo teraz. V Mcdonalde som bol raz.....dal som si big mac , ci ako to volaju. Tak som tam sedel, zul jedno susto a zvysok som nechal na tacke. Nechutny umely sajrajt
anavika
19.2.2019 19:41 | |
+21 -1
Ja tiež mám obdobie ,že párky nejem aj pol roka a potom to na mna príde a aj týždeň každý deň (pre uchylov myslim normálne zipser párky)
pavol.kumpan
19.2.2019 20:28 | |
+16 -0
Anavika, to v zátvorke je top!!! To si ma rozosmiala 🙂🙂🙂
anavika
19.2.2019 20:46 | |
+15 -1
Tak vieš prevencia,už som videla tie komenty😁
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Práve sa deje
Smer neprišiel na rokovanie koaličnej rady. SNS nevie prečo Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
O pár dní sa
Rodinám zavraždeného novinára a jeho snúbenice píše jeden z obvinených: List od vraha Kuciaka a Kušnírovej!
Polícia rieši
Otrasná smrť mačiek v okrese Trnava: Policajtom sa naskytol hrozný pohľad na ich telíčka
Foto
Finále súťaže o titul najkrajšej Slovenky sa blíži: Pozrite sa na novú Miss Press!
Na vozidlách boli
SHMÚ varuje, na Slovensko bude padať piesok zo Sahary: Očakávať tiež môžeme vysoké teploty
Reper Kali
Tušili toto fanúšikovia? Kali mal našliapnuté na sľubnú futbalovú kariéru, všetko prekazila zhoda náhod
Vylúčenie Codyho
Kľúčový moment siedmeho zápasu: Vylúčenie, ktoré Vegas totálne pochovalo
Jediná fotka
Foto
Kontroverznejšie svadobné šaty ste nevideli: Veď vyzerajú ako použitý... Toto si pozrite!
Zničené auto
Vážna nehoda pri Leviciach: Auto sa niekoľkokrát prevrátilo, skončilo v poli
Nezvestný Meng
Bývalého šéfa Interpolu zatkli pre podozrenie z korupcie: Za čo mal utrácať štátne peniaze?
Zdravotnícke
Neveselá Veľká noc na urgentnom príjme: Aké problémy trápili Slovákov počas sviatkov?
Areál obsadili
Foto
Poplach na bratislavskom sídlisku! Muži v bielom zasahovali pri podozrivých sudoch v Petržalke: Hrozí kontaminácia?
Foto
Týždeň od požiaru katedrály Notre-Dame vychádzajú na povrch nové informácie: Robotníci porušili zákaz