Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2019, 08:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dráma na plese v Čiernej nad Tisou, na hostí spadol strop nového kulturáku: Prekvapivá reakcia dodávateľskej firmy

34 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
AAPINO
19.2.2019 08:51 | |
+1 -23
Reagovať
chudáci cigáni, rusi a iná háveď...veď sa im na hlavy konfety zosypali a nič sa nestalo...ani výjazd vlády nebude...možno im iba niečo sľúbia...a ja sľubujem: ISTOTY
klinec71
19.2.2019 08:54 | |
+17 -1
Háveď si ty
martin_32
19.2.2019 08:51 | |
+15 -1
Reagovať
Subdodávateľ, na neho hodíme špinu, hoci všetko spravil podľa zadania.
old-dodo
19.2.2019 09:00 | |
+11 -0
Ja si tiež myslím, že strop mali robiť až nakoniec a nie najskôr strop, potom okná, dvere, zateplenie vonkajších stien.Pritom mohlo dôjsť k nejakým otrasom celkovej stavby a preto strop povolil.Ja som na to doplatil v minulosti tiež.Sused o poschodie dolu robil dáke opravy na byte a zrazu len puk, puk, puk a odletelo mi zo dvadsať kachličiek za kuchynskou linkou.I ja osobne som si tiež niečo všimol u nás na sídlisku.Pred jednou budovou urobili krásny chodník.Asi mesiac potom začali s rekonštrukciou jednej miestnosti a na krásny chodník navozili stavebný materiál a vyvážajú stavebný odpad,ktorý postupne odpratávajú.Doslova demencia.
brit30
19.2.2019 09:43 | |
+1 -1
Najskôr sa robila strecha,okná,dvere až nakoniec zatepľovanie a vnútorné úpravy,teda strop robili nakoniec hovorí primátorka,,či ako hovorí?
babickaNemcovych
19.2.2019 08:31 | |
+20 -6
Reagovať
Ťažké to bude mať najmä starostka. Na jednej strane ju chápem, že sa tešila novému kulturáku, ale na druhej strane by mala vedieť, že prestavba objektu s iným účelom využitia (kotolňa na kulturák) si vyžaduje stavebné povolenie s následnou kolaudáciou. Len kolaudačné rozhodnutie je dokladom, že stavba sa môže užívať. Ak tam boli nedostatočné kotvy, tak to by sa síce nezistilo pravdepodobne ani pri kolaudácii, ale podhľad by spadol "podľa predpisov". Takto je ona jediná zodpovedná za verejné ohrozenie, lebo ten objekt bol ešte stavbou. Šťastie, že sa nikomu nič nestalo a pán konateľ dodávateľa veľmi dobre vie, čo podcenili, preto ten popol na hlavu.
kotelna007
19.2.2019 08:14 | |
+61 -5
Reagovať
Aspon ze majitel Firmy ma „gule“ a bez diskuzii povedal ze to opravia na vlastne naklady 👍 .... ked to porovnam s firmami typu Vahostav 🤮 ...
kotelna007
19.2.2019 08:15 | |
+37 -3
... ten by sa vykrucal ako had, a nakoniec by to SMER zaplatil zo statneho 😡😡😡
old-dodo
19.2.2019 08:49 | |
+7 -6
A ako by to malo inak prebiehať? Musia to urobiť na vlastné náklady a potom si nárokovať škodu u tej firme, čo to pre nich robila.No a kto to bude pre nich "opravovať" teraz? Niektorí sa čudujú, že takto to vyzerá, ak na niečom pracuje aj 100 firiem.A ako sa to inak dá? Jedna stavebná firma nemôže sama zamestnávať všetkých remeselníkov, čo je potrebné na nejakú stavbu, alebo rekonštrukciu.
andronicvs
19.2.2019 08:49 | |
+5 -4
Čiže z nášho (našich daní-aby aj smerácke tupelá porozumeli).
dzusoblok1000
19.2.2019 08:10
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
greenhorse
19.2.2019 08:25 | |
+34 -9
V Cine by u muru uz davno stal cely SMER aj SNS.
ceckarik
19.2.2019 08:35 | |
+8 -2
Na jednu STRANU-VLADNU SI ZABUDOL,žeby VINIMKA?
old-dodo
19.2.2019 09:08 | |
+0 -4
A ako vraj ubližovali Kotlebovi,keď vraj zákazku na obnovu ciest BBSK vyhrala firma,čo mala tuším 2 ľudí na to.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude
2019: Vľavo je
Foto
Hugh Grant a Guy Ritchie napodobnili predkov: Ich otcovia slúžili v rovnakej jednotke
(ilustračné foto)
SHMÚ bije na poplach, situácia začína byť vážna: Hrozba pre viaceré okresy Slovenska!
Švédska
Foto
Umelec sa rozhodol namaľovať XXL portrét Grety, kritikom to hneď udrelo do očí: Veď to je...!
Je rozhodnuté: Polášek s Dodigom stratili šancu na postup na turnaji majstrov
girl watching
Foto
Hororový pohľad v Južnej Kórey: Rieka sa sfarbila na červeno
Policajt na túto
Policajt na túto potupu nikdy nezabudne: Ožral sa a na parkete to roztočil celkom nahý