Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 11.
Alžbeta
8°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2019, 08:15 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Starostlivý otec Müller bude učiť syna Markusa slovenčinu: Od dvoch predmetov dáva radšej ruky preč

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MarioDurovsky
19.2.2019 12:17 | |
+6 -14
Reagovať
Feťák
anickaFurkovie
19.2.2019 12:25 | |
+16 -2
To nie je vrodená indispozícia ako tá, čo charakterizuje teba...
anickaFurkovie
19.2.2019 10:01 | |
+17 -4
Reagovať
Malý je krásny chla***k a aj Rišo momentálne vyzerá výborne. Asi má dobré obdobie. Len si nemôžem pomôcť, ale syn 7 rokov, mama 47 a otec 57, príde mi to trochu divné, ale nech sa im darí a majú z malého radosť. Deti sú šťastie.
old-dodo
19.2.2019 09:24 | |
+11 -11
Reagovať
On? Však sa už ledva hýbe.
anickaFurkovie
19.2.2019 10:02 | |
+12 -4
Nevidíš ako schudol?
XXSXSM
19.2.2019 10:07 | |
+10 -2
old-dodo,a keby aj,to by malo aky vplyv na vyucbu jeho syna
old-dodo
19.2.2019 10:15 | |
+4 -8
To bude asi ešte maturitné foto.
anickaFurkovie
19.2.2019 11:59 | |
+5 -5
maturitné foto so synom, dobré...
old-dodo
19.2.2019 22:30 | |
+2 -2
???anickaFurkovie-Pred vyše 40 rokmi mala moja spolužiačka už ročné decko, keď maturovala a to na samé jedničky, takže žiadne "more". Až takú blbosť som teda nenapísal a ak si to nepochopila, tak som si robil prdel .Videl som o ňom dáky dokument a tento človek je už v podstate odpísaný, či už ako človek a i ako spevák.Môže ísť akúrát tak na slniečko na chvíľu von a šup nazad.
amazing.girl
19.2.2019 22:58 | |
+0 -3
Ale co by, snazi sa, zije, ja mu drzim palce. Skor neni dobre ze dieta ak ma 7 rokov uz teraz, tak do skoly pojde 7,5 rocny
Matador723
19.2.2019 08:52 | |
+12 -12
Reagovať
Richard , len si dávaj pozor nech nemáš opäť biele nosné dierky....
SklamanyNikonak
19.2.2019 08:56 | |
+7 -13
najpr hnede od h.vna , potom biele a nakoniec este ako nas tento sudruh prekvapi?
anickaFurkovie
19.2.2019 10:02 | |
+15 -2
Len ty si nás neprekvapil. Všetci vieme, že ho vado si od narodenia.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Štefan Duč
Východoslovenský kráľ s vínom narazil, príde o časť majetku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Close-up baby crib with musical animal mobile at nursery room. Hanged developing toy with plush fluffy animals. Happy
Vegánski rodičia nechali vyhladovať synčeka († 18 mes.) na kosť: Zarážajúce zistenie o matke
Pandí samec Bei Bei sa vo veku 4 rokov sťahuje do Číny.
Foto
Pandí samec Bei Bei odletel z rodného Washingtonu do Číny: Čaká ho tam dôležitá misia
Mauricio Pochettino.
Po piatich rokoch dostal padáka: Tottenham vyhodil trénera Pochettina!
Jeffrey Epstein
Obvinili dozorcov, ktorí strážili Epsteina († 66): Dopustili sa v osudnú noc fatálnej chyby?!
Na snímke vľavo hráč Slovenska Róbert Boženík oslavuje úvodný gól.
Foto Online
Slovensko - Azerbajdžan ONLINE: Úlohu favorita naplnil Boženík, v Trnave otvoril skóre
Na snímke vľavo hráč Walesu Aaron Ramsey oslavuje svoj úvodný gól v zápase 10. kola E-skupiny kvalifikácie na EURO 2020
Wales - Maďarsko ONLINE: Aj v Cardiffe sa hrá o postup Slovenska
Nitra si prišla na chuť v Budapešti.
Zabojujú o trofej: Nitra si zahrá finále Vyšehradského pohára
Matteo Salvini, šéf talianskej krajnej pravicovej strany Liga
Salviniho vyšetrujú kvôli tomu, ako sa zachoval voči migrantom: Výsmešná reakcia exministra
Vojvodkyňa Meghan sa búri proti zverejneným informáciám: Teraz budem hovoriť ja!
Americký prezident Donald Trump
Stráca trpezlivosť? Trump sa vyhráža Číne zvýšením ciel, ak neuzavrie obchodnú dohodu
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš.
Košice zdemolovali Liptovský Mikuláš: Haščák so šiestimi bodmi!
Nemecký diktátor Adolf Hitler na archívnej snímke z 22. septembra 1938
Osud domu, v ktorom sa narodil Hitler, je spečatený: Neuveríte, kto ho bude využívať