Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2019, 06:00 | Šport | Tenis

Diskusia: Martina Navrátilová si servítku pred ústa nedávala: Transsexuáli v športe? Šialené!

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
1amuletka
19.2.2019 10:42 | |
+15 -3
Reagovať
Jen je nechte ať se perou . Doteraz skákali do nás, lebo sme ich, podľa nich, nechápali, teraz nastane čas, keď sa budú hlušiť navzájom a dokazovať si kto z nich je normálnejší a dôležitejší pre šport, spoločnosť a prežitie sveta.
verholka
19.2.2019 11:08 | |
+10 -3
Amuletka, tvoje slová by mali vytesať do pamätnej tabule - ako memento pre všetkých, ktorí toto schvaľujú a podporujú.
besena
19.2.2019 09:54 | |
+22 -2
Reagovať
pomaly, ale isto začína era tých čo sú obojpohlavný, a my čo sme ,,len,, muž alebo žena sme asi,, nie dosť normálny pre 21 storočie
fated
19.2.2019 09:34 | |
+21 -3
Reagovať
ak si zena mysli, ze ked si prioperuje vtaka, ze sa chlapovi vo fyzickych vykonoch hned vyrovna, tak je pekne na omyle... mne je jedno, kto co so sebou robi, ked sa ma to netyka... ale sport musi byt cisty... cisto zensky, cisto chlapsky... trans nech sutazia len medzi sebou... ja na nich isto nebudem nikdy zvedavy... ja som hrdy heterosexual, ked uz to mam takto povedat... vzdy ostatnem verny zene... orientovany iba na zeny... moju orientaciu nezmeni ziadne hnutie, ziadny podnet, nic na svete... a aj preto netrpim homofobiou a nemam z tychto odlisnosti komplexy ako vy...
Andimann
19.2.2019 09:19 | |
+12 -4
Reagovať
Ludia dost bolo normalnych. My preoperovani, homo blazni volime štbaka Mistrika benedika juniora. Ako vyzerame pred zapadom? Ziadni moslimovia, transgenderi, zapadu sme na smiech. Treba volit . stbaka mistrika benedika juniora on to tu zmeni
peterpeterson2
19.2.2019 09:13
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
rapid33
19.2.2019 09:06 | |
+41 -1
Reagovať
vsade same lesby, gayi, transky.. chora doba.. clovek aby sa bal prihlasit uz za nieco prirodzene normalne lebo ho zlyncuju ze je normalny
Andimann
19.2.2019 09:10 | |
+10 -8
Hambi sa. Jedine mi preoperovani, zdegenerovani, prefetovani, postihnuti, liberali sme ludia
avilis
19.2.2019 09:21 | |
+9 -1
Andimann,,,, čo tu pletieš postihnutých????
paliak2
19.2.2019 09:52 | |
+15 -1
avilis...lebo sexualne uchylky su potihnutím
avilis
19.2.2019 09:56 | |
+9 -1
postihnutých si dal ako zvláštu kategóriu. Inak súhlas
Andimann
19.2.2019 09:04 | |
+10 -1
Reagovať
Kde su transgenderni blazni ? Geriatrik preoperovany bolsevik intermediary, kremlintrut, pax. Nastup do sluzby
Andimann
19.2.2019 09:00 | |
+13 -11
Reagovať
Ako si to mohla dovolit? Fasistka, nacistka, putinova agentka. Ked sa chlap prezlecie za zenu a ide sutazit zo zenami v sporte je podla mna spravne. A ti ktori toto nechapu su isto smeraci, fasisti, nacisti, rasisti a putinovi agenti.
verholka
19.2.2019 09:32 | |
+10 -1
Mal si to dať radšej do úvodzoviek, lebo to pochopili nesprávne. :-)
norja
19.2.2019 09:00 | |
+28 -0
Reagovať
Martina má pravdu. Nie je na mieste súťažiť so ženou, ktorá je v podstate muž, nejde o vzhlad...
Andimann
19.2.2019 09:02 | |
+11 -4
Si putinova agentka ako si dovolujes mat iny nazor.
12lenovo
19.2.2019 08:40 | |
+30 -2
Reagovať
Ked niekdo vyjadri nazor je homofob nie neni! Homosexualita tu bola vzdy lenze v poslednom case nam niekdo chce nahovorit ze ideologia trans 3 pohlavie a adopcie deti ci manzelstva u takych ludi su v poriadku nie neni. Ak sa clovek rozhodne ze chce zit ako trans nech si zije ale pravo na deti nema o chvilu aj pedofilia bude ok.Tieto chute nemaju nic spolocne zo zdravym clovekom.Zakazany film rusko sodoma gomora ukazuje ako pekne nam chcu do hlav dostat ze je to v poriadku.Nie neni!!!
REALISTA2020
19.2.2019 09:05 | |
+9 -3
Fakt je že ta homosexualita je,bola a bude ako si napisala.dokonca aj u zvierat.minule ma prekvapilo ked som siel na bicykli prechadzal som okolo ohrady z dvoma koňmi.asi som ich nachytal.stali vedla seba a obydvom stála kláda.bolo ticho,fukal vietor, pískal som na nich a oni, ani sa nepohli-stáli previnilo vedla seba s postavenými cicinami.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Jaroslav Naď po výsluchu na NAKA: V spise som videl evidentné klamstvá Aktuality.sk
ilustračné foto
Poplach v nemeckom útulku pre utečencov: Keď to policajt zbadal v okne, ihneď začal konať
Explózia v mešite zabila štyroch ľudí (ilustračné foto)..
Firmou na výrobu zábavnej pyrotechniky otriasol výbuch: Zomrelo päť ľudí
Najvyšší súd Slovenskej republiky
Nástenková kauza: Referentka Kudláčová dostala trest, musí tiež zaplatiť 6000 eur
Hustý dym zakryl svetoznámu panorámu v Sydney.
Austráliu bičujú požiare: Sydney zahaľuje už tretí deň mrak hustého dymu
Migranti plavbou po mori často riskujú vlastné životy (ilustračné foto).
Polícia na Cypre zadržala 120 sýrskych migrantov: Priplavili sa na člne
Železničná stanica v Partizánskom
Hrôza na stanici v Partizánskom: Sedemkrát trestaný muž napadol mladú ženu
Haščák
Foto
Takmer prekonal staručký rekord: Haščáka podpichujú, že má formu na NHL!
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
(ilustračné foto).
Výrobcovia biopalív jasne vyhlasujú: Nový benzín neškodí motorom
Preschool Education
Foto
Učiteľka zbiera výroky svojich malých žiakov: TOP 10 hlášok, ktoré vám zlepšia deň
Oliver si po rokoch na výslní užíva zaslúžený oddych.
Humorista a scenárista Oliver Andrásy: Telky mu dali košom
Hamuliakovo, 20.11.2019 o 11.45 hod.: Trnka si v stredu odbehol na nákup banánov.
Bývalý generálny prokurátor Trnka má problém: Disciplinárka za rozhovor v televízii