Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
11°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.02.2019, 00:05 | Správy | Servis | Zdravie

Diskusia: Dajte šancu prírode a skúste to bez liekov: 7 babských receptov, ako zatočiť s chrípkou

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
viera49
24.2.2019 08:17 | |
+0 -3
Reagovať
Chrípku som nechytila pomaly desať rokov, mám 4 vnúčatá, takže nežijem v steril. prostr. Pripravujem si bazový likér /z bobúľ, nie z kvetu/. Funguje aj v rodine.
pene
24.2.2019 08:10 | |
+0 -3
Reagovať
Dobre pomáha čaj zo zmesi Lipový kvet, Baza čierna, Divozel veľkokvetý, Ibištek sudánsky, pridať Villcacora ( prírodné antiviritikum, všetko dostať v lekárni) a nastrúhať do toho trochu zázvoru, nechať vyluhovať 15min. No ale ak nastanú komplikácie tak fakt len k lekárovi.
Winnstone11
24.2.2019 07:01 | |
+5 -9
Reagovať
Kedysi som mával chrípku každý rok, odkedy sa dávam očkovať, mám pokoj.
zberatelx
24.2.2019 05:04 | |
+4 -5
Reagovať
recept : 2dc medu, 2 dc jablcny ocot, 8 stručikov cesnaku. cesnak prepasirovat do medu aj s jablcnym octom , v mixeri cca 15 sekund vymiesat a nechat odstat 5 dni vo flasticke, kazdy den pretrepat, a po 5 tich dnoch si dat 2x za tyzden dve kavove lyzicky do 2 dc pohara s cistou vodou rano na lačno . uz 15 rokov to uzivam a nemam problem s chripkou a teplotami a podobne.
Darlene111
24.2.2019 05:19 | |
+9 -7
Nemas chripku lebo mas silny imunitny system a nie preto ze jes cesnak z octom
hokejkaMHK
24.2.2019 02:48 | |
+10 -1
Reagovať
Pri ľahkej chripke, stačí čaj s citrónom, liek s Paracetamolom a ležať, pri tej ťažkej (napríklad Michigan) čiže pretrvávajúce ťažkosti jednoznačne vyhľadať lekársku pomoc
Darlene111
24.2.2019 00:48 | |
+15 -6
Reagovať
Neucinne hluposti a potom je uz.neskoro na ucinnu liecbu s tamiflu....a mozete dopadnut ako ti dvaja v Nitre....chripka sa jedlom vylecit neda!
Hjurem
24.2.2019 00:29 | |
+18 -4
Reagovať
Pri 40-tkach teplotach si dat na nohy naoctovane ponozky je to posledne co by mi napadlo. Medicina nepokročila preto, aby sme sa vracali do čias babskych rad a receptov, kedy ludia na chripku vo velkom umierali. Iste slepaci vyvar ci cesnak su pri chripke dobra volba, ale iba ako pokrm urcite nie ako liek.
Darlene111
24.2.2019 00:49 | |
+8 -8
Absoultny suhlas
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Teenage Girl
Škodí im smútok aj radosť. Tetánia ničí životy najmä mladým Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Útočníci si
Nové informácie o atentátoch na Srí Lanke: Polícia zverejnila identitu dvoch útočníkov
(ilustračné foto).
Prehral boj s chorobou: Exprezident Le Duc Anh zomrel vo veku 99 rokov
Stephane Da Costa
Francúzi na šampionáte bez najväčšej opory: Prednosť dal oddychu
Sadaf Chádemová
Foto
Boxerka Sadaf Chádemová sa nemôže vrátiť do vlasti: Prepísala históriu, Irán na ňu vydal zatykač!
Princ Philip
Princ Philip po škandále s autonehodou provokuje britský ľud opäť: Na zákony kašle!
Hrajte o 200
Strihajte kupóny z Nového Času a zažite najväčšie hokejové hviezdy naživo: V hre je 200 lístkov na MS!
Išlo o jednu
Úradom došla trpezlivosť: Mexickí policajti zadržali stovky migrantov
Panagiotis
Brankár dostal svoj tím na kolená: Po hrubej chybe favorit doma prehral
(ilustračné foto).
Polícia obvinila dve Slovenky a jedného Slováka: Sobášny podvod?!
Kamión sa
Polícia upozorňuje vodičov na silný vietor: Zapríčinil aj prevrátenie kamióna
Výbuch nastal aj
Bombové útoky na Srí Lanke majú stovky obetí: Vyšetrovatelia odhalili novú teóriu
Herec a spevák sa
Herec Juraj Bača zaskočil fanúšikov: Rázne rozhodnutie, ktoré ich zarmútilo