Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 14. 10.
Boris
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.02.2019, 11:37 | Šport

Diskusia: Prvé nepríjemnosti po príchode do Číny: Bude si Hamšík musieť skrývať kerky?

88 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
abvydavatelstvi
17.2.2019 12:18 | |
+142 -24
Reagovať
Nejvetsi hnus potetovanych lidi se projevi na stare kolena ... DRIV SE TETOVALI JENOM BASISTI A DOBYTEK ..POTOM PSI A GANGY NA ROZLISENI KAST ... z tetovani zvirat se upustilo, protoze to pro ne bylo bolestive, tak je zacali cipovat ... KDO SE DAVA TETOVAT, TO NEMA V HLAVE V PORADKU ...DO TELA SE DOSTAVAJI LATKY, KTERE V MOHYCH PRIPADECH VYVOLALY RAKOVINU KUZE ....studie to potvrdiky ..... a nehlede na to, ze z estetickeho hlediska je to otresne ...kazdy obrazek jiny a gyc ...
Fort_Minor
17.2.2019 12:25 | |
+20 -68
=D =D =D v mnohých prípadoch vyvolaly rakovinu kože???? tak ty si pekne padnutá na hlavu potom to ja poznám desiatky ludí čo maju tetovanie a vživote od nikoho som nepočul že by aj oni vedeli o niečom takom že by to vyvolalo rakovinu kože =D =D
abvydavatelstvi
17.2.2019 12:53 | |
+42 -9
V dobe internetu a informaci si to sam muzes najit .... TETOVACI BARVY OBSAHUJI TEZKE KOVY A SAZE NA ZVYRAZNENI BARVY .... KUZE SE MUZE NA NEKTERYCH MISTECH ZDURIT, NEBO STAT JAKO VOSKOVA ...
abvydavatelstvi
17.2.2019 13:01 | |
+36 -7
Lide s tetovanim by se meli pravidelne kontrolovat a a kazde kozni abnormality nechat odborne vysetrit ...bervy obsahuji tezke kovy Titan a Hlinik ... toxicky kov Olovo ... obsahuji i saze na zvyrazneni barvy ...
Fort_Minor
17.2.2019 12:15 | |
+35 -83
Reagovať
každy kto rieši niekoho druhého čo sa páči jemu (ako napríklad tetovanie) len dokazuje že práve naopak to on je zakomplexovaný chudák lebo sa nevie s tým vysporiadať že niekomu sa to tetovanie páči a dá si to na telo.. je to každého osobná vec a proste niekoho hejtovať za niečo čo sa ho vôbec netýka je zakoplexované a primitívne a dokazuje ze ten clovek žije biednym životom lebo musí predvádzať v niečom svoju nespokojnosť na druhých =)
abvydavatelstvi
17.2.2019 12:24 | |
+100 -18
A k cemu ma slouzit jakoze to tetovani .... zvysit sebevedomi ... inteligenci ...nebo zduraznit hloupost .. pripadne ukazat ze na to mam ...
Fort_Minor
17.2.2019 12:30 | |
+23 -50
nemá to "slúžiť" k ničomu proste sa mi to páči tak si to dám ...premna je nepochopitelné ked si niekto kúpi Fiat alebo dá namalovat dom kriklavou farbou ale to už je jeho osobná vec každy sme nejaký určite by som aj na na tebe našiel vela "chýb" keby som ti chodil celý den za chrbtom tak račej nerieš životy druhých ked sa ta to vôbec netýka..dokazuje to že sama si nevysporiadaná zo sebou ak potrebuješ ukazovať že na niekom je niečo "zlé!
abvydavatelstvi
17.2.2019 13:08 | |
+45 -7
Co se certis a beres to osobne ... Pisu to vseobecne ...male tetovani, nejaky symbol neceho si lide davaji normalne ....ALE NENI NORMALNI, KDYZ NA SEBE NAKYDA JEDEN NESMYSLNY OBRAZEK ZA DRUHYM PO CELEM TELE ... JE TO KAZDEHO VEC ...ALE AZ BUDE MIT PO NEKOLIKA LETECH ZDRAVOTNI PROBLRMY A PRETIZENE ZDRAVOTNICTVI MU NEPOMUZE ...TAK POTOM SI NIKDO NESTEZUJTE, PROTOZE VETSINA LIDI SI NICI ZDRAVI SAMO ...
MiestnyKing
17.2.2019 12:14 | |
+129 -25
Reagovať
tetovanie je pre mna symbol cloveka ktory sedel v base
viperman
17.2.2019 12:30 | |
+17 -80
dost obmedzeny nazor, ale tak slovensko...
martn33
17.2.2019 13:30 | |
+41 -5
v japonsku sa skoro tisic rokov nedobrovolnym tetovanim oznacovali vaezni, prostitutky a zlocinci.
Okbor
17.2.2019 12:13 | |
+55 -6
Reagovať
Čo človeku osozi keby aj celý svet získal a svoju dušu utratil...Nedomieslli sme si na tento svet nič,a nič si neodnesieme ani to čo sa zmestí do dlane jednej ruky.Uz dnes má toľko peňazí že nie je ich možné zmysluplné utratiť ...Nezávidím,skôr ľutujem ,lebo bohatstva sa nedá nasýtiť.
Mennert
17.2.2019 12:04 | |
+47 -10
Reagovať
Marek ja viem že peniaze sú silná motivácia ale neviem či prestup do Číny bolo dobré rozhodnutie.Už som viac krát čítal rozhovory s futbalistami ktorý potom priznali že prestup do čínskej ligy bolo najhoršie rozhodnutie v ich kariére.Aj tak ale držím palce................
MiestnyKing
17.2.2019 12:13 | |
+40 -7
Za rok ma to co v neapole za 3 nevydrzi???
renton25
17.2.2019 12:00 | |
+108 -31
Reagovať
Každý kto sa nechá takto pomaľovať považujem za zakomplexovaného chudáka čo si rieši nejaké mindráky s ktorými sa nevie vysporiadať
Fort_Minor
17.2.2019 12:04 | |
+27 -78
no lebo všetkých zaujíma čo si trtko ako ty o niekom myslí...niekomu sa to páči a niekomu nie.. kto to nevie pochopit tak je padnutý na hlavu ...to akoby sa mne nepáčili autá BMW a tiež si poviem že to su zakomplexovaný čuraci lebo si musia kupovať drahé autá LOL =D =D
sacto9164598672
18.2.2019 05:52 | |
+2 -2
kazdyho kdo ma problem z jinym kvuly tetovani,nebo kvuly cemu koliv jinymu povazuji za chudaka, retardovanyho, kterej se nedokaze vysporadat sam ze sebou ani z okolim do kteryho nema z lidskyho hlediska co zasahovat, kdyz mu nekdo nekope kakac pak place ze prej za co, me nakopal ,,,,,
jano1940
17.2.2019 11:56 | |
+100 -17
Reagovať
Podľa mňa je to odpudzujúce, najmä na športovcovi.
XCSKING
17.2.2019 12:01 | |
+109 -19
...ale oni to najčastejšie robia a sú vzorom pre primitívnu časť mládeže...chorá doba, za našich čias sa kerkovali iba basmani...
kubko32
17.2.2019 11:55 | |
+90 -19
Reagovať
Ten uz ma aj mozog okerkovaný
XCSKING
17.2.2019 12:02 | |
+80 -16
...aký mozog...??? Ten vie iba kopať do lopty, k tomu mozog nepotrebuje...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Kto by volil koalíciu PS/SPOLU/Za ľudí Aktuality.sk
Herečka Jane Fonda
Foto
Jane Fonda zadržala polícia: Fotka 81-ročnej oscarovej herečky v putách
Predseda Národnej
Danko sa vyjadril ku Kosovu: Toto je podľa neho riešením
Danube river in
Facka pre Fidesz: Budapešť bude mať opozičného primátora
Bale v súboji
Foto
Wales si v šlágri skupiny rozdelil body s Chorvátskom: Ako sa menia postupové šance Slovákov?
Na snímke
Foto
Slováci remizovali s Paraguajom: Trio srdciarov sa lúčilo s reprezentačným dresom
Foto
Šokujúca forma terapie: Koláčiky v tvare vagíny majú pomáhať ženám
Netradičnú mušľu
Foto
Žena našla mušľu s podobizňou známeho muža: Zistíte, o koho ide, strasie vás od hrôzy
Flag of poland
Aktualizované
Voľby v Poľsku majú výsledok: Na čele krajiny zostáva strana PiS
Fire engines and
Aktualizované
Peklo na diaľnici: V Česku po hromadnej havárii horí auto, hlásia mŕtveho aj zranených!
Záber Jágra
Foto
Jágr ostal v kostole sedieť sám aj po skončení Gottovho pohrebu: Pravda o dojímavom zábere
Petr Čech
Debut v hokejovej bránke ako hrom! Petr Čech sa stal hviezdou zápasu
Na snímke zľava
Foto
Zvolen sa presadil na ľade nováčika, Slovan zastavil rozbehnutú Detvu