Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 17. 10.
Hedviga
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.02.2019, 17:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Modelka známa vďaka kožnej chorobe: Fotenie na Bahamách bolo šialene sexi, ale... kde sú plavky?

6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jerdna
17.2.2019 18:47 | |
+18 -1
Reagovať
Kde sú plavky , no na nej.
paliak2
17.2.2019 18:38 | |
+39 -3
Reagovať
...dnešný pridel hnoja ste splnili...hadam cez týžden budu v redakcii profici,alebo chcete tvrdit,ze takyto článok vyslintá novinar pri zmysloch ??? Hore jeto choroba ,dole porucha porucha...
nicoise
17.2.2019 18:33 | |
+20 -18
Reagovať
riadne nechutná ...brrr....fuj...
goliasko
17.2.2019 18:19 | |
+29 -2
Reagovať
co kde ma plavky?ved ich ma na sebe tie vase titulky to je na pobavenie to uz asi kazdy moze robit novinara
KremlinTruth
17.2.2019 17:35 | |
+31 -9
Reagovať
Nuž toto by nebola moja šalka kavy. jedine že by som bol farboslepý..
hornfe
17.2.2019 18:04 | |
+11 -8
Farboslepota by ti tu bola nanič..Jedine vidličky do očí ak flakaté nemusíš...Veď je čiernobiela a nie červeno - modrá .. A čo si taký biedny že nemáš 3E na krabicu bielej alebo čiernej farby ?Dofarbíš podľa tvojho vkus a No problem...:-)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Grilovali sme Fica - pre Gorilu (podcast) Aktuality.sk
Na snímke hráči
Slovan rýchlo vyplatil dlžné nájomné za štadión: Ospravedlnenie mestu a zaujímavé vysvetlenie
Novozvolená
Ursula von der Leyenová ocenila novú dohodu o brexite: Vytvára dobrý predpoklad pre vzťahy s EÚ
Marián Kočner
Aktualizované
Megakauza zmeniek: Prokurátor doručil súdu ako dôkaz ďalšiu komunikáciu z Threemy
Riaditeľ
Pochybnosti pri previerkach Jankovskej: Záhadná odpoveď riaditeľa tajných Šafárika
Tínedžerka je
Tínedžerka trpela v ukrutných bolestiach, lekári prišli s riešením po 8 rokoch: Ako si len TOTO nemohli nevšimnúť?!
Michal Magušin
Moderátor Na hrane Magušin priznal bližší vzťah s niektorými politikmi: Ja to nezakrývam
Mikaela
Foto
Shiffrinová mala turbulentné leto: Jazda na stíhačke, stavba domu a nečakaný rozchod!
Britský premiér
Predseda Európskej komisie Juncker to vylúčil: Ďalší odklad brexitu nehrozí
Predvolaný svedok
Kováčik o zmenkách nevedel: Pred súdom odhalil, čo mu Rusko hovoril o nebohom Valkovi
Náhradné výživné
Novinky, ktoré môžu zmeniť život v našej krajine: 7 dobrých správ pre Slovákov
Rakva
Praha sa lúčila s maestrom Gottom: Dojímavé slová uslzených fanúšikov
Slovenský premiér
Pellegrini o brexite a zbrojnom embargu voči Turecku: Takto bude reagovať Slovensko