Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.02.2019, 14:50 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Mladík sa tešil zo svojho prvého dňa v novej práci: Studená sprcha o pár mesiacov neskôr

7 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
stefi309
18.2.2019 04:59 | |
+11 -0
Reagovať
co to čtu za pitomost,uf?
Slobodnapandora
17.2.2019 21:01 | |
+9 -0
Reagovať
Ak mal byť ten článok zaujímavejší, mohli mu na stole zanechať tri kozie bobky...
supermanko
16.2.2019 15:03 | |
+58 -5
Reagovať
chlap sa foti s kvetmi?? nejaky divny nie. keby som ich nasiel na stole ja, vedel by som ze niesu pre mna. kto uz len chlapovi dava kvety?
MiestnyKing
16.2.2019 21:21 | |
+20 -15
Buzeranti si davaju
MiestnyKing
16.2.2019 21:24 | |
+7 -22
u nas v robote jeden sef mam na stole stravne listky na cely mesiac a niekto mu ich zo stola zobral mal 5 nasobok priemerneho platu na slovensku a celej firme rozposlal email ze dakuje cloveku ktory mu zobral listky a kade chodil tade sa stazoval pri jeho prime a pri tom ze si valal sunky v kancelarii cele dni niektori ludia v riadiacich funkciach fakt nemaju co robit hned by som ho za ten email vyrazil co sa on ma co stazovat ludom sak normalny clovek si nepolozi prachy na stol a odide prec len imbecil a tym emailom len dokazal ze je imbecil s 5 nasobne vyssim platom ako priemerna mzda preto u nas ludia nic nezarabaju l;ebo taketo lajna su vo funkciach co len vyplakavat vedia ze maju malo a maju pritom az az a na druhych z vysoka kaslu
amazing.girl
16.2.2019 22:59 | |
+16 -4
Dnes v kaviarni vedla nas sedeli 2 tinedzeri, stebotali si a jeden si odnasal kyticku snezienok
Alpacream
16.2.2019 14:58 | |
+18 -5
Reagovať
fb, twitter a ine socialne krapy su tiez toho plne a vytvara ich podstatu - tuzba tak silna az krajatelna - ludi po uznani inych, po tom, aby nas mal niekto rad, respektoval, akceptoval, vazil si nas a preto sa fotime s kvetmi inych, preto si nechavame do kancelarie posielt kvety,cokolady a ine drobnosti a preto robime vsetky tie hlupe veci, ktore robime. je to tak priehladne, chybala vam v detstve rodicovska laska, ked tak chorobne tuzite po uznani svojej existencie? Toto je to co na ludoch neznasam. Vsetci sa spravaju rovnako. A priehladne.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Premiér Robert
Komentár Daga Daniša: Oligarchovia presedlávajú na „projekt Drucker“ Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Young Boy Student
Kvíz
TOP 11 kníh, ktoré by ste mali poznať: Priradíte ich k správnemu autorovi?
25-ročná Cara
Foto
Dievča čaká dvojičky s mužom, ktorý je takmer na dôchodku: Ten vekový rozdiel vás zaskočí
Premiér Peter
Aktualizované Foto
Vláda na výjazdovom rokovaní v Giraltovciach: Do okresu Svidník mieri takmer 1,3 milióna eur
Najčudnejší
Najčudnejší umelec súčasnosti? Dôvod, vďaka čomu sa tento muž preslávil, vás rozhodí
Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko je z jednej veci na Slovensku znechutená: Drsný odkaz kompetentným!
Jack Hughes
Vydarený zápas pre tohtoročnú draftovú jednotku: Jack Hughes strelil Bostonu Bruins dva góly
V súčasnosti to
Automatické určenie dôchodkového veku sa zruší: Úprava rokov za výchovu dieťaťa
Slovenskí rýchlostní kanoisti otestovali olympijský kanál pre OH 2020: Problém bol vybrať si správne jedlo!
88 kg - 2019 -
Schudnutý markizák Števo Šprocha si musí vystačiť sám: Toto s ním manželka odmieta robiť!
Foto
Jessice počas tehotenstva ochrnula tvár a prestala čiastočne počuť: Trvalé následky hrozivej diagnózy
Na snímke
Finálovú účasť tento rok nezopakuje: Kližan neuspel v 1. kole na turnaji v Petrohrade
Ocaseka († 75)
Na smrť Ocaseka († 75) reagujú aj kamarátky Pořízkovej: Chlácholivé slová Herzigovej či Cindy Crawford