Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
16.02.2019, 09:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Speváčka Marika Gombitová prekvapila: Prvý ples 40 rokov po osudovej nehode

25 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jcb4
20.2.2019 08:45 | |
+4 -0
Reagovať
Nemám nič proti nej,no za to zranenie si minimálne s polovice môže sama.Mne to pripadá tak,ako keď sa ožratý vodič vybúra,zostane invalidný a potom ho máme ľutovať?Ani ona nemôže povedať,že sa zabudla pripútať,jednoducho ignorovala povinnosť pripútať sa s vedomím,že jej sa nemôže nič stať.
saro124
17.2.2019 10:06 | |
+11 -4
Reagovať
docital som sa v archivoch ze ma firmy a stale ich meni.Tazko povedat v com podnika.Teraz vystupuje a len na prazdno usta otvara.Ludia su slepi a hluchy a tak jej to zeru.Ona je sikovna.Naco sa nahanat ked ma vsetko bez nic nerobenia a fantazia.Ceny listkov ako hrom.Naco predavat fanusikom,ked bez starosti zhrabne desat tisice eur za vystupenie na sukromnej akcie ako je Vodohospidarsky podnik? Marfa zacala ist po prachoch.Uz to neni ta mila spevacka co ma rada publikum,ale je to prefikana stara pani s falosnymi slovami na jazyku.Ved aj rozprava furt jedno a to iste dokola.Slubotechna.Nic nove nenaspievala a zije zo stariniek a este za to chce honorar?Ani euro bych nedal.
Pipoka
17.2.2019 14:19 | |
+5 -7
Predpokladám,že nepoznáš ani polovičku jej repertoára, tak tvoj názor nemá skoro žiadnu hodnotu. Tantiemy z jej produkcie ju určite veľmi dobre uživia. Dôvodom je, že v rádiách ju hrajú. Otázkou je, či dnešný hudobný štýl vôbec prežije svoju dospelosť, pretože jej štýl prežíva už niekolko generácií. Nehovoriac o úrovni spevu, rozsahu jej hlasu a textov piesní,ktoré v sebe nesú odkazy a majú hlavu a pätu. Táto speváčka si určite zaslúži to, čo za svoju činnosť zarobila. Je to v úplnom kontraste s tým,čo produkujú dnešný akože speváci, ktorí svoje pofiderne a hlavne vulgárne texty iba recitujú...
smartikon
9.5.2019 09:36 | |
+3 -0
Pipoka.Hadam mi nechceš povedat ze ju uživia take tamtiemy?To hovor tomu kto seno zerie. Nehravaju ju a ked do mesiaca mozno 4 krat.To by musela jedna pesnicka mat honorar aspon 100e teda jedno hranie.
strigafiga
16.2.2019 14:00 | |
+13 -32
Reagovať
Skade N.Č.vyťahuje tieto staré zdochliny?
poluciana
16.2.2019 17:11 | |
+20 -11
Aké zdochliny veď nepišu o tvojej mamke
C__B
16.2.2019 12:52 | |
+50 -12
Reagovať
Robí si svoju prácu a za tú dostala zaplatené. Žiada sa niekomu z nás pracovať a nemať zaplatené?
ivy444
16.2.2019 10:57 | |
+30 -38
Reagovať
Niekto ju môže a niekto zasa nemusí. Ja keď počujem ,,Koloseum,,, najradšej by som sa vystrelila na Mars. Vypínam, trhám káble, utekám.
Milanese1
17.2.2019 00:21 | |
+6 -4
už si tam mala byť!
easinka11
16.2.2019 10:47 | |
+34 -39
Reagovať
osobne nic nemam proti nej ale v posledku je velmi divna.Pre svojich fanusikov nerobi nic ale na firemnych akciach sa ukazuje a nie zadarmo.Ostala z nej mamonar ako ostatny.Zaradila sa medzi elitu financakov a na spodinu zabudla.
kayakaya
16.2.2019 13:42 | |
+39 -9
Nepochopila som, o com pises? Ako kasle na spodinu? Popis.. Nedokazem si predstavit v jej pripade, co to znanena.. Ak jej zavidis, vymen sa s nou. Dlhe roky jej trvalo, nez sa zmierila so svojim osudom. Aj tak sa asi nezmierila, len si zvykla. A potrebuje neustale rehabilitovat, a to nieco stoji. Potrebuje pomocnicku.. Aj ta nieco stoji.. Preco by nevyuzila ponuky a nezarobila si na to? Viac by sa ti pozdavalo, kebyze sedi na rohu a zobre do klobuka, aby mala na lekarov? Ty nez zacnes ohovarat takychto nestastnych postihnutych ludi, nauc sa pravopis, aby si tu nepisala s hrubkami!
smartikon
16.2.2019 19:27 | |
+8 -13
KAYAKAYA co tu trepes nezmysli ako si na to zvykla? nikdy si clovek nezvykne.Ty si ale hlupana.
kayakaya
17.2.2019 23:38 | |
+2 -3
Easinka, skoncila si aspon zakladku? Ved ty nevies vobec pravopis. Radsej uz nic nepis, lebo si robis hanbu.. A mna volas hlupanou..
kayakaya
17.2.2019 23:40 | |
+1 -3
Nielen Easinke, ale aj Smartikonu patri moj odkaz kvoli pravopisu.. Sorry Easinka.
jozefsenior
16.2.2019 10:31 | |
+14 -26
Reagovať
"osobný dôvod. Cítila som, že v deň zaľúbených chcem ľuďom odovzdať veľa lásky." ... hovorí ona sama ... -:)
44mann
16.2.2019 19:59 | |
+16 -8
Jasne pustili nahrávku potvárala hubu a s úsmevom a láskou v srdci zhrabla honorár...
marc18MF
16.2.2019 10:03 | |
+33 -30
Reagovať
akosik sa zacala ukazovat vsade len za honorar a na sukromnych akciach.Pre ludi nic nove nerobi a zas spievala na umelo a otvarala hubicku.Sem tam do toho pridala dvojhlas.Falosne usmevy.Na co to robi*? Bol som unudeny a smutny ze takouto cestou sa rozhodla ist.
tatik60
16.2.2019 10:10 | |
+28 -19
...tak prepni kanál... alebo rovno doňho skoč. A je vybavené...Či.?!
bancia
16.2.2019 10:42 | |
+38 -15
keď sa ti nepáči že vystupovala za honorár tak dúfam že ty tvoju profesiu chodíš predvádzať zadarmo
eka.b
16.2.2019 15:38 | |
+30 -8
Nuz asi ta prekvapim, ale aj ona zije z penazi. Jej dochodok moze byt mozno 350eur. Dostava sice tantiemy za piesne z rokov 1978-1992, ale tie pohlti zdravotna starostlivost. Lebo ak si ochrnuty od hrudnika dole tak si ju bud zaplatis, alebo "schatras". Nuz a preto aj ten playback. Dobre zaspievanu piesen nie je sranda "udychat" ani pre cloveka bez ochrnutia. Clanku by som skor vytkla to, ze doteraz novinari spekulovali nad tym, ze "Marika sa uzatvorila" a teraz budu spekulovat, ze ju casto vidno. A kto bude tvrdit, ze sa "s tym zmierila" tiez nema pravdu. S tym sa da max tak naucit zit. Nie zmierit sa. MG je znama tym, ze je perfekcionistka a tak ju uplne chapem, ze ak sa na to, aby vystupovala verejne, necitila, tak to nerobila.
tatik60
16.2.2019 09:55 | |
+41 -23
Reagovať
...som rád, že vystupovala. Jej fanúšikovia budú tlieskať a všeodbornozdatný diskutéri budú anonymne hodnotiť...všetko a všetkých. Marika držím päste a nedaj sa.
Al1965
16.2.2019 09:12 | |
+51 -13
Reagovať
Každý tam vystupuje za honorár......čo je na to čudné? Marike veľa síl želám....
kozak_osikovy
16.2.2019 09:24 | |
+54 -9
Presne aj mna toto uputalo. Preco to prizvukuju, ze vystupila za honorar? Ved to je normalne. A v clanku bol spomenuty Meky Žbirka. A on nevystupoval za honorar?? O nom to preco nenapisu???
XCSKING
16.2.2019 09:46 | |
+40 -11
...no, píšu, že vystupovala za slušnú sumu. Žbirkov honorár bol asi neslušný...
poluciana
16.2.2019 17:14 | |
+8 -7
Tak ale pán stanke vystupoval na pódiu bez honorara
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Bývalý americký
Exprezident Carter má po zákroku: Lekári mu odporučili, aby zostal na pozorovaní
Demonštrant
EÚ má toho už dosť: Demonštrantov a políciu v Hongkongu vyzýva na zdržanlivosť
Od začiatku roku
Bosnianska polícia je v koncoch a situácia je vážna: Tlak migrantov je príliš silný
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude
2019: Vľavo je
Foto
Hugh Grant a Guy Ritchie napodobnili predkov: Ich otcovia slúžili v rovnakej jednotke
(ilustračné foto)
SHMÚ bije na poplach, situácia začína byť vážna: Hrozba pre viaceré okresy Slovenska!