Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 4.
Ervín
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.02.2019, 07:00 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Malý vydierač z Liptova: Kamarát, ukradni mi v obchode rifle!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MiestnyKing
16.2.2019 01:48 | |
+0 -0
Reagovať
Cigani do plynu?
kocianka
15.2.2019 10:56 | |
+8 -0
Reagovať
Preco nenapíšu, k akej národnostnej menšine patril ten vydierac?
MiestnyKing
16.2.2019 01:48 | |
+0 -0
lebo je to cigan a ti nas mozu terorizovat lebo mi sme podla eurospkej unie povinny sa nimi nechat terorizovat ja vravim ze nebolo by nam lebie keby ich Hitler vsetkych v plynovych komorach nevyvrazdil nebolo???
banka32
15.2.2019 09:12 | |
+20 -2
Reagovať
navrhujem podľa mňa lepšie riešenie,vrahovia,zlodeji,kriminálnici by nemali nárok na zdravotnú starostlivosť,pomoc,nech pokapuuu a svätý pokoj.
MiestnyKing
16.2.2019 01:51 | |
+0 -0
vies co som zistil ze taky co zabije o toho sa stat stara ale socialne odkazany clovek zoberu mu davku v hmotnej nudzi ak odmietne za 61e davku robit zoberu mu zdravotne poistenie sam si ma platit z primu 0e exekucia automaticky fakt si vravim ze zlocincom sa viac venuju uradnicky na uradoch prace socialne pracovnicky ako slusnym ludom lepsie je byt vrah ako socialne odkazany vrah ma v ociach statu vacsiu cenu ako nezamestnany
Jedon
15.2.2019 09:07 | |
+27 -0
Reagovať
malý degenerovaný cigánsky smrad sa zaúča vo svojom remesle..mali by platiť zákony ako v USA 3 x a doživotie bez možnosti prepustenia....
abvydavatelstvi
15.2.2019 08:44 | |
+10 -6
Reagovať
ZAMYSLELI JSTE SE NEKDY NAD TIM, PROC JE TAK VYSKA KRIMINALITA NA SLOVENSKU .... Z NEDOSTATKU PENEZ A Z CHUDOBY ...NEKTERI LIDE OPRAVDU PO ZAPLACENI ...NEBO I NEZAPLACENI TOHO CO POTREBUJI ZAPLATIT, NEMAJI NA ZAKLADNI ZIVOBYTI ....RODINY A ZNAMI SI KOLIKRAT POMAHAJI VZAJEMNE JAK SE DA ...ALE TAK TO NEJDE DO NEKONECNA ....KDYZ ODEJDETE PRACOVAT DO ZAHRANICI ..TAK I TAM MUSITE PLATIT UBYTOVANI ..STRAVU A CESTU ...TAKZE MATE VLASTNE DVOJE VYDAJE ...A NAKONEC SE VAM ROZPADNE I RODINA ...POKUD SI SAMI NEPOMUZETE, POLITICI VAM NEPOMUZOU ....TI VAS ZA 30 LET VLADNUTI DOSTALI DO PROBLEMU A BIDY ...SEBRALI LIDEM PRACI, DALI ZEBRACKE PODPORY ...LIDE SI BRALI PUJCKY ABY NEPRISLI O BYTY, POTOM PUJCKY NESTIHALI SPLACET A SKONCILI ZLE ... podivejte se na fb ...Hana Gebauerova ( jeleni rodinka foto ) ...je tam video, jak Soros tvrdi, ze si Havla vodil na voditku jako psa ...
andronicvs
15.2.2019 08:43 | |
+15 -2
Reagovať
Budúci premiér Zlodejskej republiky a možno neskôr aj predseda ústavného súdu.:-)
MihaiL
15.2.2019 09:27 | |
+7 -2
zabudol si, že tam sa rodia aj prezidenti....,
andronicvs
15.2.2019 10:25 | |
+3 -0
Na Liptove? Ktorý prezident sa narodil na Liptove?
jaguar77
15.2.2019 07:32 | |
+30 -6
Reagovať
dobre zacina , raz z neho vyrastie kocner .
typex
15.2.2019 10:26 | |
+1 -0
Alebo raper
Ancidiabol
15.2.2019 07:22 | |
+38 -5
Reagovať
Rovno obesiť a je pokoj ...
jcb4
15.2.2019 07:09 | |
+47 -3
Reagovať
Pre začiatok odťať prsty na rukách,veď by sa on polepšil.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Antonino Vadala.
Policajti mali informovať o založení odnože talianskej mafie na Slovensku už v roku 2013 Aktuality.sk
Šťastný návrat
Foto
Z nemocnice prepustia najmenšieho novorodenca: Po pôrode vážil necelých 300 gramov
Fotky Horskej
Nešťastie počas turistiky: V slovenských horách prišiel o život 64-ročný muž
Erik Černák.
Skvelé správy pre Slovensko: Reprezentáciu posilní ďalší hráč z NHL
Odvetný zápas
Fehérváry po zápase nešetril kritikou: Máme čo naprávať
Lietadlo
Lietadlu sa počas letu utrhlo krídlo: O život prišli dvaja ľudia
Slepý Japonec
Foto
Slepý Japonec dokázal nemožné: Preplával naprieč Tichým oceánom
Za tento zákrok
Greguš sa predviedol v negatívnom svetle: Za likvidačný zákrok dostal červenú
Umar Bašír.
Prezident mal prať špinavé peniaze: Neuveríte, akú mastnú sumu našli u neho doma
Loď s migrantmi
Desivá štatistika potopenej lode: Záchranári objavili 40 mŕtvych tiel, ďalší sú nezvestní
Bakoš a Ďaloga sa
Foto
Náročná odveta proti Rakúšanom: Slováci sa tešia až po nájazdoch
Juvenstus zisk
Osemročná dominancia: Juventus získal v Serie A ďalší titul
Obrovská radosť
Sereď prekvapilo zdolala Žilinu, DAC na východe nezaváhala