Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.02.2019, 07:00 | Správy | Domáce správy | Stredné Slovensko

Diskusia: Malý vydierač z Liptova: Kamarát, ukradni mi v obchode rifle!

14 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
MiestnyKing
16.2.2019 01:48 | |
+0 -0
Reagovať
Cigani do plynu?
kocianka
15.2.2019 10:56 | |
+8 -0
Reagovať
Preco nenapíšu, k akej národnostnej menšine patril ten vydierac?
MiestnyKing
16.2.2019 01:48 | |
+0 -0
lebo je to cigan a ti nas mozu terorizovat lebo mi sme podla eurospkej unie povinny sa nimi nechat terorizovat ja vravim ze nebolo by nam lebie keby ich Hitler vsetkych v plynovych komorach nevyvrazdil nebolo???
banka32
15.2.2019 09:12 | |
+20 -2
Reagovať
navrhujem podľa mňa lepšie riešenie,vrahovia,zlodeji,kriminálnici by nemali nárok na zdravotnú starostlivosť,pomoc,nech pokapuuu a svätý pokoj.
MiestnyKing
16.2.2019 01:51 | |
+0 -0
vies co som zistil ze taky co zabije o toho sa stat stara ale socialne odkazany clovek zoberu mu davku v hmotnej nudzi ak odmietne za 61e davku robit zoberu mu zdravotne poistenie sam si ma platit z primu 0e exekucia automaticky fakt si vravim ze zlocincom sa viac venuju uradnicky na uradoch prace socialne pracovnicky ako slusnym ludom lepsie je byt vrah ako socialne odkazany vrah ma v ociach statu vacsiu cenu ako nezamestnany
Jedon
15.2.2019 09:07 | |
+27 -0
Reagovať
malý degenerovaný cigánsky smrad sa zaúča vo svojom remesle..mali by platiť zákony ako v USA 3 x a doživotie bez možnosti prepustenia....
abvydavatelstvi
15.2.2019 08:44 | |
+10 -6
Reagovať
ZAMYSLELI JSTE SE NEKDY NAD TIM, PROC JE TAK VYSKA KRIMINALITA NA SLOVENSKU .... Z NEDOSTATKU PENEZ A Z CHUDOBY ...NEKTERI LIDE OPRAVDU PO ZAPLACENI ...NEBO I NEZAPLACENI TOHO CO POTREBUJI ZAPLATIT, NEMAJI NA ZAKLADNI ZIVOBYTI ....RODINY A ZNAMI SI KOLIKRAT POMAHAJI VZAJEMNE JAK SE DA ...ALE TAK TO NEJDE DO NEKONECNA ....KDYZ ODEJDETE PRACOVAT DO ZAHRANICI ..TAK I TAM MUSITE PLATIT UBYTOVANI ..STRAVU A CESTU ...TAKZE MATE VLASTNE DVOJE VYDAJE ...A NAKONEC SE VAM ROZPADNE I RODINA ...POKUD SI SAMI NEPOMUZETE, POLITICI VAM NEPOMUZOU ....TI VAS ZA 30 LET VLADNUTI DOSTALI DO PROBLEMU A BIDY ...SEBRALI LIDEM PRACI, DALI ZEBRACKE PODPORY ...LIDE SI BRALI PUJCKY ABY NEPRISLI O BYTY, POTOM PUJCKY NESTIHALI SPLACET A SKONCILI ZLE ... podivejte se na fb ...Hana Gebauerova ( jeleni rodinka foto ) ...je tam video, jak Soros tvrdi, ze si Havla vodil na voditku jako psa ...
andronicvs
15.2.2019 08:43 | |
+15 -2
Reagovať
Budúci premiér Zlodejskej republiky a možno neskôr aj predseda ústavného súdu.:-)
MihaiL
15.2.2019 09:27 | |
+7 -2
zabudol si, že tam sa rodia aj prezidenti....,
andronicvs
15.2.2019 10:25 | |
+3 -0
Na Liptove? Ktorý prezident sa narodil na Liptove?
jaguar77
15.2.2019 07:32 | |
+30 -6
Reagovať
dobre zacina , raz z neho vyrastie kocner .
typex
15.2.2019 10:26 | |
+1 -0
Alebo raper
Ancidiabol
15.2.2019 07:22 | |
+38 -5
Reagovať
Rovno obesiť a je pokoj ...
jcb4
15.2.2019 07:09 | |
+47 -3
Reagovať
Pre začiatok odťať prsty na rukách,veď by sa on polepšil.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Tibor Gašpar
Samo Marec: Fico preráža dná a zúfalo sa obracia na krčmu (rozhovor) Aktuality.sk
Švédska
Foto
Aktivistka Greta vystúpila pred členmi Kongresu: Podniknite skutočné kroky, vyzvala ich
Šokovaný tréner
Miesto lopty skončil v sieti tréner: Šokovaný kouč odrazu nevedel, čo má robiť!
Americký herec
Foto
Fešák Nicolas Cage zmenený na nepoznanie: Zostarnutý, zanedbaný a... To čo má na tvári?!
Izraelský premiér
Patová situácia v Izraeli: Strana Modrá a Biela má zatiaľ 33 kresiel, Netanjahu iba o jedno menej
Female hand burns
Zobudila sa do horiaceho pekla: Tínedžerka ničila listy od exfrajera, podpálila dom
Trenčiansky
Napriek prehre proti Košiciam znel v kabíne hostí potlesk: Čo sa to deje s Trenčanmi!?
Rodina je mnohým
Foto
Rodina stratila takmer všetkých priateľov: Za to, čo jedia, ich ľudia vraždia pohľadmi
Hilaria a Alec
Foto
Len pred 5 mesiacmi potratila: Manželka Aleca Baldwina je opäť tehotná
Prezident
Lučanský robí poriadky v polícii: Pravda o čistkách v NAKA
Lucas zvýšil
Foto
Tottenham premrhal dvojgólové vedenie, obrovská nuda v Belgicku
Leteckí
Tragédia neďaleko Prešova: Zomrel zamestnanec Národnej diaľničnej spoločnosti
Kráska vystavuje
Slovenské krásky doteraz valcovali svetové móla: Tomu má byť už koniec! Čo sa deje?