Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 14. 11.
Irma
5°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.02.2019, 05:30 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Dráma v Tatrách: Veterná smršť uväznila 96 ľudí

22 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
medovka62
15.2.2019 23:58 | |
+3 -0
Reagovať
ak tam mali dostatočné zásoby chlastu, mali aspoň zážitok...:-)
tak.tik
15.2.2019 21:26 | |
+3 -3
Reagovať
mali ich nehať tam ´de boli...do rána...mohli sa nastrebať a urobiť gang-bang alebo jak sa to volá...
DRDAMDIDAM
15.2.2019 17:59 | |
+6 -5
Reagovať
Ta ide im o bezpečnosť turistov? Prečo ich nechali míňať euríčka? My sme boli celý týždeň informovaní ako je a bude v Tatrách a preto sme tam nešli. Dobre situovaným asi nepúšťajú rádio, aby neodišli
petkokarpina
15.2.2019 15:49 | |
+7 -8
Reagovať
pepani v sandáloch abielych fusaklách tam neboli?jó,naše tatry.ptriace eštebákom a ich deťom
haluskab
15.2.2019 11:48 | |
+8 -6
Reagovať
tieto vaše primitívne expresívne reportáže, to je na grc
TeplyEskimak
15.2.2019 10:55 | |
+26 -11
Reagovať
Uf, ten strašný komentár k tomu, myslím intonácia, de3 il ný bratislavský prízvuk, že toto môže robiť v médiách a to nie je len cas.sk, napríklad aj reklama na T-mobile, kde je akýsi vozíčkár, tiež šialený prízvuk. O tomto kedysi hovorili aj starí slovenskí herci, ktorí učia na VŠMU a pedagógovia, že to je hrozné v poslednej dobe. TV nepozerám dlho aj týmto videám sa vyhýbam, ale sem tam sa tomu grcu človek nevyhne.
milan5321
15.2.2019 09:43 | |
+40 -20
Reagovať
prevadzkovatel lanovky pravdepodobne ani netusi,ze existuje predpoved pocasia.keby ano,neohrozil by v mene kseftu zdravie,mozno aj zivoty lyziarov a turistov.
TeplyEskimak
15.2.2019 10:56 | |
+6 -15
Nechápem ti emínusky, zrejme tupci.
Augustus
15.2.2019 12:37 | |
+16 -1
Pravadzkovatel lanovky urcite sleduje predpoved pocasia, tomu ver. Len predpoved pocasia a vystrahy su jedna vec, realita druha. Predpoved sa moze naplnit, ale ani nemusi. Cize ked predpovedaju na konkretny den silny vietor, mal by prevadzkovatel nechat cely den lanovku stat? To je hlupost, kedze kazda lanovka ma urcite prevadzkove limity, medzi ktore patri aj rychlost a smer vetra. Pokial fuka vietor o mensej rychlosti, ako je max. pripustna hodnota, nie je potrebne lanovku zastavovat. Staci si pozriet fotky, napr. lanovka z Lomnice na Skalnate pleso ma tesne pred hornou stanicou na stoziari merac rychlosti a smeru vetra. Cize vietor je neustale monitorovany a pokial hrozi prekrocenie maximalnych hodnot, lanovka sa az vtedy zastavuje. A pocasie sa vo Vysokych Tatrach meni doslova z minuty na minutu, takze uplne presne ho predpovedat sa neda...
milan5321
15.2.2019 13:40 | |
+0 -7
Eskimak.logika dnes nie je v mode :))
milan5321
15.2.2019 13:47 | |
+4 -6
Augustus.beriem vsetko,co si napisal.mam len jednu pripomienku.SHMU vydava varovania pred silnym vetrom pre cele Slovensko.neverim,ze v dany den boli ticho.skor si myslim,ze prevadzkovatel z kalkulovane presiel do neprimeraného rizika.viem,ze nie som majitelom lanovky a lahko sa mi to keca.ale osobne by som ludi neprimeranému riziku nikdy nevystavil.
anickaFurkovie
15.2.2019 23:10 | |
+3 -0
milan5321, ale aj turisti majú počúvať predpoveď počasia a zariadiť sa podľa toho, či ? Ak ide o moje zdravie, nedajbože život, tak si preskúmam všetko sama a zariadim sa tak, ako mi vyhovuje. Mohlo by premávať tisíc lanoviek, mohli by ma tam ťahať medovými motúzmi, sama musím zvážiť za a proti, ak ide o bezpečnosť mňa a mojich blízkych. Nebudem tvrdiť, že za danú situáciu múže lanovkár. Podľa mňa aj tí, a hlavne tí, čo na tej lanovke ostali visieť.
jcb4
15.2.2019 09:18 | |
+17 -18
Reagovať
Kto chce kam,pomôžme mu tam.Každý zazobanec je presvedčený,že peniaze zvládnu všetko.A ako sa javí,nie je to pravda.
jaguar77
15.2.2019 07:36 | |
+31 -28
Reagovať
Ja by som ich nechal tak , nech maju o com rozpravat svojim vnukom a vnuckam , ked budu stari .
igor___simko
15.2.2019 07:38 | |
+38 -10
nieco podobne sa stalo aj mne, celkom vzruso, no nik to nedaval do medii, v tatrach smrst celkom bezna
BezGumy
15.2.2019 07:26 | |
+6 -16
Reagovať
Holanke kolotoce lunapark :)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Polícia začala pre nehodu autobusu trestné stíhanie.
Starosta zverejnil mená obetí nehody autobusu pri Nitre Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke radosť shráčov Slovenska po vyrovnávajúcom góle.
Pekné gesto: Slovenskí futbalisti v Rijeke s čiernymi páskami na rukávoch
Gerben Thijssen je po nehode na jednotke intenzívnej starostlivosti v stabilizovanom stave.
Strach o talentovaného cyklistu: Jeho stav je po hrozivej nehode veľmi vážny!
Peter Pellegrini prichádza na mimoriadne zasadnutie vlády.
Vláda rozhodla: Slovensko si uctí obete nehody autobusu pri Nitre štátnym smútkom
Takto totálne zdemolovány autobus vytiahli z priekopy.
Nehoda pri Nitre má mimoriadne tragické následky: Zverejnili mená obetí autobusu smrti
V pásme Gazy neustále eskaluje napätie.
Ignorujú prímerie: Militanti v pásme Gazy vypálili na Izrael najmenej päť rakiet
futbal
Foto
Pred dvoma rokmi bol neznámym bažantom, teraz sa derie do základu: Stopérom Valjent alebo Vavro?
Dopravné obmedzenia a zrážky medzi políciou a študentmi pokračovali.
Demonštranti už štvrtý deň paralyzujú život v Hongkongu: Úrady uzavreli školy
Luxusné auto, na ktorom jazdila aj Danglova žena, zhorelo.
Exkluzívne
Dangl po dlhom mlčaní prehovoril, prečo mu podpálili luxusné auto: Chceli zakryť stopy
Najvtipnejšie nedorozumenia: TOP 9 príbehov, kedy Česi nechápali, o čom tí Slováci točia
Miesto tragédie.
Zlatomoravská cesta zostáva uzavretá: Polícia začala trestné stíhanie
Na snímke slovenská tenistka Dominika Cibulková, ktorá predstavila svoju knižku s názvom Tenis je môj život.
Foto
Oficiálny kanál zmapoval kariéru Dominiky Cibulkovej: Krásne video na rozlúčku
Oficiálna fotka kráľovskej rodiny z krstu Archieho, syna Harryho a Meghan.
Meghan a Harry porušia dlhoročnú tradíciu: Na Vianoce s kráľovskou rodinou byť nechcú!